Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Tęskniłeś Kazub? Bo wróciłem po porannym sr.aniu i chociaż wciąż mam zamiar nie fajterzyć z tobą na tym forumie (suchar nie ma co zaczynać z czołgiem) to miałem wrzucić foto spodni sprzed 3 lat z wagą blisko 100 kg na Święta Bożego Narodzenia

 

2j17m2v.jpg

 

i jeszcze spodnie z zeszłego roku, muszę je przeszyć z tyłu żeby były ok bo klamra od paska wbija mi się w sadło

 

23w1sic.jpg

 

Aktualne wymiary

Wzrost - 180

klatka - 98

Biceps - 34

Przedramię - 31

Pas - 89

Udo - 56

Łydka - 39

Waga - 74,1

 

BMI - 22,8

BF - 18,6 %

 

Do zobaczenia za jakiś czas. :lapka:

 

Nie mogę znaleźć fot z okresu "jestem mega tłustym" ale jak tylko ogarnę podrzucę.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A z Grzybiarzem mega zaskoczenie - myślałem, że jest ktoś a'la gość z avatara.

Wrzucałem już jakoś na początku roku fotę porównawczą: przed zjedzeniem czegoś na masę i po miesiącu tej kuracji. Tam wydaje mi się, że byłem "większy".:

A teraz byłem na wadze i 70,6 kilo :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Panowie wiem, że będzie zaraz pojazd ale to nie jest trochę tak, że jak ktoś ma "grube kości" będzie miał lepszą masę i predyspozycje? Znajomy koksu pomimo cykli hormonalnych nie ma spektakularnych osiągów i mówi mi zawsze "jak mam mieć super mięcho jak jestem cienki w przegubach"?

 

Mamy tu paru dużych chłopów jak Kazub, XM czy Kobik - ile macie w przegubie ręki? Ja zawsze miałem drobną budowę i odstający bandzior a w nadgarstku... 16 CM.

Odnośnik do komentarza

Po mamusi mam gruby kościec no ale obręcz barkową to mam zyebaną bo wąską i nic z tym nie zrobię, nawet toną koksu. Gen ma znaczenie jeśli chodzi o sam wygląd ale biadolenie, że nie mam genu bo nie rośnie, to znaczy że micha huyowa i treningi dla dziewczynek, choć to babki wcale nie porobione targają w MC po 100 parę kilo więc tego.. nie ośmieszajcie się, ciężar musi być ciężki. 

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No mój błąd podstawowy to lenistwo / słomiany zapał i to, że ćwiczę w domu. Maksymalny ciężar to 50 kg. Coraz bliżej jednak do siłowni i innych zmian w życiu wielkich dla mnie od nowego roku więc liczę, że nawet pan Kazub na wiosnę może lato napisze "trochę się ruszyłeś chu.jaszku". Z miską ciągle walczę żeby jeść te 5-6 posiłków ale różnie wychodzi.

 

Będę dalej pracował chłopaki. Dzięki za zje.by / propsy. Kazub tobie też.

Odnośnik do komentarza

5/6 posilkow to zbedny balast w naszym wypadku. Bo to koksy wymyslily. Oni wpyerdalaja potezne kcal wiec na 3 razy w dniu to za waski czas zeby tyle oyebac. Podzielili to a 5/6 i jest ok ale my? Zwyklym ludziom fit nie jest to potrzebne. Jem 3 glowne posilki. Na koniec dnia w ppdsumowaniu wpada jakies 3500-4000kcal. Waga od wrzesnia 88, dzis 93kg.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

I moze faktycznie juz dodam tak bez beki. Ze te 5/6 posilkow tez dziala. Argumentuje swoje podejscie dlatego ze dziala na mnie i nie tylko ale racje maja tez Ci co jedza wlasnie te 5/6 posilkow. To samo jest z cwiczeniami, systemem. Kazdy w zasadzie ma racje, tylko trzeba wyciagac wnioski i sprawdzac na sobie co jest dla nas najlepsze. Peace.

Odnośnik do komentarza

trzema bym się zapychał. cztery lepiej, optymalnie 5 - na przykład 3 główne większe i dwa pomocnicze mniejsze. wyraźnie odczuwam lepszą przepustowość przewodu pokarmowego. duża podaż kalorii obciąża metabolizm i cenna energia idzie na trawienie. posiłek przed-treningowy nie może być za duży, żeby była lepsza wydajność na treningu. potreningowy tak, ale bez przesady. po nim też jakiś, na wykorzystanie okna anabolicznego. jeszcze śniadanie, więc przynajmniej cztery. daje rade trzema, ale tylko w dni nietreningowe.

 

oparte o własne doświadczenia i obserwacje 


Jak to mozliwe ze ja mam 90 w pasie i mówią ze jestem tłusty? Jak wy macie 87 , 89. Z tym ze ja mam w klacie 121


Nie rozumiem.

 

zależy od wzrostu. przy moim 187/129/92 nie wyglądało tak źle 

Odnośnik do komentarza

Ja staram się jeść teraz 5 ale mniejszych, do zaspokojenia 1 głodu bo jak się napcham to lipa i ciężko.

 

Kanabis / Kazub / KoBik - możecie bez zbędnego pierdolenia jaki to jestem sraki i owaki zmierzyć obwód przegubu dłoni? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Ja staram się jeść teraz 5 ale mniejszych, do zaspokojenia 1 głodu bo jak się napcham to lipa i ciężko.

 

Kanabis / Kazub / KoBik - możecie bez zbędnego pierdolenia jaki to jestem sraki i owaki zmierzyć obwód przegubu dłoni? Będę wdzięczny.

 

Ja mam 17,5. 

 

Jak to mozliwe ze ja mam 90 w pasie i mówią ze jestem tłusty? Jak wy macie 87 , 89. Z tym ze ja mam w klacie 121

Nie rozumiem.

 

zależy od wzrostu. przy moim 187/129/92 nie wyglądało tak źle 

 

No ale oni sa podobnego wzrostu do mnie, 180 a ja 178.

 

No ty nie masz talii osy ale za to wlasnie plery niedzwiedzia wiec cąłokształt wyglada mocno. Szczerze to myslalem ze peklo u ciebie 130 w klacie. No ale nie brakuje duzo.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...