Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądasz jak tur, no ale masa musi być masą, z wystającym brzuchem. Yebie mnie to bo ja nie dążę do fit pedalskiej sylwetki.

 

Dlaczego po prostu nie powiesz, że Ci się nie chce, nie masz siły, nie potrafisz, tylko dorabiasz jakieś chore ideologie? Serio, nie kumam tego.

 

W dodatku mam zamiar dorzucic pajacyki zeby podkrecic metabolizm. Bedzie git

 

Prawdziwy fan Mika Tysona robiłby boksowanie w miejscu i tabaty z pompek i wspinaczki w podporze, a nie pajacyki.

Odnośnik do komentarza

Lepiej być na wiecznej masie jak Kabi :)

 

Ale czemu pyskujesz skoro w pasie mamy tyle samo prawie z tym ze ja mam oprócz fatu miesnie a ty nie? :)

Bo chyba nie uwazasz ze jestes w tej chwili fit? Dobra beka , fit to jest szarku czy wronerro albo nawet liti jak na ten festyn sie szykował ale bezmiesne chuderlaczki sie mądrza i uwazaja sie za fit bo sa bezmiesni xDDDDD Chlopie ja mam bf niewiele wiekszy niz ty, albo wcale nie wiekszy. Z tym ze jestem tankiem a ty wygladasz jak zapuszczony piłkarz ekstraklasy.. Deal with that. 

 

 

boostery teścia to chłam Kanas, myślałem, że o tym wiesz. Ładnie podsumował je Paweł z DSM. 

 

 

Uuu jakiś autorytet? ;) Bycie fit nie jest pedalskie,jest trudne do osiągnięcia,więc należy to hejtować ;)

 

 

Przeciez robilem badania i kuracja dwumiesieczna chu.ja dała. Jesli chodzi o boostery.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

To że twoje wyniki nic nie dały to nic nie znaczy ;) Na body-factory swego czasu były testy i DAA ma wpływ na poziom teścia in plus,niestety też na prolaktynę,ale tutaj styka vitex.Paweł z DSM przeczy swym początkowym filmikom,więc ciężko brać go serio,zwłaszcza ze źle zna angielski i wyciąga złe wnioski jak przy MK 677.

Odnośnik do komentarza

Poka zdjecie bez koszulki Kabi, zobaczymy jaka roznica te pare centymetrow

 

Przejrzyj sobie temat dawałem i dwa lata temu bez i rok temu i w tym roku tez dam. Mozesz sobie porównac.

 

 

To że twoje wyniki nic nie dały to nic nie znaczy ;)

 

Aha czyli jak zrobilem badania testosteronu przed kuracja i po kuracji testosteron jeszcze minimalnie spadł to nic nie znaczy? Okej

Zaje.bisty jestes Liti.

I w du.pie mam jakiegos pawła, kupilem booster tescia i nie zadzialal bo to chłam. Zrobilem badania i raczej to jest dla mnie wyznacznikiem skutecznosci nie jakies chu.je muje pisane na body-factor chu.ja wartym

Odnośnik do komentarza

Krupek ja zartowalem z tymi pajacykami xD

 

Tabate robilem jak mialem roztrenowanie, niestety jak sie cwiczy na silowni jest to niemal niewykonalne, ciezko sie robi pompeczki ze znisczona dzien wczesniej klata :-(

Kanabis, w skakanke zainwestuj, jesli jeszcze nie probowales. Praktycznie tylko lydki pracuja, a daje wycisk konkretny. Ja na rozgrzewke i cool down (o ile jeszcze mam pare) stosuje, bo biegac ani jezdzic na rowerze mi sie nie chce (zwlaszcza teraz, zima), i jestem w szoku.

 

@Litwin: to nie lipomastia. Jak z 15 lat temu ostatnio regularnie trenowalem (z 1,5 roku ciaglego treningu mniej wiecej), to mialem tylko prosta laweczke do dyspozycji i glownie dol klaty mi rosl, z gora byl problem. Jak przestalem, to wszystko z czasem zaczelo flaczec i teraz tak wyglada, ale tluszcz to mi sie na biodrach zbiera, nie na klacie. Obecnie przy treningu na klate rozpietki robie 3 serie na pochylonej lawce (kazda serie o jeden stopien wyzej) zeby to troche zrownowazyc i gore podbudowac, ale nawet w piatek w trakcie cwiczenia sie zastanawialem, ze chyba bede wszystkie trzy serie na mocnym pochyle robic, zeby to troche przyspieszyc.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie no plan mam taki zeby 3 razy biegac w tygodniu na redu ale nie tak jak w poprzednim roku ze na czczo z rana godzine, tylko od razu po siłowni ząłożmy te pół godziny. Robilem tak we wrzesniu to mimo ze jechałem juz z dieta na mase waga stala w miejscu a nawet spadała. Dlatego przestalem :) 

Odnośnik do komentarza

Kabi zero uśrednionych pomiarów,boję się o twoją inteligencję i rozumne pojmowanie świata,skoro sam pisałeś że przyjmujesz mocne leki,które mogą obniżać teścia,to twoje badania są nie obiektywne.A nawet jeśli by były i na ciebie nei zadziała,a na 5 innych osób tak,to znaczy że suplement jest słaby?

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...