Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

2 sprawy. :idea:

 

Jak jakiś mod usunie ostatnie strony to niech zdycha. :wujaszek:

 

Po drugie Dawid chyba jakiś biznes życia zrobił bo wrócił do forumkowania jak trzeba. Szkoda tylko, że bitwa na Pmki nie poleciała dalej. Litwin widać, że doświadczony na siłowni ale na zaczepki daje się robić jakby tu był 1 raz.

 

:popcorn:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobra, co niektórzy się pośmiali, ale dramy jemniomów na siłce to codzienność jest. trochę pochodziłem to i się nasłuchałem. jeden pękał, że po sterydach wieczorami płacze w poduszkę, inny narzekał, że ładnie dietę trzyma, ale zdarza mu się w środkunocy obudzić by na nieświadomce  w(pipi)ić łyżkami pół słoiczka nutelli xd albo raz pod prysznicem gość się żalił koledze, że by chciał kaloryfer zrobić, ale za bardzo żelki lubi aż się chciałem wpyerdolić, że co drugi dzień wcinam paczkę lejsów ostre chilli i schudłem kilka kilo, ale stwierdziłem, że to (pipi)e, podmyłem jaja i s(pipi)iłem po danmleko do stokrotki

Odnośnik do komentarza

Wypiłem trochę, to jest moja jedyna linia obrony.'

 

fajnie sie masz, moja jedyna linia obroty jak sie schleje, to siedzenie na kiblu I czekanie, az ten czas nadejdzie.

 

ostatnio wyje balem litra små blå z kumplem i w srodku cph jak zamielilo zadem to musialem sie isc do parku wy (pipi).

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Litwin, zaintrygowałeś mnie. Podaj imię i nazwisko kopsnę się na molo tego 15 lipca zobaczymy jaki jesteś kozak. Czy Heniu wie że lecisz na koksie?

Nie osłabiaj mnie ;) Ale dane masz-kategoria 70 kg,Mateusz Trzaskowski.

 

Swoją drogą jesteście upośledzeni,jeżeli uważacie że to tylko trolling yaczesa,chłop ma wieczny ból dupy bo jego czas jako guru tego kącika zapomnianego przez Boga dawno minął i hejtuje wszystkich i wszystko co jest w opozycji do jego wątłych zainteresowań.Stawiam że to wyborca .N,tok,sposób składni i przelewanie myśli rodem z najlepszych wypowiedzi Ryśka.

 

A ty jj nie ściemniaj i gadaj co z moim ćpaniem? :)

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...