Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

szukam piosenki z TLOU która leciała podczas jazdy samochodem na filmiku, takie cos w stylu starego blusa/county z wokalem (w stylu starych piosenek z fallouta)

już kiedyś ją znalazlem ale znowu zapomniałem tytułu :confused:

 

tutaj w 23:30

 

 

 

dobra już znalazłem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chodzi  mi po glowie piosenka.
Spiewana jakby przez Philla Collinsa, ale to chyba nie on.

Rytmy podobnie ale w jego repertuarze tego nie znalazlem.

Na pewno to nie jest look throught my eyes.

W w refrenie spiewa kobieta dosc, spokojnie i cicho.

To raczej jakas ballada, ktore juz swoje lata ma.

Cos mi sie wydaje, ze w refrenie padaja slowa:
"how i can lose it" , byc moze chociaz nie ejstem pewien cos w stylu "eyes" .

Jak mi to ktos znajdzie to oddam jakis starter pack do przegladarkowej gry Dragon's Prophet wygranej w konkursie paysafecarda ;d

Odnośnik do komentarza

Bardzo prosze o Pomoc:( Szukam piosenki, siedzi mi w glowie od lat nie moge natrafic na nia a refren nie pamietam slow dokladnie ale melodie za to bardzo dobrze pamietam ze ma juz dobre kilka lat, niech bedzie i 10 .... blagam pomocy ;P

 

brzmi mniej wiecej tak, slowa moga sie roznic niestety , jest to piosenka raczej pop , house

 

its so high its so high ooooooooooo

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

jezeli to nie pomoze, postaram sie zanucic melodie:D

 

Odnośnik do komentarza

Witam.

poszukuje piosenki, którą DJ puścił na weselu. Piosenka podejrzewam, że jest w języku wloskim lub hiszpańskim? Jest szybka, w stylu piosenkarki INNA, Pytalam DJ co to jest za utwór , powidzial mi coś takiego "este ori", ale czy to tak sie pisze, czy to tytul czy nazwa wykonanawcy tego juz nie wiem.. wpisywalam w googlach i yt na rożne sposoby, ale nic nie ma.. Jesli ktos jest w stanie mi pomoc bede bardzo wdzieczna :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

 

Mam mega zagatkę dla wszystkich ;D Mianowicie szukam tytułu piosenki juz od 2-3 dni i nie moge znaleść a danych jest wiele ;P

 

Więc w piosęce jest teks : "you know the cameras stay flashing cause we cant stop until it hardcore action" jak i znany jest mi refren : "Shake that ass in the vip shake that ass in the vip drop it low and throw it back" ale samej piosenki raz usłyszanej już nie odnalazłem ;] 

z góry dziekuje ;>

 

PS. nie jest to eminem teks musi być taki jak w/w mi się nie udało i wielu innym przedemną też :P licze na pomoc ;> a i jest to jakis swego rodzaju rap :P 

przepraszam za chaotyczność i błędy :>

Odnośnik do komentarza
Cześć, ostatnio bardzo męczy mnie jedna piosenka, której za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, nawet kto tam śpiewał co najgorsze... Leciała dość często w telewizji. Piosenka - teledysk, zaczynał się mniej więcej jak podjeżdża pod klub samochód, z tego co pamiętam, mniej więcej jak ,Hit on the floor pitbull' potem od czasu do czasu pojawia się taka kobieta w czerwonej sukni. Przez pół piosenki z tego co pamiętam jak nie od początku pokazują faceta, jakby Hiszpana, który w ostatecznej fazie wchodzi do klubu, spotyka kobietę, z którą wymienia spojrzenia, po czym podąża za nią do jakiegoś pokoju.

 

Pozdrawiam :-)

 

EDIT:

@Lucek

To nie jest to, napisałem (mniej więcej jak ,Hit on the floor pitbull') plus tutaj nie ma żadnego gościa, który idzie za nią gdzieś na górę do jakiegoś pokoju, w którym jest chyba telewizor i on zdziwiony i koniec. To było też często w TV, z czasów od 2011 do 2013 wydaje mi się. ;- )

Edytowane przez mateusz.77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...