Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bez złośliwości,bo śmieszą mnie twoje spinki,to chciałbyś kiedykolwiek wyglądać jak ja teraz na spadkach.Niestety nie masz  charakteru by do tego dojść.

 

Zeby byc taki jak ty, wystarczyloby sobie obciac nogi w kolanach i kuc dupe omadrenem. Zaden wyczyn.

Odnośnik do komentarza

 

Tak bez złośliwości,bo śmieszą mnie twoje spinki,to chciałbyś kiedykolwiek wyglądać jak ja teraz na spadkach.Niestety nie masz  charakteru by do tego dojść.

 

Zeby byc taki jak ty, wystarczyloby sobie obciac nogi w kolanach i kuc dupe omadrenem. Zaden wyczyn.

 

O proszę,taki czyścioszek a nawet zna nazwy.No powiedz tam krypto narko/koksie co tam jeszcze lubisz? :)

 

no nie wiem czy maus chciałby być karłem :/

Lepiej być karłem niż tobą :)

Odnośnik do komentarza

 

no nie wiem czy maus chciałby być karłem :/

Lepiej być karłem niż tobą :)

 

:)

 

masz tu w spoilerze jeszcze dobrego pancza, takiego na twoim (niskim, hehe) poziomie:

 

 

chyba ty

 

Tak serio to nie wiem jak można się przypierdalać o wzrost, przecież to takie płytkie i hujowe docinki jak w przedszkolu.

Nikt się nie przypyerdala. Karzełek napisał, że Maus chciałby wyglądać tak jak on, to mu odpowiedziałem. No nie wiem, chyba że Maus by chciał, nie wiem - ja nie, dobrze mi z moim wzrostem.

 

 

dobra no, może trochę - ale co poradzę, że z karłami w internecie jest jak z kotkami? Zawsze są śmieszne :/

 

Odnośnik do komentarza

Wy chyba z jednej klatki jesteście,tak samo żenujące teksty,które jeszcze uważacie za pociski.No i Lucek lepiej być mną niż tobą miało swoje przesłanie,którego ty nie skumałeś(kolejne podobieństwo do myszy).Jak można zinterpretować jak ktoś napisał"chciałbyś wyglądać jak ja" że to chodziło o wzrost a nie o wygląd?Pytam serio,bo to na pograniczu rozumowania 13 latka.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...