Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

W wywiadach, w zapowiedziach, playtestach a nawet w trailerach mówią, że Cole to maksymalnie prawowity detektyw/policjant.

 

Jest młody, ambitny (były członek Marine Corps) i chce działać według prawa, chce walczyć z korupcją i takie tam (szczególnie w pierwszych zapowiedziach to podkreślali). Nawet właśnie w którymś z trailerów można wywnioskować, że będzie miał wrogów "u swoich" w sensie w policji. Tak wywnioskowałem, że będzie nieprzekupny, staranny, sumienny itd. co pewnie starym skorumpowanym psom to się nie spodoba ;].

 

I tu wyczuwam małe podobieństwo do RDR ;]. To znaczy o ile w RDR mieliśmy Marstona starego wygę który musi zmierzyć się z nową epoką, nowymi zasadami, nowym światem. Tak w L.A. Noire Cole będzie nowy, świeży (według L.A. Wikia ma 27 lat) kontra mocno zakorzeniona epoka korupcji, przestępstw, zbrodni, brudnego L.A. jak mówi R*/TB.

 

Bohater kontra epoka tak jak w RDR tyle, że na odwrót.

 

Ale dodatkowego smaczku do fabuły, do postaci Cola dodaje ten niby element jego mrocznej przeszłości. Wydarzenia czy czego tam się dopuścił podczas II Wojny światowej.

 

Póki co Cole mnie kupił choć nie tak jak Marston ( :wub: ) ale jak będzie mi strzelał takie karpie podczas grania to nie wyrobię hehe.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem właśnie co z samą fabułą, i jej głównym wątkiem. W GTA IV i RDR główny cel był nakreślony na samym początku, tutaj wiemy jedynie o żonie Cola oraz co nie co o przeszłości.

Mam też nadzieję, że same śledztwa nie będą się opierać jedynie na seryjnych zabójcach/ niewiernych kochankach itp. Marzy mi się wątek z jakąś mafią, do której główny bohater musi dołączyć w celu rozpracowania, udawać gangstera a w rzeczywistości donosić na nowo poznanych "kumpli".

Odnośnik do komentarza

Mam też nadzieję, że same śledztwa nie będą się opierać jedynie na seryjnych zabójcach/ niewiernych kochankach itp. Marzy mi się wątek z jakąś mafią, do której główny bohater musi dołączyć w celu rozpracowania, udawać gangstera a w rzeczywistości donosić na nowo poznanych "kumpli".

 

Donnie Brasco, Infiltracja!?

 

;] hehe takie misje o których piszesz byłyby zaje.bisteee. Nie wiem jak miałoby to wyglądać ale świetny pomysł.

 

W ogóle myślałem o czymś podobnym to znaczy ja z kolei chciałbym żeby była jakaś sprawa związana z Mafią. Damn przecież to 1947 okres idealnie powiązany z Mafią, nie wiem może jakaś sprawa zabójstwa przez gangsterów (a jakby jeszcze połączyli to z prawdziwymi gangsterami - nazwiskami...). Do tego wątek, że Cole jest naciskany albo zastraszany przez swoich lub Mafię żeby sobie odpuścił śledztwo - bajka.

 

A oprócz sprawy z Mafią chętnie bym ujrzał (rozwiązał) jakąś sprawę związaną z seryjnym zabójcą - psychopatą. Coś w stylu Milczenie Owiec czy Siedem a akurat myślę, że na coś takiego jest jakaś szansa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wedlug mnie watek gdzie na Cole'a sa naciski jest wysoce prawdopodobny.

Juz w zapowiedziach mowione bylo, ze gra dzieje sie w skorumpowanym miescie, gdzie dzieje sie wiele zlego, a Cole jest dobrym glina. Taki watek pewnie sie pojawi - moze gliny przekupione przez mafie, moze sprawa dotyczaca np. jakiegos polityka, ktorego dla dobra swojej kariery przelozeni wola nie tykac - w jakiejs formie takie cos sie moze pojawic.

Odnośnik do komentarza

uważnie śledzę wątek i czytając Wasze wypowiedzi (tak @Słupek - chodzi o Ciebie :rolleyes: ) to boję, się, że będziecie zawiedzeni.

 

roztaczacie takie wizje, że aż strach jeśli część z nich się spełni (czytaj: będzie to gra doskonała). wydaje mi się, że za bardzo się nakręcacie, choć oczywiście w duchu i głębie serca gorąco kibicuję Waszym wizjom. Boję się tylko, że będzie jak przy Mafii II:

 

@Słupek miał w avatarze coś tam z Mafii2 (grafikę czy cuś), a potem leciał po grze na wszystkie strony (mnie wciągnęła jak bagno).

 

of cors preorder zamówiony, więc będę z Wami :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle myślałem o czymś podobnym to znaczy ja z kolei chciałbym żeby była jakaś sprawa związana z Mafią. Damn przecież to 1947 okres idealnie powiązany z Mafią, nie wiem może jakaś sprawa zabójstwa przez gangsterów (a jakby jeszcze połączyli to z prawdziwymi gangsterami - nazwiskami...). Do tego wątek, że Cole jest naciskany albo zastraszany przez swoich lub Mafię żeby sobie odpuścił śledztwo - bajka.

 

A oprócz sprawy z Mafią chętnie bym ujrzał (rozwiązał) jakąś sprawę związaną z seryjnym zabójcą - psychopatą. Coś w stylu Milczenie Owiec czy Siedem a akurat myślę, że na coś takiego jest jakaś szansa.

 

sprawa z mafią pewnie będzie, na jednym trailerze widac jak 3 gosci stoi nad kimś i go zastraszają, pewnie jakies mafijne porachunki

 

a sprawa z seryjnym mordercą bedzie na 100% bo moili o tym, i na trailerach bylo pokazywane, i sam typek mowil "zabilem wiele kobiet" , ogolnie seryjny morderca jest pewny i dobrze udokumentowany na trailerach i innych informacjach

Odnośnik do komentarza

Taak, masz 100% racji.

 

Przecież praktycznie cały drugi, oficjalny trailer jest o seryjnym zabójcy kobiet. Nawet na samym początku opowiada o tym... poza tym teraz jak to napisałeś to przypominam sobie newsy i screeny (zwłoki kobiety z jakimś napisem szminką to chodziło o seryjnego).

 

A o tych gościach nie pamiętałem więc zarzuciłem od początku gameplay series i trailery. I faktycznie jest taka scena w pierwszym gameplay series ;], mało tego jest o wiele więcej scen w których widać gangsterów. Wspomniana przez Ciebie, napad na bank wygląda, że jest przez gangsterów, dalej scena co Cole jest na dachu a na dole widać spotkanie typów. Ciemna uliczka, fury wygląda jak spotkanie Mafii, scenka w nocy co widać tylko rysy twarzy ale po gadce można wywnioskować, że to mafiozi. No i kawałek gameplayu w pierwszym gs mianowicie strzelanina w jakiejś melinie. Widać ciężarówki i alkohol więc... ;] więc zaje.biście.

 

Niby prawie codziennie oglądam te trailery i gameplay series a jak się nie zwraca uwagi na coś konkretnie to... umyka.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nowy gameplay series "Rising Through the Ranks" w czwartek:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/15351/new-la-noire-gameplay-series-video-rising-through-the-ranks-comi.html

"Look for the video to go in-depth on how, as returning WWII veteran Cole Phelps, you will face criminal cases across 5 department desks of the LAPD - from a patrolman to a Traffic desk detective, to investigating grisly homicides and more..."

Odnośnik do komentarza

Obiecany nowy gameplay series:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/15431/watch-the-new-la-noire-gameplay-series-video-rising-through-the-.html Watch the New L.A. Noire Gameplay Series Video "Rising Through the Ranks"

 

Ale KOSMOS ;] jak dobrze, że jest MK to chociaż jakoś zleci do 20 maja.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak zwykle masakra :D

 

 

ale przyszly mi do glowy 2 sprawy

 

1 w gta i rdr bylismy "wolnymi strzelcami" a misje nie dotyczyły naszego zawodu, brało sie je w wiekszosci przyadkow kiedy popadnie, a tutaj "misje" to nasza praca, ciekawe czy cole bedzie mial wieczorami wolne i bedzie wracal do pracy rano czy gra bedzie sie cały czas toczyła niezaleznie od pory dnia (wiadomo że niektore misje napewno beda w nocy w ciemnych uliczkach, ale zastanawia mnie czy beda jakieś "urlopy" i przerwy w pracy, bo to w koncu jego praca a nie podbijanie do kumpla i łapanie misji "hej jedziemy po ziomka bo biją go murzyni"

 

 

2 jak bedzie z powtarzaniem misji albo przechodzeniem na nowo całej gry, w koncu bedziemy już wiedzieli co i jak, kto jest mordercą itp, wiec moglibysmy niby przy pierwszym spotkaniu znanego nam juz winnego zapuszkować go, pewnie jakoś to ogranicza i np każą zbierać dowody itp, ale i tak ciekawi mnie jak dokladnie to bedzie zrobione żeby miało ręce i nogi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...