Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę jak dziecko bo już mam życiówkę,to moja najdłuższa redukcja(jutro mija 15 tydzień),widać przyczepy klaty i najszerszych,mimo chooyowego światła i bez odwodnienia!Mam mega retencję wody(mierzyłem się),więc to wszystko się uwypukli podczas odwodnienia i ładowania węgli.Na oko jakieś 7-8 % fatu(w świetle dziennym widać żyły idące w poprzek brzucha).Także jeszcze 3 tygodnie i zacznę żyć jak człowiek.Dzisiaj 2000 kcal a spalone 1900 ;) Dave jak zaczniesz mieć nogi i jakoś wyglądać,to będę brał twoje zdanie pod uwagę,na chwilę obecną nie aspirujesz w moich oczach nawet na trolla,tylko typa który żyje przeszłością :)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Zaraz, 15 dzien na redukcji i to juz jest najdluzsza wycinka w zyciu?

(pipi), szarka szanuje, bo chociaz nie jest yebanym konfabulantem w damskich ciuszkach.

 

DZIEKI 1 MAGICZNEMU TRIKOWI ZWALIL 10KG TLUSZCZU W 2 TYGODNIE I ZACHOWAL MIESNIE. NATURALE GO NIENAWIDZA

 

Edit: oooo, poszedl edit, haha :D

Edytowane przez Dave Czezky
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wreszcie, po 15 latach od pierwszych cykli, litwin sie przyznaje.

Niesamowite.

 

PS. Jak na taki staz, taki wzrost i tyle lat sterydow to slabo to wyglada.

Jak znowu nie bedziesz ostatni, to sie mocno zdziwie.

Tracic zdrowie dla czegos takiego? Totalna glupota. Tym bardziej, ze spokojnie mozna to zrobic na sucho, 2 razy szybciej :pawel:

No ale chociaz moze snickersy wpyerdalac, mentalny grubas xd

Odnośnik do komentarza

Nawbijaliscie mi, ze jestem Giorgio Ulani, wiec po tym zaczalem minu cuta.

Dzisiaj ostatni dzien w robocie wiec plaza - krotkie spodenki i luzny tshirt.

 

Fota jakos po rozpoczetym poscie, z rana jest troche bardziej plasko.

Tne dopoki psycha sie nie zesra:

 

 

2v1w65f.jpg

 

Edytowane przez wronerro
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Gora tnie sie az milo.

Pojawiaja sie kable na przedramionach, bickach, barkachm obojczykach i nawet na biodrach cos sie zaczyna przebijac !
Gorzej z nogami, tam siedzi jeszcze duzo smalcu i wody ale widac, ze mieso tam jest.

Dzisiaj z rana waga 78,9kg na 181 cm.

Czworki pojawia sie dopiero za jakies -3/4 kg ;/

 

 

2re79tv.jpg

 

Edytowane przez wronerro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mierzyłem się fałdomierzem i wyszło mi poniżej 2 na nim co w tabeli mojego wieku daje poniżej 5% bf,to mój rekord,myślałem że 7% z debiutów nie przebiję.Został mi ostatni tydzień wycinki,waga 72,8,myślę że do 72,5 zejdę i jak nic nie spyerdole to się z odwodnieniem zmieszczę w 70 kg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...