Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pewnego utworu.Znam jedynie teledysk.

 

Mówi o o prezenterze telewizyjnym,program(cos jak rozmowy w toku)jest o jakims kliencie i dwoch kobietach,ktore się potem bodajze bija w tym programie.Potem ten prezenter jest u prostytutki jak mniemam,bierze prochy.Teledysk się kończy jak rozbija auto.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Poszukuje pewnej piosenki. Problem w tym że nie za dużo na jej temat mogę powiedzieć. Więc:

-znam kawałem melodi wydaje mi się że może to być refren idzie to mniej więcej tak: "Tyrryt tyrrrrrrytt" jest to wykonywane gitarą.

-wydaję mi się że część tekstu idzie: "You bring the fear in fifthy four" albo " And Bring the fear in fifthy four"

Więcej nie pamiętam. Komuś może uda się mi pomóc.

Odnośnik do komentarza

Hej,

Szukam pewnej piosenki, którą nagrałem dyktafonem. Jakość dość słaba, ale jeśli ktoś ją zna to na pewno rozpozna  Szczególnie charakterystyczne są ostatnie sekundy. Jest to piosenka dyskotekowa. Praktycznie cały czas kobieta śpiewa jakieś słowa na literę "M" jak mandela, ma ma ma mandela czy coś takiego. Pomóżcie proszę !! 

Link do piosenki: http://www.sendspace.com/file/owm7y6

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ostatnio w radio leciał jakiś świeży kawałek, parę razy obił mi się o uszy ale nigdy nie mogłem zidentyfikować. taki niby klubowy ale nie jakieś tandetne umpa umpa, nie pamiętam czy tylko w refrenach czy zawsze ale śpiewa chórek dzieciaków, w sumie bardziej mówi niż śpiewa. prawdopodobnie, ale to też nie pewne są wstawki z saksofonem. ktoś coś kojarzy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam pewnej piosenki.

 

1. Jest to ( chyba ) utwór disco polo aczkolwiek nie jestem tego pewny

2. Jest długie skoczne intro ( akordeon ) ale jest bardzo długie więc może to jakaś imprezowa nutka ( house, techno )

3. Jedyne słowa które zdążyłem usłyszeć to chyba coś po angielsku, powarzane co kilkanaście sekund.  ''Summer live'' albo '' Summer night '' coś w tym stylu, nie jestem pewien.

 

Bardzo proszęo pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam otóż szukam takiej piosenki śpiewa ją kobieta, tzn. bardzo mało ale ma takki lekki głos, pamiętam słowa, coś takiego, ale nie jestem pewny "i feel so high", to jest piosenka raczej klubowa i cały czas jest taki rytm jakby trąbki, tyryry tytyty tyryry tytyty rah rah. z góry dzięki ! ps. piosenka jest raczej starsza, słyszałem ją pierwszy raz z 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Siema :) szukam piosenki którą śpiewa facet, piosenka jest po angielsku a w teledysku jest kobieta i facet którzy walczą na ringu, facet przegrywa czy coś w tym stylu :D rok piosenki to pewnie coś koło 2000 a gatunek rock/pop coś takiego :) Byłbym wdzięczy jeżeli ktoś by zgadł tytuł tej piosenki mimo tak znikomej podpowiedzi :) Dodam ze w refrenie było "sorry"- niewielka podpowiedz ale przypomniało mi się :P

 

Ok post nie aktualny znalazłem :D jak coś to prosze: 

Ringside - Tired Of Being Sorry   Edytowane przez kamil056
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...