Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałem w stoczni,mam ci tłumaczyć co można dostarczyć do organizmu z żarciem pracując przy smarach i chemikaliach stoczniowych?

 

Czemu litwin ma rozyebana watrobe:

a) przez witaminy

b) przez smary i chemikalia stoczniowe, ktore dodawal sobie do zarcia

c) przez sterydy

 

TERAZ TO SAM JUZ NIE WIEM, SORRY LITWIN, POPLYNALEM

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Enzymy wątrobowe może podnosić taka masa rzeczy że głowa mała. Ten kto odpowiadał na tym screenie to nieźle uogólnił. WZW i alkohol. Eh szkoda gadać. Oczywiście nie mówię że te rzeczy źle nie wpływają na wątrobę. Zwykła infekcja wirusowa, a nawet wysiłek fizyczny potrafi je podnieść. Kurwa nie mogę słuchać tych jebanych uczonych.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Pracowałem w stoczni,mam ci tłumaczyć co można dostarczyć do organizmu z żarciem pracując przy smarach i chemikaliach stoczniowych?

Czemu litwin ma rozyebana watrobe:

a) przez witaminy

b) przez smary i chemikalia stoczniowe, ktore dodawal sobie do zarcia

c) przez sterydy

 

TERAZ TO SAM JUZ NIE WIEM, SORRY LITWIN, POPLYNALEM

Ja pier.dole popłakalem się

Odnośnik do komentarza

Chcialem sobie przypomniec o co chodzilo z kreatyna i trafilem na to :pawel: :

 

 

Nie masturbuję się, nie podnieca mnie to.

Ja sobie dorastania bez tego nie wyobrażam,pewnie nie dożyłbym tego czasu bo jajka by mi wybuchły.Do dziś pamiętam sytuację,jak tarzałem się w parku po trawie bo nie wiedziałem co zrobić by dać sobie ukojenie z pożądaniem,testosteron to najgorszy wróg trzeźwo myślących mężczyzn tongue.gif ,poza tym jest jeden argument,który góruje nad wszystkimi,a mianowicie to ze podczas masturbacji odwiedzają ciebie twoje najskrytsze marzenia seksualne tongue.gif

 

:sorcerer:

 

 

 

 

Rzecz nie lezy w tym ze faceci stali sie mniej mescy, tylko te kur.wy staly sie bardziej smiale i bezczelne, wyszly z podziemia i nie zaorasz juz nimi pola jak za starych dobrych czasow. Zalezy od wychowania, wiejskie dziouchy dalej zrobia ci obiad, upiora brudne gacie i wymasuja stopy bo im tak matka wpoila, a jak czyms przez 20+ lat przesiakniesz to nie tak latwo to zmienic.

Coś w tym też jest,chyba Perfect śpiewa że dziewczyny zrobiły się bardziej samcze.

 

 

Litwin tarza sie po parkach, a one grasuja w nocy po polach marchewkowych.

A potem jemy te marchewki nie wiedzac, ze byly w ci.pie, ze sa przesiakniete bakteriami oraz zenskimi hormonami przez ktore robimy sie zniewiesciali. Organizm wariuje, hormony szaleja, a my zdezorietnowani tarzamy sie po parkach i napieramy penisami na konary drzew szukajac ukojenia i majac cicha nadzieje, ze trafimy na jakas ciasna dziuple porosnieta mchem. Gdy jednak w koncu, mimo szalenczego amoku, udaje nam sie znalezc taka mila dziuple to po chwili stwierdzamy, ze wsadzanie w nia siusiaka wcale nie jest takie fajne jak ocieranie sie o konary czy trawe, a w ogole najfajniej byloby miec ci.pe. Wszystko to przez zenski estrogen... A one to widza.

Widza to te wyrachowane suki. Powiadam Wam, ulice juz niedlugo opustoszeja. Opustoszeja, bo baby w tempie geometrycznym reflektuja sie jak moga nas zniewolic w parkach, w lasach oraz ogrodkach dzialkowych i ruszaja na pola marchewkowe. Ruszaja noca, kiedy nikt nie patrzy...

I jestem pewien, ze na marchewkach sie nie skonczy. W koncu ich ci.py beda pragnely coraz wiekszych marchewek, coraz wiekszych warzyw... Przejma nad nimi kontrole. W koncu w jakims odleglym kraju trzeciego swiata jakas mala, zolta kobieta wsadzi sobie arbuza o srednicy 80-95 cm, a za nia pojda miliony. Zostanie ich krolowa, bedzie wydawac im rozkazy. Wyjda z pól i przeniosa sie do wyspecjalizowanych gigantycznych osrodkow, gdzie beda wsadzaly sobie warzywa. Blok A - kalarepa, Blok B - ogorek, Blok C - dynia, etc. Beda je potem rozdawaly za darmo na ulicach, albo nawet zrzucaly z samolotow. Suki... Nie wiem jak podjac walke, w koncu trzeba cos jesc! A, ze zwierzeta tez jedza warzywa, to mieso i nabial rowniez odpadaja... Czesc mezczyzn bedzie wolala umrzec z glodu niz zezwierzecic sie i uzaleznic od kobiet, wiekszosc jednak bedzie zarla, instynkt przetrwania zwycierzy.

Z pokolenia na pokolenie, pod wplywem zenskich hormonow zaczna zanikac nam penisy. W koncu zostanie tylko jeden rodzaj czlowieka - rodzaj zenski.

Myslicie, ze to bujda? Otoz to wszystko mialo juz miejsce. Przypomnijcie sobie zdjecia cial kosmitow, ktorych statek rozbil sie w Roswell, albo jakies filmy s-f - czy kosmici maja tam siusiaki? NIE MAJA.

Byc moze, choc tutaj to juz sa moje czysto hipotetyczne rozwazania, to wlasnie kosmitki w jakis sposob nakierowaly je na ten pomysl. A te kosmitki zostaly nakierowane przez inne kosmitki, itd.

Prawdopodobnie jest to cykl zapoczatkowany miliony, albo nawet milardy lat temu...

 

 

 

Litwin, otworzyles mi oczy!!!!!!!!!!!!

 

2012 juz niedlugo - zbieg okolicznosci...? Przypadek...?

Ze mi sie chcialo to pisac :pawel:

Odnośnik do komentarza

Chłopaki idźcie pisać dalej o gierkach a nie wpyerdalacie się w rozmowy dorosłych :D Logiczne że jak masz 15 min przerwy to nie domyjesz idealnie łap i wchłaniasz syf.Ale nie,pojawia się stado niedoyebów i ich guru yaczes,snując smętne historie :) Yaczesiku to ile ty siadasz i bierzesz w martwym bo nie napisałeś?

Odnośnik do komentarza

Chłopaki idźcie pisać dalej o gierkach a nie wpyerdalacie się w rozmowy dorosłych :D Logiczne że jak masz 15 min przerwy to nie domyjesz idealnie łap i wchłaniasz syf.Ale nie,pojawia się stado niedoyebów i ich guru yaczes,snując smętne historie :) Yaczesiku to ile ty siadasz i bierzesz w martwym bo nie napisałeś?

Polecam taki przedmiot jak widelec.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Małe jaja, 160cm wzrostu, wyjaśniony przez potężnego Dave'a i zjechany przez Yano xD (Litwin chciał kiedyś bić Yanka bo się śmiał z tego, że Litwina na gierkę nie stać). I jeszcze tag team z krupkiem.

 

Pora na ostatni zastrzyk.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...