Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nagle bez okazji i powodu nabijacie się z Yakubu :(. Dla mnie to Mr Oswiecim forum. Sam nie mialem nigdy tyle samozaparcia, by pozbyc sie tłuszczu do minimum, chociaż michę trzymalem długo, az w koncu nieco odpuscilem gdy progres redukcyjny stanął w miejscu.

Kobik myśli, że Saker jest na koksie, bo bez koksu nie można być dużym i ładnym i w ogóle ma spadki że hoho, więc mu napisałem, że typ od roku przechodzi rehabilitację i nie ćwiczy, a i tak jest tak duży i docięty jak Kobik nigdy nie będzie i mu doopa pękła w pół xd

W sumie nawet go rozumiem, jakbym chodził 10 lat na siłownię, a i tak bym był gruby, to też w każdym bym sterydy widział xd

redukcje prawie przyplacil zyciem, mama uratowala go bananem i woda z cukrem

Się śmiejesz, a obejrzyj sobie pierwsze pięć minut dzikloga z zeszłego tygodnia. Robercik Dynamit podobnie miał :obama:

 

Serio polecam obejrzeć, dobra beka jest :dynia:

Odnośnik do komentarza

To jedziesz gurwa optymalnie na pelnej. Elo.

 

Ja nie mowie ze to zle ze chlopcy jada na koksie. To nie sa dawki konskie ale zbyt duze spadki widoczne by pozniej gadac ze na eat co chcesz i jestesmy full natural.

 

Szarku juz potwierdzil ze jest w huy latwiej na bombie niz bez, to samo widze po znajomych ktorzy robia co moga i efekty po 2 latach inne niz tego co wbija przez dwa cykle.

 

Bedac na bombie ladujesz max masy zeby po zejsciu z niej zostalo jak najwiecej miesa.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Ciśnij dalej, przyda mi się trochę motywacji, bo ostatnio lekko odpuściłem ehh...

Odkąd Kanabis przyznał kilka razy, że mnie szanuje już nie czuję tego podekscytowania idąc na trening :/

Odkad Kazub i Czezki mierza sobie ze mna bicepsy na zlocie tez coraz ciezej o motywacje bo w sumie w spartakusie tym osiagnelem juz wszystko. Takze polecam bo jeszcze dluuuuga droga zanim beda sobie mierzyc z toba Kubus :)

ALE PSZYJ DO PRZODU NIE PACZ SIE ZA SIEBIE

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...