Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

intrygująca dyskusja. ciekawe, co byłoby, jakbym zaczął spinac się z każdą miską i redukcją hmmm ? nie pyerdole to. 

 

z tymi ryjami po redukcjach i spektakularnych chudnięciach to jednak częściej jest tak......że są CHUDE. i blade. widać wory pod oczami

 

nie wiem, po co wy jeszcze gadacie o wujaszku. przecież to błazen. nie można miec tak chuyowych genów, żeby COKOLWIEK ĆWICZYĆ I TAK WYGLĄDAĆ. typ to ściema, nie polecam. jeszcze to pyerdolenie o sterydach. zaorać chama 

Odnośnik do komentarza

Ty serio myślisz, że mnie to rusza? Serio spożytkuj czas inaczej niż twoje bomby prawdy bo mam je w chuju. Choćbym i lepiej miał nie wyglądać i tak czuje się już zajebiście w porównaniu z fotą z przed roku czy dwóch a ty możesz dalej swoje dzikie hejty uprawiać. I tak, wiem, że jesteś przekot i masz super muskulaturę gladiatorze. :D

Odnośnik do komentarza

Disco polo > popek.

 

Zenon Martyniuk przynajmniej nie jest frajerem pozerem jak Popek. Gangster wielki robiący sobie chlasty u kosmetyczki xD Gardze

Twoja opinia, szanuję. Ja go nie lubiłem za czasów prawilnego rapu z Firmą, od kiedy robi z siebie pociętego błazna to uwielbiam. "Napad na bank" to banger na miarę "In da club" 50 centa - kosmos.

 

A Zenek to klasa sama w sobie. Z początku nie mogłem w ogóle disco polo pojąć ale słuchanie go rok w robocie sprawiło, że weszło mi i większość hitów znam na pamięć. Zakład jednak, że większość wyśmieje cię za w ogóle wspominanie o Martyniuku.

 

W ogóle offtopic się robi - cieszę się, że wywołuje u was skrajne emocje chłopaki, potwierdzam, że słabo wyglądam, nie jak wy ale jak ktoś chce mnie zniechęcić czy coś to strata czasu. Kazuba lubię z forumka ale nie czaje po co jego hejty. Pewnie tak lubi. :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

Disco polo > popek.

 

Zenon Martyniuk przynajmniej nie jest frajerem pozerem jak Popek. Gangster wielki robiący sobie chlasty u kosmetyczki xD Gardze

Twoja opinia, szanuję. Ja go nie lubiłem za czasów prawilnego rapu z Firmą, od kiedy robi z siebie pociętego błazna to uwielbiam. "Napad na bank" to banger na miarę "In da club" 50 centa - kosmos.

Twoja sprawa z tymi cukiereczkami, ale wkładają je do ust, a nie do nosa, bo potem jakieś jazdy masz.

Odnośnik do komentarza

Zaczalem redukcje z poczatkiem wrzesnia, 7kg i 10cm w pasie mniej, troche jeszcze brakuje, mysle ze do konca roku sie uda skonczyc. Moze wam tu wrzuce przemiane, a potem ruszam delikatnie z masa bez zalewania. 72kg na ten moment, a jeszcze pare lat temu dobijałem do 100kg. Musze starych spodni poszukac

I ile masz wzrostu? Bo ja 1.79 (zabrakło mi centa do 1.80:() i tyle samo wazę, ale wyglądam jak chudzielec.
Odnośnik do komentarza

Shen, Grzybiarz wrzucajcie foto. Nie przejmujcie się Kazubem i jego wieczną menstruacją. Mordę zasłonić w paint i dawać.

 

Jak wrócę wrzucę foto w starych spodniach sprzed 3 lat. Trochę zeszło tu i tam. Jak znajdę gdzieś to dam fotosa z 95 kg na sobie ale nie obiecuję bo nie wiem czy nie poleciały.

 

@Krupek - cały czas widzę pociski, pojazdy o cukierkach - dawaj foto.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2015 o 08:12, 2razyjot napisał:

@Krupek - cały czas widzę pociski, pojazdy o cukierkach - dawaj foto.

 

Nie zajmuje się budowaniem sylwetki, więc jakoś super nie wyglądam, nie ma się czym chwalić, ale jak Ci tak zależy to trzymaj.

 

Edytowane przez krupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba źle klatę robisz, bo barki masz wyyebane, a klatę słabiutką :lapka:

 

U mnie to samo w sumie, ale ostatnio jakoś się chyba powoli uczę wyciskać i coraz większe zakwasy czuję na drugi dzień i powoli zaczęło coś rosnąć, choć póki co to bardziej damskie cycki przypomina, ale spokojnie wyrobi się. Jak we wtorek zrobiłem klatę to do dzisiaj piecze :banderas:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Wygladasz jak te potwory z until dawn. Szkielet i długie łapy

No właśnie aż takich długich łap nie mam jak na swój wzrost, zdjęcie robione trochę od dołu, więc też robi efekt.

 

 

No klatka u mnie najgorzej wygląda i jest najsłabszą, od dziecka miałem (pipi)ową i zapadniętą, teraz i tak już jest lepiej. Taka genetyka, brat w ogóle w życiu nie ćwiczył siłowo i ma dramatycznie źle wyglądającą.

(pipi) nie genetyka , klaty nie robisz.

 

 

Jak zajmowałem się tylko siłownią i ważyłem 20 kg więcej to klatka też nie wyglądała lepiej, a wtedy dużo skupiałem się na niej.

Odnośnik do komentarza

@Krupek - to lubię, piszesz komuś "wstaw jpg jak taki wiracha jesteś" a on ma jajca by fotkę wrzucić. :) Atakuj mnie dalej o cuksy ekolego - należy mi się porównując nasze bf.

 

Marnie to zabrzmi i nie uwierzycie (bo było foto gdzie miałem cały zlew słodyczy) ale nie jem nic słodkiego w tygodniu i na weekend w sumie też ostatnio, muszę przestać słodzić kawę i jeść serki wiejskie z owocami to będę na zero w ogóle. Walka trwa!

 

PS. Kazub gdzie jesteś? Brakuje mi twoich dissów mentorze. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...