Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid ogarnij sie. Bo to nie ladnie tak brzydko mowic.

 

Napisze kolejny raz. Ja pompuje miesnie a nie dzwigam ciezarow. Jak nie czuje pracy miesnie i zaczynam telepac ciezarem to zrzucam. Interere mnie pompa i czucie miesnia. Robie progres ale kuryva po lekku. To dopiero drugi miesiac, ja pyerdole a oczekiwania jakbym mial yebac jak na koksie. No kurywa nie sondze.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Miales przerwe prawie dwa lata z powodu taragania za duzo i zyebania sobie barkow? No ja mialem i dziekuje ale pakuje dla siebie, noe dla sebiksow z osiedla (nawet nie mam takich ziomow) i nie pod zawody. Od wrzesnia zaczalem regularnie chodzic na silownie. To nie jest 3 lata i plus wiecej tylko niespelna dwa miesiace. Nakurywiam z glowa a nie jak poyeb co nie wie co robic. Powoli zwiekszam ale ciezar to dla mnie zaden priorytet.

Odnośnik do komentarza

Cześć ekoledzy. :lapka: Trochę mnie ostatnio mało więc się cieszcie póki możecie ale mam srogi okres w robocie i mało czasu na foruming. :(

 

U mnie dieta przestrzegana na 95%, popierdoliło mi się w dobrym kierunku IMO generalnie i trzymam michę pijąc głównie wodę mineralną niegazowaną i urozmaicając brak smaku picia tabletkami musującymi z Biedry (magnez / multiwitamina). Waga 75,6 kg z dzisiaj o 16:00 po robocie, przycisnę do niedzieli i nie zrobię cheat meala w sobotę do może zobaczę 74,cośtam kg, hehe.

 

Staram się jeść 5 posiłków dziennie ale najczęściej wchodzą 4. Kaloryki oczywiście nie liczę bo jestem leniem ale kiedyś się zmienię. Jem dużo owsa i puszczam piekielne gazy a w połączeniu Activią rano i plackiem z rodzynkami (muszę mieć cukier rano bo mózg mi nie działa, później praktycznie nie używam) mam wulkan z dupy jak przy syndromie wrażliwego jelita. Poza tym lekkim dyskomfortem z dupy strony czuję się doskonale, nawet nie mam kataru i generalnie zamiast depresji doskonały humor. Będę mocno chciał pokazać wam płaski brzuch (w ogóle nie jem pieczywa, brak problemów ze zgagą i wzdęciami) na wakacje, chociaż przede mną święta a potrafiłem przytyć 2-4 kg w 3 dni jak robiliśmy "Christmas gastro challenge 2010" z kuzynem, który wrócił z pamiątkami z Amsterdamu. Ale wtedy 95 kg było sadła, muehehe.

 

W planach mam więcej ruchu na świeżym powietrzu, chciałbym zacząć biegać. Zobaczymy.

 

 

 

90znee.jpg

 

351s6yr.jpg

 

somlwi.jpg

 

 

 

Wiadomka, że nie łapa kolegi Kobika czy Kanabica ale będę pracował dalej i na zimę zrobię aktualizację, może coś podetnę mocniej. Jak wyciągam ręce do góry prześwitują żebra więc w ogóle pełnia szczęścia, brzuch niestety dalej zalany i skóra słabo się regeneruje. Rozbierane foto na zimę. Ale w bieliźnie, spokojnie! :wujaszek:

W tle może przewijać się moja kotka, sorry za zakłócenia.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zamiast rodzynek mozesz dodawac miód do placków. 

 

Wiem ze twoim priorytetem jest miec czteropak nawet kosztem wazenia 60kg ale wujaszek jak chcesz miec łape jak ja czy kobik to jednak musisz zacząc działac zeby te miesnie ci rosły a nie zeby bylo cie coraz mniej. Na moje oko jestes tak jak bylem ja skinny fat, i bedac takim typem naprawde jest ciezko miec cos dociete naprawde mocno albo miec mega niski bf. Ja bym na  twoim miejscu juz zaczał robic powolna mase miesniowa, bo jesli mam byc szczery obnizanie wagi bedzie tylko skutkowac ze bedzie ciebie mniej a czteropaka i tak nie zobaczysz, a jednak jak przybedzie ci troche miesa to tez to zmienia cały wizerunek na lepsze. Taka podpowiedz oczywiscie to twoje ciałko i rob tak zebys był happy ale przemysl to ;)

Odnośnik do komentarza

Niech najlepiej nabierze czystego mięsa bez tłuszczu jednocześnie tracąc fat. Wycina to (pipi) z bebzona jakaś tluszczowka 3 miesięczna a potem jakiś reversik na masę i wsio. Do tego przy redu jakieś 5x5 żeby porzucac klamotem ale bez przesady i część. Żadne powodzenia, chyba że dla mnie jak zacznę wycicac w marcu do7/8%

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze bebzon musi zrzucić, ja 6 lat temu wazyłem 56 kilo , nie było ani abs ani nic. Zrozumiałem ze wyciecie na wiór to oswiecim z żebrami i widocznymi miesiami brzucha ale nie kazdy po prostu tak ma mozliwosc przez genetyke. Jesli ci chodziło po prostu o zrzucenie brzucha to okej zgadzam sie z toba. Tyle ze brzucha akurat nie pokazał na fotce ;)

Odnośnik do komentarza

No masa masa, ale może wyjść bezkształtna. Jak pierwszy raz podjarałem się siłką, to właśnie masa, masa, obiady wypełnione po brzegi talerza. Siedząc na studiach np. w bibliotece już po godzinie miałem wyrzuty sumienia, że nie dorzucam kalorii i 'efekty' spadną...

Wynik był taki, że się zrobił większy grubas niż zwykle. Mamy pewnie podobne predyspozycje co wujek, czyli bekon rośnie, a mięso już gorzej. Też jestem za tym, by wpierw się wysuszyć, a potem budować, bo inaczej na "masie" boczki będą rosły nieproporcjonalnie szybciej niż klata, co poskutkuje gorszą sylwetką niż pierwotnie 75-kilowiec.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Ja miałem trochę lepszą sytuację bo zaczynałem z ~45kg więc nie patrzyłem na jakość a chciałem po prostu nabrać rozmiarów by wyglądać jak człowiek , ale gdy spojrzałem w lustro i widziałem nieszczęśliwego grubaska z talią na równi najszerszych zdałem sobie sprawę że czas wycinać. I Tobie to polecam bo dla mnie był to przełom jak się dociąłem w rok do granic swoich możliwości to już każda kolejna masa dużo lepiej leżała . No ale trzeba nie mieć tendencji do wpyerdalania gumisi i dżordzóweczek z dżemorem . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...