Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Chłopaki idźcie pisać dalej o gierkach a nie wpyerdalacie się w rozmowy dorosłych :D Logiczne że jak masz 15 min przerwy to nie domyjesz idealnie łap i wchłaniasz syf.Ale nie,pojawia się stado niedoyebów i ich guru yaczes,snując smętne historie :) Yaczesiku to ile ty siadasz i bierzesz w martwym bo nie napisałeś?

Niedoyeb to cie zrobił karle, lekka beka i cieplo w gaciach i juz musisz obrażać innych ludzi? Lamus z ciebie straszny

 

Dave cie tak wyjaśnił ze nie ma co zbierać

Odnośnik do komentarza

Ja obrażać?Stwierdziłem fakty,widocznie trafiłem w czuły punkt Be skoro uniósł się jak gimbus.Powiadasz milan pgr,no popatrz a ja myślałem że Sopot to kurort ;) Już was widzę jak byście przechodzili obok i cichutko pod nosem coś marudzili,nie mając odwagi tego co tutaj piszecie powiedzieć mi w twarz,jesteście internetowymi napinaczami i do tego cyotami jak yaczes.

Odnośnik do komentarza

Możesz się przekonać,wpadnij 15 lipca na molo w Sopocie,podejdz,przedstaw się i sprawdzimy :) Tak dla ogółu.nie wiem czy wiecie że yaczes ma syndrom jelita drażliwego,czyli zachwiany skład flory bakteryjnej jelit,a takie rzeczy obserwuje się u osób nadużywających sterydów w tabletkach,które przechodząc przez jelita i wątrobę,daję im po (pipi)e,mogę dac linka do badań :)

Odnośnik do komentarza

Możesz się przekonać,wpadnij 15 lipca na molo w Sopocie,podejdz,przedstaw się i sprawdzimy :) Tak dla ogółu.nie wiem czy wiecie że yaczes ma syndrom jelita drażliwego,czyli zachwiany skład flory bakteryjnej jelit,a takie rzeczy obserwuje się u osób nadużywających sterydów w tabletkach,które przechodząc przez jelita i wątrobę,daję im po (pipi)e,mogę dac linka do badań :)

Yaczes ma problemy z jelitami, bo już nie może przełknąć tych twoich bzdur, którymi nas raczysz!!!!!

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem czemu ty w takim razie jeszcze siedzisz?No yaczes jest dłużej na forum ode mnie,więc sorki,było blisko ale fail. Yaczes bracie,nie pisałeś że jesteś stoczniowcem z wykształcenia :D A serio taka pogarda i nienawiść nie biorą się znikąd,chłopowi coś nie wyszło,rozwalił zdrowie i teraz przedstawia prawdę objawioną.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...