Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Na chooj wywołujesz mnie do porównań czy to siłowych czy sylwetkowych

Tak, to ja wpadlem po przegranych zawodach i w kazdym poscie pisalem zebys dal zdjecia i krecil filmiki, zeby siw z toba porownac :pawel:

 

 

ej w którym momencie litwin przyznał się do kokszenia, bo sie już zgubiłem xd

 

Po zawodach napisałem że biłem 150 mg propa tygodniowo :) Shen wiedział już od dawna,więc i wam napisałem.

 

:pawel:

Podsumujmy:

- liliput pisze od wielu lata, ze kazdy powinien brac sterydy, NO ALE ON NIE BIERZE

- shen nakrywa go w kiblu jak wbija szpryce w dupe

- no jednak biore, ale tak male dawki, ze to w ogole efekt placebo co najwyzej chlopaki

- sebastian lyka to jak niemka sperme, bo przeciez kazdy sportowiec musi sie wspomagac, to oczywiste

 

Cyrkowy karzel ukrywa przez 10 lat, ze sie koksuje, piszac, ze jest naturalem, ale to ja mam kompleksy :pawel:

 

Moze ktos zarzucic linki do tej legendarnej merytorycznej dyskusji z doktorem sebastianem?

Przyznam, zaciekawil mnie ten koncept.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Krupek, ale wiesz czemu np. pseudo sportowcy w dajmy na to MMA musza wspierać się TRT na stare lata?Bo szprycowali się od lat młodzieńczych, calymi latami i teraz sa tak ro.z(pipi)ani ze nie sa w stanie bez tego funkcjonować. Jeszcze do niedawna nie było to uznawane za doping, ale teraz się za to wzięli i wygladaja bez tego jak nosiciele AIDS albo w najlepszym razie jak staruszkowie mimo, ze nie powinni.

Jeżeli ktoś  musi sie leczyc w ten sposób to bardzo często zafundował to sobie na własne zyczenie. 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Krupek, ale wiesz czemu np. pseudo sportowcy w dajmy na to MMA musza wspierać się TRT na stare lata?Bo szprycowali się od lat młodzieńczych, calymi latami i teraz sa tak ro.z(pipi)ani ze nie sa w stanie bez tego funkcjonować. Jeszcze do niedawna nie było to uznawane za doping, ale teraz się za to wzięli i wygladaja bez tego jak nosiciele AIDS albo w najlepszym razie jak staruszkowie mimo, ze nie powinni.

Jeżeli ktoś musi sie leczyc w ten sposób to bardzo często zafundował to sobie na własne zyczenie.

Doskonale o tym wiem, ale u nich to też raczej nigdy nie były kosmetyczne dawki, a regularne wspomaganie. Nie tylko zawodnicy MMA się z tym borykają. W kwestii czysto sportowej, nikt mnie nigdy do tego nie przekona, tak jak mówiłem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Nie to żebym był specem w zakresie koksu ale prop 150mg na tydzień to kompletny bezsens. Przecież prop ma krótki okres działania a dawka 150mg nawet brana co 3 dni przy długim teściu jest za mała. Przyjeło się za norme 250mg/e3d jako te "normalną " dawke co da się poczuć ale i też nie porobi jakoś specjalnie. Dlatego w te 150mg propa nie chce mi się wierzyć przecież lepiej nie brać kompletnie teścia a bedą lepsze efekty.

No i też obalając mit jak ktoś bierze z głową to mieśnie zostają , znam typów co mają już te 45 lat i brali towar w okresie młodości (no konie 120kg suchego mięcha ) teraz ważą w okolicach 100kg nie biorąc kompletnie nic i wyglądają świetnie(dla mnie dużo lepiej niż przy tych 120kg) , tak samo jakiś głupi mit z kontuzjami jest . Jak ktoś ćwiczy z głową czy to na towarze czy bez nie będzie miał żadnych kontuzji , a jak ktoś jest porywczym tumanem to i na kreatynie złamie sobie kręgosłup.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...