Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Widze lekkie nieporozumienie, w zyciu nie porownalbym sie z lazarem, od dawna mowilem ze ja dąze do sylwetki Tysona. 

 

A wrzucilem lazara głownie dla shena zeby pokazac mu jak wyglada sylwetka fit. Fit to nie jest bezmiesna ciota jak on uwaza. 

 

Ja dąże do tego

 

_40441153_tyson270gi.jpg

 

I mysle ze mi blizej zdecydowanie do tego niz tym "fit" chłopcom z forum do Lazara i prawdziwej sylwetki fit :)


Ja trochę bekę mam, że ciągle jakaś twoja gadka "na wiosnę wrzucę foto bez koszulki" - piszesz w necie jak chłop z jajami, ale ja, sucharek z zero mięśni wrzucam jpg bez skrupułów. Jest beka ze mnie na 10 stron więc jest fajnie. A gdzie twoje foto? Dawaj dziku. Czekamy. Widać, że łapę masz jak 2 moje (gdzie jedną mam cieńszą od drugiej jak niedorozwój) więc nie wiem czego się boisz - krytyki? Nie wierzę...

 

 

Stary a ja mam beke z was, dla mnie wrzucenie zdjecia na koniec masy z brzuchem na poziomie twoim czy shena to wstyd i dlatego jest w koszulce. No najzwyklejsza siara. Nie mam az takiego dystansu jak wy, dlatego wrzucam zdjecia na wiosne zeby pokazac sie w jak najlepszym swietle. Nie boje sie krytyki bo od kogo? Od ciebie? Shena? Yakubu? Body fat nie wiele mniejszy od mojego ale moze mase miesniowa porównamy?Krytyke to ja moge przyjac od Szarka, wronero czy prawdziwych spartakusów a nie dziewczyny z festynu "Byłem bezmiesnym prosiakiem teraz wygladam jak gimbus ze sportowej klasy" No nie ta liga chłopcy. Aha Kazub w najsłabszej formie tez raczej nie te okienko co wy wiec prosze odpusc stary.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Widze lekkie nieporozumienie, w zyciu nie porownalbym sie z lazarem, od dawna mowilem ze ja dąze do sylwetki Tysona. 

 

A wrzucilem lazara głownie dla shena zeby pokazac mu jak wyglada sylwetka fit. Fit to nie jest bezmiesna ciota jak on uwaza. 

 

 

 

pokaz mi gdzie tak napisałem, stwierdziłem tylko ze wole sie wyciac na suchara i od tego zaczac robienie mięcha, bo zwyczajnie zle sie czułem jak pulpet. Ty wolisz byc zalany ale miec opietego bicka w koszulce twoja sprawa, kazdy ma inne cele.
Odnośnik do komentarza

No o to chodzi, mi jest dobrze w byciu duzym i zdecydowanie wole to niz bycie chudym, kazdy ma swoje cele i niech kazdy sie ich trzyma, zaczela sie najbardziej poj.ebana dyskusja. Wyznawcy fit próbuja przekonac do swoich racji wyznawców bycia duzym i na odwrót. No nie tedy droga. Mi jest dobrze w byciu duzym ale to nie znaczy ze nie chcialbym w lato poswiecic kaloryferem , jasne ze tak, no ale chcialbym swiecic kalofyferem bedac dobrze zbudowanym a nie bedac chudym bo to nie moja bajka. Lazar wyglada prze(pipi), ale koles ma mega gen i pewnie zaje.bisty towar. Nawet jakbym mial towar i s.rał z bólu na treningu nigdy sie do niego nie zblize sylwetka, swoje cele trzeba stawiac tez racjonalnie, na miare swoich predyspozycji. Jak sobie bym postawil za cel szesciopak na brzuchu kiedy mam tak niskiego tescia to byłbym po prostu debilem. A tak, sie wytnie bedzie dobrze , sie nie wytnie trudno. 

 

A foto wrzucałem w sierpniu i jest delikatna roznica pomiedzy mna zalanym a toba zalanym. Wiec mysle ze koniec tematu. 

 

tLwLu6l.jpg   unFazaY.jpg

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety. Ale jeszcze jest czas. To dopiero 4 miesiac gdzie zaczynam od zera. Nie cisne na czas. Na zawody sie nie wybieram. Cwicze ogolnorozwojowo, co bedzie to sie okaze. Klata po ojcu :-/ obrecz barkowa rowniez. Ale, gdy ojciec mial 20lat byl ladnie wysuszony i dobrze pocieta klate mial wiec licze na to ze na wycince ten tluszcz spyerdoli w niebyt.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

No o to chodzi, mi jest dobrze w byciu duzym i zdecydowanie wole to niz bycie chudym, kazdy ma swoje cele i niech kazdy sie ich trzyma, zaczela sie najbardziej poj.ebana dyskusja. Wyznawcy fit próbuja przekonac do swoich racji wyznawców bycia duzym i na odwrót.

Przeciez to Ty zaczales gadke o tym że skinny fat nie spala sadła z brzucha nigdy i namawiales wujaszka zeby to (pipi)ał i wszedł na mase. Jeszcze wrzuciles foto spoko sylwetki.

 

08506ee47351cee7193b96bb40770082.jpg

Odnośnik do komentarza

Shen to nie byla spoko sylwetka, bardziej mi chodzilo ze taki brzuch jak macie nad którym sie załamujecie to jeszcze nie tragedia i spokojnie mozna zaczac cwiczyc na mase miesniową.

 

Red, z tymi zakolami faktycznie ale utrafiłem. No z takim Dawidem łaczy ich wspaniala niegdys muskulatura i zakola.

 

Dejw super sajan, pamietamy [*] 

Odnośnik do komentarza

no kabi jest z czego ciąć, kawał łapy. Chcesz taką ostrą redukcję zrobić czy trochę się podciąć dla lepszego zarysu? 

kobik trochę słabe ujęcie, mogłeś lepiej zapozować. 

 

 

a mnie interesuję sylwetka wysportowana, plażowa tudzież pedalska, jak zwał jak zwał.  

 

I GU.WNO MI MOŻECIE NIE BĘDZIECIE MI MÓWIĆ JAK MAM ŻYĆ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no kabi jest z czego ciąć, kawał łapy. Chcesz taką ostrą redukcję zrobić czy trochę się podciąć dla lepszego zarysu?

kobik trochę słabe ujęcie, mogłeś lepiej zapozować.

 

 

a mnie interesuję sylwetka wysportowana, plażowa tudzież pedalska, jak zwał jak zwał.

 

I GU.WNO MI MOŻECIE NIE BĘDZIECIE MI MÓWIĆ JAK MAM ŻYĆ

Interesuje mnie cos jak dalem fote tysona, wiadomo u niego wieksza masa miesniowa ale jesli chodzi o bf takie cos mi styka w zupelnosci i do takiego bede dazyl w tym roku albo chociaz podobnie, dobrze podcieta klata i widoczny zarys przynajmniej gory brzucha. Mam problem z tym niskim tesciem a to nie sprzyja wycinaniu sie i mnie mocno wkur.wia. No ale probowac trzeba. Jeszcze tylko do polowy stycznia na kreatynie na zerowym bilansie i do dziela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...