Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Yakubu po tym zejściu podczas ketozy jak się wyrobił,co czas na fotki porównawcze z krupkiem,skoro tak odważnie go ciśniesz ;) Oj yaczes ty i twoje przydupasy dały ci plusa,oj jak to przeżywam,tak mając 36 lat martwię się opinią zapijaczonego typa bez nóg.Serio jak już wyzywasz na pojedynek siłowy to sprostaj temu jak facet,bo wiesz sylwetka nie kończy się na klacie.Pewnie kiedyś już ci to pisałem,jak nie masz o czymś pojęcia to nie zabieraj w tej sprawie głosu,bo wychodzisz na gorszego głupka niż jesteś.Teraz doyebałeś się do sterydów,wcześniej do kreatyny,a co powoduje najwięcej zgonów?Fajki i alko :D buhahaha

Odnośnik do komentarza

Mogl zamknac ryj, niech sie cieszy, ze przepadly te, w ktorych rozpisuje cykle. Z 2006 roku. Padl mi tamten dysk, a swoje konto/posty na tamtym forum kazal skasowac :<

Najlepsze jest to, ze po ponad dekadzie koksowania, kiedy jest wrakiem czlowieka i nie zostalo mu nic innego niz dalej sie szprycowac przez te 5 lat zycia ktore mu zostaly (bo inaczej totalnie by sie rozlecial), dalej zacheca reszte do tego samego. Mimo, ze byl chory juz tak dawno temu.

No takie cos mnie w(pipi)ia, mocno.

Jak dla mnie moglby robic co tylko chce, ale niech nie namawia innych. Jak ten murzyn, ktory wiedzial, ze ma hiv i specjalnie zarazal wszystkie chetne dupery. Podniecalo go to.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

hehe, a pamietacie jak pisal jeszcze niedawno, ze cwiczy 3 czy tam 4 lata? xDDDDDDDDDDDDDDDD

To jest jakis notoryczny klamca xD

 

"tak, tak, bo wczesniej to jakies pompeczki tylko i brzuszki, nie wiedzialem co i jak, nie liczy sie".

Ale szpryca grana juz byla xD

 

Najmilsza chwila poranka? Szczypta koksu do sniadanka, moi drodzy!

Odnośnik do komentarza

Yaczes?Co?Ty debilu! :D 2006 rok,wiesz co wtedy robiłem?Pracowałem w stoczni,mam ci tłumaczyć co można dostarczyć do organizmu z żarciem pracując przy smarach i chemikaliach stoczniowych?To był czas że szukałem powodu,dla którego miałem takie wyniki wątrobowe, po późniejszych konsultacjach z lekarzem wykluczył witaminy i 2 tygodniach na ornitynie były już wzorcowe :) A skąd zamysł że jestem alkoholikiem?Bo typ wymienił to jako potencjalną przyczynę?No ja pyerdole :D Szukam już yaczesa postów,gdzie napisał że kreatyna niszczy serce :)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...