Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ojeja jak wsyzscy ktorzy ze mnie sie nabijali jak bylem na masie koguciki nagle zaczeli po kolei jednak patrzec jak wyglada prawda. To juz nie bedzie kostki na brzuchu przy 80kg w rok? Buuu

 

Ace tnij to juz do jakiegos w miare normalnego bf, za duzo fatu. Zalejesz sie jeszcze bardziej jak swinia, organizm bedzie chu,jowo reagowal i bedzie masa miesniowa rosla nieadekwatnie do tluszczowej.

Najwiekszy bf jaki mialem to mniej wiecej jak twoj, wiecej nie rob. Przytnij na lato, a potem znowu masa , mniej agresywna ;)

Odnośnik do komentarza

Ojeja jak wsyzscy ktorzy ze mnie sie nabijali jak bylem na masie koguciki nagle zaczeli po kolei jednak patrzec jak wyglada prawda. To juz nie bedzie kostki na brzuchu przy 80kg w rok? Buuu

 

Ace tnij to juz do jakiegos w miare normalnego bf, za duzo fatu. Zalejesz sie jeszcze bardziej jak swinia, organizm bedzie chu,jowo reagowal i bedzie masa miesniowa rosla nieadekwatnie do tluszczowej.

Najwiekszy bf jaki mialem to mniej wiecej jak twoj, wiecej nie rob. Przytnij na lato, a potem znowu masa , mniej agresywna ;)

W sumie na ten moment to brzuch minimalnie spada, albo stoi w miejscu, a inne obwody mi idą powoli w górę, także to bardziej rekompozycja u mnie niż masa. Ale trzymam rękę na pulsie (100kg na wadze nie ma zamiaru na pewno przekroczyć), myślę jeszcze o max 2 m-cach z takim odżywianiem a potem sobie obetnę. Jeszcze bym trochę progresji na ciężarach zrobił, bo wyniki babskie, no ale chyba jak na ledwo 0,5 roku stażu to nie ma srogiej lipy (hope so).

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kabi, nie wiem ile on waży, a służy on wyglądania jak jeden z bohaterów wideoklipu Farida Banga i Kollegi pt. Stiernackenkommando, możesz też umocować go do sztangi i dzięki sile ciążenia będzie on stawiał dodatkowy opór w końcowej fazie pozytywnej przy wyciskaniu leżąc, co ma przełożenie na zwiększenie siły. Można go też założyć na szyję i robić z nim dipsy, jak się nie ma pasa do podpinania.

 

 

Mam słabe barki, bo je rzadko robiłem, teraz od listopada ćwiczę je regularnie, w tym momencie rekord OHP to 55kg x5.

 

Jak się założy go na kark, to czuć ciężar. Ciężej było mi z nim robić dipsy, niż z workiem 15-kg między nogami, ale może to dlatego, że sama świadomość, że wyglądam jak murzyn z getta zaciążyła na mojej psychice.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...