Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie umiem bez cukru kawy pić, a jak siedzę w robocie to co drugi dzień wpada jakieś osiem łyżeczek cukru do żołądka, w dzień wolny jest lepiej, bo tylko 4-6 xd Ale pod koniec stycznia-lutego jak zacznę redukcję ogarniać to nie ma zmiłuj, ani kropli kawy/herbaty do ust nie wezmę, słowo harcerza.

Odnośnik do komentarza

Przeca kawa najlepsza mocną bez cukru, a serek wiejski z kakaem, albo cynamonem.

ale popijasz kakaem czy posypujesz? ja wiejski tylko szczypiorem posypuje, a odkąd piramidę żywieniowa zacząłem stosować, to dorzucam za każdym razem ze 100g warzyw (pomidory koktailowe albo świeży ogórek). Polecam. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Co tu się odpie.rdala?!

To, co zwykle wielki mistrzu. Wrzuciłem suche foto, śmieją się i wytykają mi cukierki. Dzień jak co dzień. Poza tym nakur.wiam dalej żeby wrzucić coś za kwartał i przeczytać diss Kazubiusza.

 

Cytujac energika.

Nie wiem. Krupek wez wpyerdalaj pasze bo dramaty jak huy.

Krupek nie łam się i wyglądaj tak, jak czujesz się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ale co to za pier.dolenie, jak jechałem na pyzach to jechano po mnie jak po burej suce , musiałem 2 sezony ostro napier.dalac na siłowni zeby z pyzatego chłopca wyrósł doje.bany dzik schaboszczak. 

 

Wiec prosze mi tutaj nie lizac sie po jajach chuderlaczki tylko ostra motywacja bo narazie jest gów.no  a slogan wygladaj tak jak sie czujesz dobrze jest dla pier.dolonych leniwych tłustych bab.

 

Zamykam i koniec tego pier.dolenia, za hantelki sie wziac a nie lizac po jajach

 

Bo sie zerzygam zara

Odnośnik do komentarza

Co ty (pipi) o genach, ja mam testosteron od leków w dolnej granicy widełek i mimo to ciagne to dalej i staram sie budowac muskulature. A gdybym był (pipi) mógłbym zwalac na tow ine ze przez to mam problemy z wycieciem, ze moze miesnie nie rosna tak jak trzeba. Je.bie to. Zapieprzam dalej. 

 

No ale mozna lizac sie po jajach ze z zapuszczonego spaslaka zrobilo sie chudym spaslakiem i klepac po zwisającej skórce. I wyciskajac dalej 40 na klate po 5 latach cwiczen dziwic sie ze "no nie wiem co tak słabo"

 

Geny, geny sr.eny. Gen to tylko handicap, reszta to ciezka praca.

Odnośnik do komentarza

@Kanabis - zagotowałeś się ekolego a widziałeś co jest w spoiler tagu? Przystopuj kapkę ziomuś bo jesteś narwany.

 

@Grzybiarz - ja myślałem, że ty suchar jesteś a lepiej ode mnie wyglądasz. Super ręka, ja przez 3 lata... 2 cm przyjebałem, żenada. Nie wiem co zrobić żeby ręka rosła, walenie gruchy też nie pomaga. 2 strona medalu, że ja nigdy siłą nie grzeszyłem i dużych ciężarów nie ogarniam.

 

@Shen - nie zrażaj się tylko nakurwiaj, choćby miało trwać dekadę to w końcu efekt będzie i stwierdzisz, że warto było.

 

Cieszę się, że są foty bo do tej pory tylko w sumie ja atakuje swoim "fit" cielskiem. Szacuneczek Pany! :good:

Odnośnik do komentarza

 

Przeca kawa najlepsza mocną bez cukru, a serek wiejski z kakaem, albo cynamonem.

ale popijasz kakaem czy posypujesz? ja wiejski tylko szczypiorem posypuje, a odkąd piramidę żywieniowa zacząłem stosować, to dorzucam za każdym razem ze 100g warzyw (pomidory koktailowe albo świeży ogórek). Polecam.

 

 

Posypuję, prawdziwe kakao to bogactwo, źródło magnezu.

 

Może zwolennikom masy i bycia upasionym gąsiorem coś wyjaśnię. Jem 4-5 posiłków dziennie bogatych w białko i węgle, poza ostatnim posiłkiem, bo wtedy zazwyczaj same jajka z warzywami. W dzień treningowy i meczowy mam zapotrzebowanie ok. 4000 kcal, czyli 4-5 razy w  tygodniu. Przeżreć to wszystko dla kogoś, kto nie jest zawodowym sportowcem to duże wyzwanie. Na pełne treningi na siłowni nie mam czasu, 3 razy w tygodniu pracuję nad siłą i dynamiką w domu, głównie pompki i ćwiczenia wytrzymałościowe, przy których część z Was pewnie by się osrała Mutant Massem zmieszanym z gilami i miodem z uszu. Teraz dochodzimy do sedna, moim celem nie jest bycie do(pipi).anym i wielkim, a szybkim, silnym i wytrzymałym. Mylicie trochę pojęcie Spartakusa, który ma wiele definicji, moim zdaniem. Dla Was, to trening 3 x po 1,5 godziny i bycie kulką w obcisłej koszulce, żeby pokazać się w sobotę na targu, jak kupujecie jajka i ok, nic do tego nie mam. Dla mnie bycie Spartakusem to bycie silnym, wytrzymałym i szybkim, a trenuję łącznie 8-9 razy w tygodniu. Wy jesteście nabici masą, a ja pewnie szybciej zrobiłbym 100 pompek i przebiegł 5km, niż Wy byście rozpoczęli proces pocenia, tak to mniej więcej wygląda.

 

W żadnym wypadku nie szukam żadnej spiny, chciałem po prostu wyjaśnić, co jest moim celem i jak wygląda moje trenowanie i styl życia. Sam z siebie fotki bym raczej nigdy nie wrzucił, bo jak wspomniałem, nie zajmuje się budowaniem sylwetki, ale skoro Wujaszek mi zarzucił, że się mądrzę, a nie wrzuciłem jeszcze fotki (no w sumie słusznie), to też to uczyniłem.

Odnośnik do komentarza

wujaszek prawie wogóle nie pisze o samym treningu. wiecie, jak wygląda jego trening ? kilka pajacyków i pięć pompek, po których czuje się zmęczony i leci opyerdolić "posiłek potreningowy". tyle o ile, bo szczerze wątpię, że robi cokolwiek. pyerdoli tylko hipisowskie farmazony, jakieś pseudo motywacyjne gadki szmatki, historyjki o tym, jak sobie zjadł szyneczke light i czuje się radośnie leciutki. poyebało ci sie coś z babskimi forami o odchudzaniu. weź może przestań chłopaku czytać o tych sterydach, bo sobie kiedyś krzywde zrobisz. niestety, za dużo się nasłuchałem i naoglądałem pje,rdoloących 3 po 3 zdechlaków na siłowniach. zrobi kilka dziwnych wymachów i idzie pyerdolić z kolesiem o bcaa i hmb, marnuje miejsce i tlen. potem wbija na jakieś forum kfd i ogląda najnowszy filmik warszawskiego koksa. 

 

jesteś pozerem i żenującym bajerantem. twoja huyowość była nawet troszkę zabawna.....kiedyś, dawno temu.    

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pie.rdolnij lepiej Kadłub rusztowanie na szybkiego a ja kreskę BCAA z banknotu 100 zł z kolegami zaraz po seryjce pajacyków. Chociaż nie, idź do cyrku ze szklanej kuli czytać bo idealnie mnie podsumowałeś. Będziesz za cygana robić, Kanabis jesteś wolny wreszcie! Zrzucam z ciebie jarzmo!!

Odnośnik do komentarza

@Kanabis - zagotowałeś się ekolego a widziałeś co jest w spoiler tagu? Przystopuj kapkę ziomuś bo jesteś narwany.

 

@Grzybiarz - ja myślałem, że ty suchar jesteś a lepiej ode mnie wyglądasz. Super ręka, ja przez 3 lata... 2 cm przyjebałem, żenada. Nie wiem co zrobić żeby ręka rosła, walenie gruchy też nie pomaga. 2 strona medalu, że ja nigdy siłą nie grzeszyłem i dużych ciężarów nie ogarniam.

 

@Shen - nie zrażaj się tylko nakurwiaj, choćby miało trwać dekadę to w końcu efekt będzie i stwierdzisz, że warto było.

 

Cieszę się, że są foty bo do tej pory tylko w sumie ja atakuje swoim "fit" cielskiem. Szacuneczek Pany! :good:

 

idź już. serio

 

 

grzybiarz zaskoczenie roku 

Odnośnik do komentarza

Pie.rdolnij lepiej Kadłub rusztowanie na szybkiego a ja kreskę BCAA z banknotu 100 zł z kolegami zaraz po seryjce pajacyków. Chociaż nie, idź do cyrku ze szklanej kuli czytać bo idealnie mnie podsumowałeś. Będziesz za cygana robić, Kanabis jesteś wolny wreszcie! Zrzucam z ciebie jarzmo!!

 

ehehe.....mała, kłapi,ąca dziobem ku,rwa, przestała zgrywać ujaranego hipiska i postanowiła jednak wyłożyć na stół małego pindolka. czujecie faze ? huyaszek już nie kosi dolarów na super lukratywnym opalaniu papy. teraz wkręcił się jakiegoś spawalniczego bojzbendu i bujają się do nagrań popka . też im opowiadasz te przaśne, perwersyjne historyjki o ru,chaniu w du.pe ? 

 

czytać, to można w myślach, albo z książki kołku, a szklane kule są u wróżek, a nie w cyrku      

Odnośnik do komentarza

Rozdział ósmy,

w którym czytelnik, choć poznaje po raz kolejny kilka zabawnych pocisków, uszczypliwych zwrotów i ciętych epitetów, w zasadzie nie dowiaduje się wiele ponad to, że relacje pomiędzy forumowiczami w grupowcu "spartakus"  od jego ostatniej wizyty tutaj nie zmieniły się ani o jotę. A w sumie najważniejszą z podanych w rozdziale jest informacja o tym, że kazub w gruncie rzeczy prowadzi nieszczęśliwe i samotne życie.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no grzybi, jest mocny potencjał. Dobra góra klaty, nie spodziewałem sie.Propsik.

 

Shen plusik za pierwsze majty, ojciec ma podobne. 

 

Różnica pomiedzy wami a wujaszkiem jest taka ze macie troche mięsnia. Wcale nie macie od niego mniej bf, a napewno nie duzo mniej. A jednak dzieki temu ze macie mięso wasz wyglad jest nieporównywalnie lepszy. 

 

Mi tylk o to chodziło JJot, jakbys mial mieso inaczej by to wygladalo.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...