Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że u mnie pewnie testosteron na poziomie +3,25 bo od 18tki siwizna plus rzadziutkie włosy. Jak urośnie więcej to beka bo nie dosyć, że srebrne to jak słońce świeci widać dobrze skórę głowy. Masakra. Stąd klimaty "pozdrowienia z więzienia".

Odnośnik do komentarza

Wiadomka, nie ma się czym podniecać ale ja się jaram. W porównaniu z zeszłym rokiem jest lepiej IMO. Jest systematyka, jest dieta, jest 77 kg stan z dzisiaj o 16. Liczę, że na następne wakacje, zaprezentuje się jak osoba u której widać, że wzięła się za siebie, no najwyżej będzie kolejna fala jazdy na mnie. :P

 

 

2ujghgh.jpg

 

vxyn21.jpg

 

 

Foto w gaciach i koszulce prawilnie bo znowu będziecie przeżywać a nie chce wam psuć apetytu przed piątkowym wieczorem. :)

 

Pytanie - jak dobrze w warunkach domowych dojechać nogi? Wznosy z hantlami na palcach znam, martwy ciąg i jeszcze przysiady. Uważam kulasy za najzgrabniejszą część mojego ciała więc chętnie bym stuningował. Fotkę podaruje sobie bo kto by to oglądał.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dzięki za propsy ekoledzy, oczywiście jechać możecie śmiało - zobaczymy czy na następny rok też będę taki chojrak czy wróci mega bandzior miażdżący jajca. 


Wujaszek? A może STERYDZIASZEK hęęę?!

 

Jak będę kiedyś tam sterydziaszkiem to się dowiesz, spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaaaa podciągnąłem się 5 razy na wąsko. Czuję się jakbym tonę podniósł taka frajda, a jeszcze niedawno ani razu nie mogłem bądź 1 raz i s.raka. Mały wielki krok dla mnie, wy pakery już możecie bekę toczyć, Jaczes czekam na ciebie. :* I umiem już minutę wisieć na drążku co było niedawno nie do ogarnięcia.

 

 

@XM - cisnę dalej, dobrze się układa, mam czas wolny na ćwiczenia to jadę. Tylko ty nie wrzucaj swojej foty na jakiejś ostrej pompie bo jak sobie uświadomie co ja "zbudowałem" to wyjdzie mi 6 lat świetlnych różnicy do ciebie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...