Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Paradise ladniejsze od PGR 4.

Kłamiesz. :P

 

Popatrz sobie na liczne szczegóły w PGR4, przepiękne trasy, budynki, auta. Nie uświadczysz tego w Paradajsie. Po wielu godzinach spędzony z tymi grami od strony graficznej imo PGR4 jest znacznie lepszy.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Mechanika coś pomiędzy THPS a skate. Ja osobiście całkiem dobrze się bawiłem, chociaż dosyć szybko to odsprzedałem ze względu na bugi i nudną karierę (polega ona na zbieraniu monet).

 

Szukam jakiejś fajnej gry z co-opem co bym mógł z kuzynem przejść. Coś żeby było jak Gearsy, ale żeby drugi gracz mógł mieć trochę niższy poziom trudności ;) Myślę nad Army of Two na przykład. Jest coś jeszcze w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Dokup sobie te 300 punktów i będziesz miał na Battlefielda, z którym spędzisz mnóstwo godzin Jak nie zależy Ci na achievementach to obczai też kilka tytułów z Community Games (wkrótce będzie ich przecena, gry będzie można dorwać nawet za 80 MSP), polecam w szczególności Kodu.

Tyle, że ja już mam Battlefielda.

Edytowane przez Mango0700
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Chcę pograc w strzelankę w klimacie IIWŚ, w CoD3 już grałem, a MoH podobno odstaje. Chodzi mi o czystą grywalnośc, akcję. Oprawa sprawą drugorzędną, chyba, że CoD2 ostro odstaje od dzisiejszego poziomu

Odnośnik do komentarza

Z singla to najlepsze i tak było 4. Ale 5 też nie jest złe. Z grafiką jednak jest spora różnica, o ile w 2 będzie to wada, to 5 potrafi naprawdę ładnie wyglądać.

Jeszcze możesz popatrzeć po tematyce, z tego co pamiętam w 2 masz Ruskich w zimowym Stalingradzie i Brytyjczyków w Afryce, + jakieś walki w Niemczech; 5 to wojna na Pacyfiku, dżungla i japońskie pałacyki, z drugiej strony zdobywanie Niemiec od wschodu, walki w Berlinie i samym budynku Reichstagu (ciekawa misja).

Odnośnik do komentarza
Chcę pograc w strzelankę w klimacie IIWŚ, w CoD3 już grałem, a MoH podobno odstaje. Chodzi mi o czystą grywalnośc, akcję. Oprawa sprawą drugorzędną, chyba, że CoD2 ostro odstaje od dzisiejszego poziomu

 

 

CoDy tylko od Infinity Ward ;] Ja gram w dwojke i nie wiem, jak moglem to przegapic. Swietna gra, dajaca duzo satysfakcji, a na veteranie wymagajaca :) I o to chodzi.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...