Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kiedykolwiek yaczes zredukuje i gdzieś wystąpi to wtedy będzie mógł coś tam pisać,na razie jest ulaną (pipi)ą i nie ma żadnych podstaw by pisać :D Jedyne co ma to ból doopy po popijawie,bo pewnie upija się do nieprzytomności i kumple go ładują ;) Zobaczysz już za 7 dni moją formę,ale zmartwię ciebie e nawet do fotki którą dałem ostatnio nigdy nie dojdzie,sorki ale twoja meta jest tam gdzie ja zaczynam :) Pozostań przy grach,tam może pójdzie ci lepiej bocianie.

Odnośnik do komentarza

Wesole lata 80 lekkiej atletyki i faszerowanie nrd i radzieckich zawodniczek koksem na potege.

 

Do wielu rekordow z tamtych lat teraz nawet sie nie zblizaja baby. No ale co sie dziwic skoro wtedy mozna bylo robic z baby chlopa na luzaku

 

są jakieś fajne dokumenty o tym?

Odnośnik do komentarza

 

Wesole lata 80 lekkiej atletyki i faszerowanie nrd i radzieckich zawodniczek koksem na potege.

 

Do wielu rekordow z tamtych lat teraz nawet sie nie zblizaja baby. No ale co sie dziwic skoro wtedy mozna bylo robic z baby chlopa na luzaku

są jakieś fajne dokumenty o tym?

Coś z serii ESPN Classic było o aferach z płciami, ale nie wiem, czy nie kłamię teraz. Gdzieś to w tv oglądałem.

Odnośnik do komentarza

Tego jeszcze nie było, trollował a sam pękł. Z resztą, nie tylko tutaj, bo gdzie indziej po prostu znikasz jak zrobisz z siebie błazna. Dopue.rdoliłeś się kogoś, kto trenuje, jakby Ci to przeszkadzało. Widzę, że nie tylko z wyglądu Twój łysy łeb przypomina ch.uja, ale też tak samo funkcjonuje.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ty widzisz kogos kto trenuje, ja imbecyla ktory klamie, zeby poczuc sie lepiej sam ze soba, ze sterydy sa spoko, to zdrowe lekarstwa :pawel: i kazdy po 30ce powinien je brac.

 

Ja wiem ze ty, dresiarz z laweczki pod blokiem, uwazasz to za normalne zachowanie, ale ja nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...