Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

 

Porady jakby mial isc na zawody. Wycinki nikomu nie potrzebne. Walic i robic mase Mutanta a nie jakies pitu pitu.

Można dla siebie estetycznie wyglądać,a potem się mówi że Polacy nie umieją ćwiczyć,bo tylko zalana masa,nic wyglądu.

 

Lepiej juz miec te 180cm.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za propsy. :D

 

Wujek, ale te tablety z Biedry to Ci najwyżej raka przyniosą. Cukier, słodziki i nieprzyswajalne witaminy. To już lepiej szklankę soku wypić jak sama woda nie wchodzi, albo samemu herbatę mrożoną robić.

Skorzystam z rady kolegi. Ładuje po 2x magnez dziennie i kilka razy multiwitamine od nich. Oduczyć się muszę.

 

A masy nie robię, redukcja, wycinka choćby do 40tki miała trwać ale kaloryfer muszę zobaczyć u siebie, potem będę masę podbijać. Ćwiczę bez spiny i szybkiego celu, jak zresztą zawsze.

 

@Szarku - wrzucisz fote sprzed cyklu i po? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Porady jakby mial isc na zawody. Wycinki nikomu nie potrzebne. Walic i robic mase Mutanta a nie jakies pitu pitu.

Można dla siebie estetycznie wyglądać,a potem się mówi że Polacy nie umieją ćwiczyć,bo tylko zalana masa,nic wyglądu.

 

Lepiej juz miec te 180cm.

 

Czy ja wiem,więcej mięsa musisz narzucić by wyglądać jako tako.

Odnośnik do komentarza

No masa masa, ale może wyjść bezkształtna. Jak pierwszy raz podjarałem się siłką, to właśnie masa, masa, obiady wypełnione po brzegi talerza. Siedząc na studiach np. w bibliotece już po godzinie miałem wyrzuty sumienia, że nie dorzucam kalorii i 'efekty' spadną...

 

Wynik był taki, że się zrobił większy grubas niż zwykle. Mamy pewnie podobne predyspozycje co wujek, czyli bekon rośnie, a mięso już gorzej. Też jestem za tym, by wpierw się wysuszyć, a potem budować, bo inaczej na "masie" boczki będą rosły nieproporcjonalnie szybciej niż klata, co poskutkuje gorszą sylwetką niż pierwotnie 75-kilowiec.

 

Tez tak miałem, jechałem na pamietnych pyzach. Wynik taki ze teraz przy wadze 84kg mam sporo mniej w talii niz miałem wtedy wazac 76kg ;)

Odnośnik do komentarza

 

Co tam panowie dalej kreatyna i białko olympu? Npp+Cypio = przygotowania do Mr.Extreme idą pełną parą. No elo odbiór

Odpowie mu ktoś? 6 godzin już czeka

 

 

już mówiłem że rozyebie was wszystkich. na razie pije piwo i gram w bloodborne. kiedy zawody ? mniejsza o to, 3 miesiące starczą :czesc:  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...