Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Kochany Kazub. Już od rana power żeby za.pierdalać dalej. Dziękuję mentorze. :D

 

A brzuch jak się zegnę tak fajnie już nie wygląda o ile teraz jest fajnie. ;)

 

Ale Kazub ma racje, zamiast robic miesnie to za wszelką cene próbujesz nie wiem, zobaczyc kaloryfer? Którego i tak nie zobaczysz bo jestes skinnny fat z małą masa miesniową a brzuch to tez miesnie. Prędzej bys go zobaczyl jakbys zaczal robic powolną mase miesniową bez zalewania sie. No ale kazdy ma inne priorytety no nie.

Odnośnik do komentarza

Że niby to co jest na zdjeciu u wujaszka to wielki balast? 

 

Ten ma sporo wiekszy a mimo to wujaszka bym zjadł a z tym jednak bym sie napeir.dalac nie chciał.

 

08506ee47351cee7193b96bb40770082.jpg


ja tez na ich miejscu najpierw bym sie odchudzil.

W sposob o jakim ty mowisz kabi, cale zycie byliby schaboszczakami.

 

Z tym ze schaboszczak jak sie wytnie bedzie wyglądał zaje.biscie , czaisz typa wyzej z bf 8-10? No wlasnie. Poza tym robienie amsy a potem wycinka dla łatwo zalewajacych sie jest prostsze w wykonaniu niz robienie wolnej masy miesniowej bez zalewania sie.

 

Przeciez nie pisze ze powinien robic mase jak miał brzuch jak słoń, tylko teraz, sadło nie jest wielkie a spalanie tego bedzie coraz trudniejsze, poza tym u takich jak on jest dużo też tłuszczu podskórnego z którym juz nie jest tak łatwo do spalenia jak z tym który zrzucał do tej pory.

 

Jesli mialbym wybierac czy wygladac jak cherlak z sadłem a schaboszczak jednak wolałbym te drugie. jednak bardziej przypomina mezczyzne.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nie, robienie masy nie polega na wpier.dalaniu ile wlezie. Poza tym raczej ci nie grozi ani wujaszkowi za predko wyglad tego typa co wrzuciłem bo prócz tego ze jest w chu.j zalaną świnią ma w chu.j masy miesniowej.. A skoro juz tak robiles i po wycince został sam wiór a nie fit sylwetka o jakiej mówisz to cos po prostu posżło jednak nie tak :) 40 w kablu na mocnej masie to nie jest duzo. Raczej słabo. Ja nie robie teraz masy i mam 43 przy 82 kilo i 178 wzrostu

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Że niby to co jest na zdjeciu u wujaszka to wielki balast? 

 

Ten ma sporo wiekszy a mimo to wujaszka bym zjadł a z tym jednak bym sie napeir.dalac nie chciał.

 

08506ee47351cee7193b96bb40770082.jpg

ja tez na ich miejscu najpierw bym sie odchudzil.

W sposob o jakim ty mowisz kabi, cale zycie byliby schaboszczakami.

 

Z tym ze schaboszczak jak sie wytnie bedzie wyglądał zaje.biscie , czaisz typa wyzej z bf 8-10? No wlasnie. Poza tym robienie amsy a potem wycinka dla łatwo zalewajacych sie jest prostsze w wykonaniu niz robienie wolnej masy miesniowej bez zalewania sie.

 

Przeciez nie pisze ze powinien robic mase jak miał brzuch jak słoń, tylko teraz, sadło nie jest wielkie a spalanie tego bedzie coraz trudniejsze, poza tym u takich jak on jest dużo też tłuszczu podskórnego z którym juz nie jest tak łatwo do spalenia jak z tym który zrzucał do tej pory.

 

Jesli mialbym wybierac czy wygladac jak cherlak z sadłem a schaboszczak jednak wolałbym te drugie. jednak bardziej przypomina mezczyzne.

 

:pawel:

Wiktor, ogarnij, jak typ wpadnie w pulapke masy, to juz z niej nie wychodzi.

Schaboszczak cale zycie jest schaboszczakiem, wycinke to robi moze 1% schaboszczakow, bo im sie cos w glowach przestawia.

Smiechlem.

 

Poza tym dojsc do tego wyzej to zajmuje cale lata.

Cale lata bycia schaboszczakiem, nie ruchania, niemilych procesow myslowych u ludzi ("ale tlusty debil-orangutan-gangster"), itd.

Ja wiem wiktor, sam kiedys chcialem byc duzy jak ty chcesz byc teraz.

No za pare lat ci przejdzie, bedziesz sie z tego smial.

 

No chyba, ze nie wyrosniesz. 

Nie bij wtedy.

 

Ja wujaszka rozumiem, samo zrzucenie fatu zmienia totalnie odbior czlowieka, zmienia sie sylwetka, twarz.

Na pewno pare razy w zyciu widziales typa/typiare, ktora zrzucila w pisdu fatu i pomyslales: o kurde, no teraz wyglada niezle.

 

W druga strone raczej tak nie pomyslales xd

Niestety Kabi, ale spojrz na stare zdjecia swojej twarzy i na nowe.

Masz miesnie pod fatem i co z tego? Twarz tegiego czlowieka, nalana.

Been there, done that.

 

 

Ten ma sporo wiekszy a mimo to wujaszka bym zjadł a z tym jednak bym sie napeir.dalac nie chciał.

 

08506ee47351cee7193b96bb40770082.jpg

 

:pawel:

myslalem, ze to sa kategorie, ktorymi mysla zakompleksieni 17latkowie.

"BEDE WIELKIM SCHABEM, NO NIKT NIE FIKNIE, NIKT SIE NIE BEDZIE CHCIAL NAPYEDALAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

 

:pawel:

 

Wiem, bo jak mialem 17 lat to wazylem 60 kg przy 187cm.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Troche pojechales Dawid, nie chodzilo mi o stricte napie.rdalanie bo ja tez nie chcialbym byc tak swinski jak typ ktorego wrzucilem. Po prostu imo nawet zalana sylwetka ale z miesem jest bardziej meska od zalanej ale cherlakowatej sylwetki. Nie martw sie tez wazylem 56 kilo i za wszelka cene chcialem byc duzy co wlasnie skutkowalo tym ze jechalem na pyzach i mialem morde jak ksiezyc w pelni mimo ze wazylem 6 kilo mniej niz teraz.

 

Poza tym tu chodzi o optymalny cel do swoich predyspozycji. Jestes ekto ktory jedzie non stop na fast foodach ostatnio i trzyma wage, myslisz ze wujaszek tez tak moze? No to powodzenia. A on nawet jak schudnie kolejne 10 kilo i tak bedzie wygladal coraz gorzej a brzuch bedzie wisial. Bo ten typ tak ma. Zaklad?

Odnośnik do komentarza

Poza tym tu chodzi o optymalny cel do swoich predyspozycji. Jestes ekto ktory jedzie non stop na fast foodach ostatnio i trzyma wage, myslisz ze wujaszek tez tak moze? No to powodzenia. A on nawet jak schudnie kolejne 10 kilo i tak bedzie wygladal coraz gorzej a brzuch bedzie wisial. Bo ten typ tak ma. Zaklad?

Spoko, pójdzie w końcu kiedyś cypio w udo albo epistane z trenavarem to inaczej będziesz śpiewał. Wszystko w swoim czasie, jeszcze ci Wiktorku oko zbielejez tymi zakładami. Na razie jadę siłami natury i lecą ciosy od większych, wiadomix. Mi się nie spieszy. Co nagle to po diable. :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...