Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsza jest ta chwilowa demotywacja po przerwie. Już wszystko tak dobrze szło, a wpierw miałem stłuczony bark i nie mogłem unieść ręki, potem pół jesieni osrane infekcje zatok i smarkanie pół litra gluta co rano.

Dopiero mam dwa treningi po powrocie do żywych i strzyka każdy mięsień ;/. Nie da się jednak ładować ciężaru jak sprzed przerwy, trzeba wracać powoli.

Odnośnik do komentarza

Mi wystarczyły dwa tygodnie przerwy i czułem się jakbym nie miał już żadnego czucia mięśniowego . Co by nie mówić jest to najbardziej niewdzięczny sport i nie raz myślę by wrócić na muay thai . No ale cóż to pewnie przez wachania hormonów(teść).

Odnośnik do komentarza

Po mamusi mam gruby kościec no ale obręcz barkową to mam zyebaną bo wąską i nic z tym nie zrobię, nawet toną koksu. Gen ma znaczenie jeśli chodzi o sam wygląd ale biadolenie, że nie mam genu bo nie rośnie, to znaczy że micha huyowa i treningi dla dziewczynek, choć to babki wcale nie porobione targają w MC po 100 parę kilo więc tego.. nie ośmieszajcie się, ciężar musi być ciężki.

Hmm a czy to nie Ty przypadkiem mówiłeś ostatnio, że nie ciężar jest ważny, a 'czucie mięśnia'? Pewnie było to wtedy, gdy Litwin pochwalił się nowym rekordem, a Ty musiałeś podreperować ego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to jak juz wszyscy tłusci wrzucili to i ja wrzucam. Juz dłuzej nie chce byc tłusty od jutra grzybki tybetanskie i na wiosne fit dupeczka ze mnie

 

W dodatku ludzie mowia ze orangutan i gangster, czas z tym skonczyc. Potraktujcie to fotke jako zdjecie przed. 

 

wcaxWWp.jpg


No i ta tęga twarz :/


Nie pasuje do mojej wrodzonej nadinteligencji


Jak wysiadam z czarnej lsniacej alfy, babcie przyspieszaja kroku nerwowo do koscioła. Nie da sie tak dluzej zyc

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Walic to, gebe mam pyzata i mialem nawet jak wazylem 10kg mniej. Brzucha ciazowego nie ma. Masa miesniowa jest git. Nie znacie sie, kobik ty jesz na deser litr lodow to rozumisz, jak jest? Nie za chudo?

 

A tak powaznie, no kur.wa ciezko jest z tym fatem jak sie ma poziom tescia na poziomie dziadka. W tamtym roku probowalem, ostry trening na redu, 3 razy biegi godzinne z rana na czczo. Krew z nosa poszla, tluszczu troche tez ale to nie bylo to. No przes.rane troche ale w tym roku zaczynam od stycznia nie marca. Zobaczymy, te go.wna boostery tescia tez chu.ja daja. Jestem w kropce deko

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

boostery teścia to chłam Kanas, myślałem, że o tym wiesz. Ładnie podsumował je Paweł z DSM. 

 

Jem lody i pop coole jak mam ochotę. Nie ma tragedii przy moim trybie życie, ciężka harce w robocie i zaraz po tym z 1,30h na siłce na pełnym zayebie. No te lody czy inne ścierwo nie robi mi krzywdy. Polepszy samopoczucie a jak mieszczę się w makro, to czemu nie dobić trochę chyowego węgla? Nie będę się niewolnikiem własnego ciała. 

 

Wyglądasz jak tur, no ale masa musi być masą, z wystającym brzuchem. Yebie mnie to bo ja nie dążę do fit pedalskiej sylwetki.

Odnośnik do komentarza

Walic to, gebe mam pyzata i mialem nawet jak wazylem 10kg mniej. Brzucha ciazowego nie ma. Masa miesniowa jest git. Nie znacie sie, kobik ty jesz na deser litr lodow to rozumisz, jak jest? Nie za chudo?

A tak powaznie, no kur.wa ciezko jest z tym fatem jak sie ma poziom tescia na poziomie dziadka. W tamtym roku probowalem, ostry trening na redu, 3 razy biegi godzinne z rana na czczo. Krew z nosa poszla, tluszczu troche tez ale to nie bylo to. No przes.rane troche ale w tym roku zaczynam od stycznia nie marca. Zobaczymy, te go.wna boostery tescia tez chu.ja daja. Jestem w kropce deko

dieta i pilnowanie miski bez podjadania cuksów, ciezko jest ale da rade
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...