Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem między R* a studiami jak Team Bondi (które równie dobrze mogło wchłonąć jak inne i zrobić kolejny oddział pokroju Rockstar Vienna czy Rockstar San Diego) jest symbioza która gwarantuje sukces . Nie traktujcie Team Soho/bondi jak jakiś lamusów , nikt nie pamięta chyba The Gateway (a jeszcze wcześniej miodnego Porsche Challenge ) , w swoim czasie jedynego sandboxa na konsolę który zbliżył się konwencją do GTA i prezentował dojrzalszą fabułę ( a R* dopiero w IV pokusiło się o nieco więcej "realizmu" ) . Właśnie Gateway + GTA to coś o czym kiedyś "marzyłem" i na całe szczęście R* też tak pomyślało heh , już za kilka tygodni dostaniemy miejmy nadzieje nową jakość .

Przesadzasz z tym, że nikt nie pamięta The Gateway. Gracze wciąż miło wspominają tamtą grę, bo żadna inna nie zaprezentowała gangsterki od tak dorosłej strony. Nie mówiąc o niesamowitym klimacie i lokalizacji samej gry. Londyn to jednak dość specyficzne miejsce i Team Soho udało się go pokazać od ciekawej strony w 200%.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony już dali , nie wydając go w Naszym języku!

to ucz sie jezyka zamiast biadolić, na szczescie R* zakazuje tłumaczenia gier na poslki bo to by zepsulo caly klimat

 

Zapewne Discovery,Eurosport itp.kanały tv oglądasz tylko w oryginalnej wersji językowej?Już nie wspominają filmów które łykasz bez napisów..... To,że Ty jesteś takim lingwistą nie znaczy,że całe Nasze społeczeństwo Tobie dorównuje!Myślę,że nawet znajomość podstawowa języka angielskiego nie pozwoli czerpać pełnej radości z tego tytułu (dialogi będą odgrywały główną rolę),a granie ze słownikiem dopiero może zepsuć cały klimat.Nie rozumiem tej "mody" na mówienie NIE polskim wersjom gier!Wiadomo,że nie wszystko odrazu jest idealne,albo nawet bardzo dobre,ale przecież trzeba od czegoś zacząć,a widać,że wychodzi to coraz lepiej.Nie sądzę,że słabe głosy podstawione pod jedną,czy dwie postacie mogą zepsuć klimat całej gry. Powiem Ci,że pisząc swoją błyskotliwą uwagę zachowałeś się jak BUC. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

 

 

Zapewne Discovery,Eurosport itp.kanały tv oglądasz tylko w oryginalnej wersji językowej?Już nie wspominają filmów które łykasz bez napisów..... To,że Ty jesteś takim lingwistą nie znaczy,że całe Nasze społeczeństwo Tobie dorównuje!Myślę,że nawet znajomość podstawowa języka angielskiego nie pozwoli czerpać pełnej radości z tego tytułu (dialogi będą odgrywały główną rolę),a granie ze słownikiem dopiero może zepsuć cały klimat.Nie rozumiem tej "mody" na mówienie NIE polskim wersjom gier!Wiadomo,że nie wszystko odrazu jest idealne,albo nawet bardzo dobre,ale przecież trzeba od czegoś zacząć,a widać,że wychodzi to coraz lepiej.Nie sądzę,że słabe głosy podstawione pod jedną,czy dwie postacie mogą zepsuć klimat całej gry. Powiem Ci,że pisząc swoją błyskotliwą uwagę zachowałeś się jak BUC. Pozdrawiam

skoro jestem bucem bo znam angielski to kim ty jestes?

 

pomijając ogolna jakość polskich wersji to akurat LAN jest chyba najgorszą grą ktorej moglby sie przytrafić dubbing - nie dość że głos bedzie odgrywal duza role i trzeba bedzie wyłapywać niuanse to co wazniejsze jest to pierwsza gra z tak realistcznie oddanymi twarzami - a co za tym idzie ruch ust postaci odwzorowuje angielskie słowa, wiec dodanie polskiego dubbingu dało by taki sam debilny efekt jak wszystkie dubbingowane filmy z aktorami gdy postać rusza ustami "po angielsku" a głos jest po polsku (co jest kompletnie niezgrane z wyrazem twarzy jak i długoscią słow)

ale te kwestie techniczne to tylko pół biedy, drugie pół to całkowite zamordowanie klimatu gry

 

na szczescie R* wie co robi i dba o swoje gry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

pomijając ogolna jakość polskich wersji to akurat LAN jest chyba najgorszą grą ktorej moglby sie przytrafić dubbing - nie dość że głos bedzie odgrywal duza role i trzeba bedzie wyłapywać niuanse to co wazniejsze jest to pierwsza gra z tak realistcznie oddanymi twarzami - a co za tym idzie ruch ust postaci odwzorowuje angielskie słowa, wiec dodanie polskiego dubbingu dało by taki sam debilny efekt jak wszystkie dubbingowane filmy z aktorami gdy postać rusza ustami "po angielsku" a głos jest po polsku (co jest kompletnie niezgrane z wyrazem twarzy jak i długoscią słow)

ale te kwestie techniczne to tylko pół biedy, drugie pół to całkowite zamordowanie klimatu gry

 

na szczescie R* wie co robi i dba o swoje gry

 

Co do dubbingu w 100% się zgodzę, też go nie preferuję i brawo że R* nie pozwala byle komu wsadzać swój język do ich gry. Ale napisy? Nie wiem w jaki sposób mogłyby zniszczyć klimat gry. Jasne, że może nie oddałyby w 100% tego co mówią bohaterzy, ale dla osób które nie znają doskonale języka angielskiego by wystarczyło. A nawet jeśli komuś by przeszkadzały to zawsze można je wyłączyć. I dziwię się, że R* nawet napisów nam zabrania. I jakoś też nie wierzę, że to by im się nie opłacało (w końcu 'spolszczone' tytuły sprzedają się lepiej - marka R* też by podwyższyła słupki sprzedaży, a przetłumaczenie nawet kilkuset stron tekstu nie kosztuje majątek). Nie wiem i nie rozumiem. Może polskie tłumaczenia kojarzą im się tylko z tłumaczeniem gier z serii Call of Duty i nie chcą żeby polskie tłumaczenie ich gier było podobny pośmiewiskiem.

Odnośnik do komentarza

Akurat co by nie gadać ale w Mafii 2 moim zdaniem cenega zrobiła dobre tłumaczenie. Nie ma co narzekać pomijając tylko zwaloną czcionkę dla mrówek ale samo tłumaczenie było ok.

 

Tylko przykładowo kupić taką polską wersję L.A. Noire wydawaną przez cenegę i potem żyć w strachu. Czy dlc będzie działało, czy patche będą obsługiwane, czy darmowe dodatki dostanę itd. to...

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole, Yano, który nie słyszał chyba o wielkich literach poucza na forumingu o znajomości języków. Naprawdę Yano, myślę, że wszyscy już wiedzą, że ZNASZ ANGIELSKI, kolejnych 63473574 posty o tym, że polskie wersje są chu.jowe nie są konieczne.

bla bla bla, jak ktoś przychodzi i mowi "R* dał ciala bo nie pozwolił na polską wersje" to wyrażam swoja opinie, potem ta osoba wyzywa mnie od buca wiec argumentuje dalej , nie moja wina że sa ludzie ktorzy uwazają taką gre jak LAN za z(pipi)aną z powodu braku polskiego tlumaczenia

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole, Yano, który nie słyszał chyba o wielkich literach poucza na forumingu o znajomości języków. Naprawdę Yano, myślę, że wszyscy już wiedzą, że ZNASZ ANGIELSKI, kolejnych 63473574 posty o tym, że polskie wersje są chu.jowe nie są konieczne.

bla bla bla, jak ktoś przychodzi i mowi "R* dał ciala bo nie pozwolił na polską wersje" to wyrażam swoja opinie, potem ta osoba wyzywa mnie od buca wiec argumentuje dalej , nie moja wina że sa ludzie ktorzy uwazają taką gre jak LAN za z(pipi)aną z powodu braku polskiego tlumaczenia

 

Czy ja pisałem,że ta gra jest z(pipi)ana z tego powodu?! To jest dla mnie minusem(bo uwierz znam parę osób,które zrezygnują z tego tytułu tylko z tego powodu,a to chyba nie dobrze!Co niekoniecznie źle świadczy o tych osobach),ale nigdy nie napisałem,że gra to wielkie (pipi),bo nie ma tłumaczenia! Wysyłasz mnie na lekcje angielskiego(gdzie nie napisałem,że mam problem z angielskim) "to ucz sie jezyka zamiast biadolić".....Yano jest idealny,wszystko umiem i wie najlepiej,a innych ma w (pipi)e.......BUC! Z mojej strony koniec dyskusji z Tobą na ten temat. Ze strony L.A. Noire liczę na tak miłą niespodziankę jaką dostałem ok.roku temu w postaci Red Deat Redemption.

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole, Yano, który nie słyszał chyba o wielkich literach poucza na forumingu o znajomości języków. Naprawdę Yano, myślę, że wszyscy już wiedzą, że ZNASZ ANGIELSKI, kolejnych 63473574 posty o tym, że polskie wersje są chu.jowe nie są konieczne.

bla bla bla, jak ktoś przychodzi i mowi "R* dał ciala bo nie pozwolił na polską wersje" to wyrażam swoja opinie, potem ta osoba wyzywa mnie od buca wiec argumentuje dalej , nie moja wina że sa ludzie ktorzy uwazają taką gre jak LAN za z(pipi)aną z powodu braku polskiego tlumaczenia

No bo zachowujesz się jak buc. Spinasz się jak kot sra.jący w puszczy z tym angielskim, już któryś raz. Fajnie, że mama w gimnazjum zapłaciła za lekcje, ale ogarnij się, nie każdy bez znajomości angielskiego to leń i nierób. Ktoś w R* zrobił bilans, wyszło, że nie opłaca się robić tłumaczenia na Polskę i Czechy, skoro te parę tysięcy(?) ludzi, które ma kupić grę i tak kupi. Bywa. Jakbym sam nie znał języka, to też bym się czuł lekko wydymany.

Odnośnik do komentarza

 

Spinasz się jak kot sra.jący w puszczy z tym angielskim, już któryś raz. Fajnie, że mama w gimnazjum zapłaciła za lekcje, ale ogarnij się, nie każdy bez znajomości angielskiego to leń i nierób.

spinam sie bo kilka razy gralem po polski i sie porzygałem, a niestety czesto jest tak ze nie ma mozliwosci wyboru i w polsce oficjalna wersja jest tylko po polsku i trzeba szukać angielskich

i btw ani nie chodzilem do gimnazjum ani nie mialem zadnych dodatkowych lekcji angielskiego poza tym co w szkole

 

mowisz ze nie kazdy to leń i nierób - jakie wiec są powody nieznajomosci angielskiego? to przeciez za(pipi)iscie przydatny jezyk w dzisiejszych czasach , wiec moje czepianie nawet nie tyle dotyczy gier ale jest próbą dobrej rady dla ludzi ktorzy nie znają tego języka i przez brak znajomosci utrudniają sobie życie

Odnośnik do komentarza

nie podali ale podejrzewam że jak zaoszczesciszs 100zł to spokojnie starczy na kilka dlc (w najgorszym razie na 3, jesli bedą kosztowały 10$=36zł) wiec raczej sie opyla

bardzo wątpie zeby te pojedyncze misja kosztowaly 50zł jak wielkie dodatki do gta4, raczej ebda w cenie dlc do RDR czyli wlasnie 36zł, chociaż tez nie wiemy jak duże sa te misje i jak je wycenią, fajnie by bylo jak by bylo ponizej 18zł (najnowsze mini dlc do RDR - stroje, kosztują 4zł, wiec mozliwe ze preorderowe stroje do LAN tez beda za 4zł)

Odnośnik do komentarza

Polecam wszystkim skorzystac z promocji z ta znizka - mozna tam zarejestrowac jakakolwiek gre kupiona gdziekolkwiek (nie wazne jaki sklep, jaki wydawca itd) wazne zeby to byla gra konsolowa i paragon byl czytelny.

 

Hehe, smiesznie bedzie jak sie okaze ze dzieki tej promocji gra w Polsce rozejdzie sie w jakiejs rekordowej ilosci XD

 

 

Co do DLC to prawde mowiac mam nadzieje ze bedzie mniej kosztowalo - 36zl za DLC dajace 90min rozgrywki (tak pisze na stronie empiku) to jednak duzo (w szczegolnosci biorac pod uwage jak to wygladalo w przypadku dodatkow do GTA / RDR Undead Nightmare).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Polecam wsszystkim skorzystac z promocji z ta znizka - mozna tam zarejestrowac jakakolwiek gre kupiona gdziekolkwiek (nie wazne jaki sklep, jaki wydawca itd) wazne zeby to byla gra konsolowa i paragon byl czytelny.

hmm ciekawy bajer, chyba rzeczywiscie warto skorzystac, co rpawda nie moge znalesc paragonu do zadnej gry (chociaz zwykle ich nie wyrzucam, ale potem gubie;p)

ale za kilka dni jak kupie portal2 to zachowam paragon zeby wyłapać zniżke

Odnośnik do komentarza

Za 34 godziny (czyli w piątek koło dziesiątej) nowy gameplay na GTTV (plus kulisy z sesji motion capture):

 

http://www.gametrail...08-gt-tv/712720

 

Z grubsza zobaczymy:

 

"Tune in to tonight's episode of GTTV for a special feature on L.A. Noire, visiting the Depth Analysis studio in Los Angeles for an exclusive interview with Team Bondi's Brendan McNamara and a look inside the MotionScan rig used for capturing the realistic performances in L.A. Noire along with some never before seen footage."

 

"there'll be exclusive game footage plus an in-depth interview"

 

Ponadto R* w newsach potwierdził, że niedługo zobaczymy nowy gameplay series. Jestem ciekaw co teraz przedstawią; miasto, freeroam, misje!?

 

Jakiś czas temu pod jednym z newsów wiele osób się pytało jak będzie wyglądać "zwiedzanie", jak będą wyglądać side questy, ile będzie wolności i swobody w poruszaniu się po mieście. Wtedy właśnie Rockstar napisał, że nie będzie picia, kin, kupowania domów, że nie będzie to typowy free roam. A w maju bliżej premiery oprócz muzyki, kolejnych postaci, szczegółów odnośnie dlc postarają się to przedstawić.

 

Może właśnie szykują cały gameplay series poświęcony "podróżowaniu poza misjami". Mnie nadal trapi kwestia zdobywania, kolekcjonowania, posiadania samochodów.

Odnośnik do komentarza

pewnie typek bedzie mial jakis dom z garażem, moze też garaż na posterunku, chociaz nie spodziewam sie jakiegos wielkiego kolekcjonowania (rekwirowania?;p)

 

ale ten "ograniczony freeroam" pachnie mi niewielką liczbą budynków z możliwością wejścia do środka, tak jak w RDR mielismy wszystkie budynki z wnętrzami ale było ich ogolnie mało, to tutaj w miescie napewno bedzie mało wnętrz bo nie mogli zrobic calego miasta , jednak ciekawe jak mało ich będzie, skoro ma byc mało freeromau to pewnie tylko budynki powiazane z misjami beda mialy wnętrza

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

było już mowione że ogolny rozpirdol w miescie bedzie sie wiązał z karami finansowymi (ktore w trakcie misji obniżają ocene za misje) , ale nie wiadomo jak przypadkowe potrącenia mają sie do tych kar, zwłaszcza we freeroamie poza misją (chociaż może finansowe kary beda dostepne zawsze i poprostu robiąc złe rzeczy spłuczemy sie do zera a potem pójdziemy siedzieć z baku grzywny)

Odnośnik do komentarza

pewnie typek bedzie mial jakis dom z garażem, moze też garaż na posterunku, chociaz nie spodziewam sie jakiegos wielkiego kolekcjonowania (rekwirowania?;p)

Też raczej nie spodziewam się wielkiego kolekcjonowania tylko te trophy "Auto Fanatic - Drive every vehicle in the city." daje do myślenia. Z początku myślałem, że może z góry będziemy dostawać samochody od policji, akurat w jakim wydziale pracujemy. To znaczy, przykładowo zaczyna się misja numer 4 i ot zanim wyruszymy na miejsce przestępstwa (tak było na tym króciutkim gameplayu pokazywanym na Pax East) na dole/przed komisariatem czeka na nas konkretny samochód.

 

Ale ta opcja raczej odpada bo lista trophy przyniosła informacje, że w grze będzie ponad 40 samochodów na pewno. Więc nawet nie ma tyle misji, spraw...

 

A swoją drogą ostatnio napisałem tą teorie czy będziemy rekwirować samochody na zasadzie "jestem z policji, rekwiruje ten samochód" ;p. Dostałem tylko odpowiedź, że niedługo poznamy szczegóły :ninja: to może coś w tym jest heh.

 

ale ten "ograniczony freeroam" pachnie mi niewielką liczbą budynków z możliwością wejścia do środka, tak jak w RDR mielismy wszystkie budynki z wnętrzami ale było ich ogolnie mało, to tutaj w miescie napewno bedzie mało wnętrz bo nie mogli zrobic calego miasta , jednak ciekawe jak mało ich będzie, skoro ma byc mało freeromau to pewnie tylko budynki powiazane z misjami beda mialy wnętrza

 

Właśnie to jest ciekawe co napisałeś o tych budynkach. Ile ich będzie jak duże będą, czy będą "usypane szczegółami" w końcu jeżeli znajdziemy się dajmy na to w jakimś budynku w którym mamy poszukać/zbadać dowody. To nie powinny być 3,4 przedmioty na krzyż na dodatek mega widoczne, że od razu wiemy "oho to są dowody które muszę zbadać".

 

Fajnie jakby wymagało to trochę główkowania, szperania, "węszenia" jak w przygodówkach.

 

A co jeżeli badamy miejsce zbrodni na otwartym terenie tak jak widać to w pierwszym czy drugim gameplay series. Tam bodajże widać jak wyciągamy coś ze śmietnika, to jak duży taki teren będzie do badania. Ile wolności będziemy mieli w działaniu, w takim śledztwie.... w przeszukiwaniu terenu czy wybieraniu osób które chcemy przesłuchać.


 

Jak Cole będzie strzelał takie karpie podczas grania to nieźle hehe:

 

lanoirescreenshot267.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...