Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

kanabis, weź przypomnij z jedno zdjęcie, które spełnia te oto warunki

 
1. było wrzucone na forum
2. przynajmniej od pasa do głowy
3. bez kadrowania i jakichś dziwnych ustawień
4. na którym nie wyglądasz jak kawałek szynki
 
mityczny kazubek, którego nikt nigdy nie widział umiera z ciekawości

 

 

Napisał typ który wrzucił jedno zdjęcie milion lat temu xD

 

 

iksde hehe. (pipi)a o tym mówie przecież. ty przez milion lat nie wrzuciłeś żadnego, które można porównać z tamtym moim. to znaczy było chyba jedno, ale nie spełniało założeń punktu 4

 

 

No nie mówie że nie, i co z tego. A ja dalej musze nasłuchiwac słynnych legend o mitycznym kazubie. Mitycznym. Musze wierzyc na słowo.

 

 

Yaczes ja sie do ciebie nie porownywalem,wiec nie rozumiem dalszej czesci wypowwiedzi.A zespol jelita masz bo braak cci wiedzy jak to leeczyc,normaalnie bym powwiedziaal alle niiee zasluzyyles ;)

 

oho litwin jaki przekozak, do yaczesa sie nie porównuje ale do gościa który mało zdechł od picia juz tak ahahahahahahxDDD

Odnośnik do komentarza

ja sie wstydze, musiałbym redukcje zrobić. no i w robocie mam ciężko, dzieci płaczą, psy szczekają. ale robote rzuce i spróbuje zostać instruktorkiem, to moja furtka do zostania umysłowym i na siłownie bedzie blisko i dobra regeneracja będzie, bedzie sie działo, bedzie zabawa. 

 

 

póki co zapraszam do zakopanego 27, 28 i 29 czerwca, pozwole sie nawet dotknąć

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności Kanabisa ofkoz.

 

No przeciez dałem przed chwilą zdjęcie łapy, to i tak więcej niż połowa tutaj pyskujących po reszte zapraszam na koniec cyklu. kazub dął fote jedną 2 lata temu i widocznie powinna nam wszystkim starczyć juz na wieki. Nie rozumiem , być ponoć tak wielkim szwarcenbergierem i wstydzic sie dac fotke. Cos musi byc na rzeczy. Tak samo litwin i wronerro, tyle szczekania a teraz cisza. Aha , nie no litwin dał fote w profilu aktualną, sprzed roku. Co za hipokryci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...