Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Monkey Island: Special Edition Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

Monkey Island 2 Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

Puzzle Quest 2 Regular Price: 1200 Discount Price: 800 Savings: 33%

Serious Sam TSE Regular Price: 1200 Discount Price: 600 Savings: 50%

Zombie Apocalypse Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

Portal: Still Alive Regular Price: 1200 Discount Price: 400 Savings: 67%

VooDoo Dice Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

Mega Man 10 Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

Magic the Gathering Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

Madden NFL Arcade Regular Price: 800 Discount Price: 400 Savings: 50%

 

No wlasnie, niczego ciekawego nie widze.

Odnośnik do komentarza

Warto zakupić FALLOUT3 GOTY + Tekken 6 obie nówki ?

 

W F3 nie grałem ,trochę odstrasza mnie ten świat po ataku atomowym ,gra jest bardziej RPG czy shooterem .To coś ala Borderlands ? No i co ważniejsze czy gra nie zamula po pewnym czasie akcją i fabułą ?

 

Tekken6 -nie miałem jeszcze żadnej "klasycznej" bijatyki na x360 i chciał bym w końcu to nadrobić .Głównie chodzi o singla ,ewentualnie multi bardzo sporadycznie.Ewentualnie jakaś inna bijatyka dla casuala w tym temacie ?.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie F3 >>>>> Borderlands. W F3 masz poza głównym wątkiem sporo rozbudowanych fabularnie questów pobocznych i naprawdę wielki, wciągający świat. Gra nie jest w zasadzie shooterem, bo normalne celowanie jest mało efektywne i kłania się raczej korzystanie z VATS (nie tłumaczę co to jest, jak coś google). No i jak ktoś się uprze, to mógłby nawet walczyć głównie wręcz, nie jest to nierealne.

Co do nudy, to nawet jeśli główny wątek jest tylko poprawny, to tak jak pisałem, questy poboczne to dłuższe, co najmniej godzinne epizody z nowymi bohaterami i wydarzeniami, także jest naprawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie tak. To najlepsza gra na X360 o tematyce tuningu. Wyścigi są bardzo dynamiczne (a jak na motocyklu się weźmie kamerę "z oczu", to już w ogóle zabawnie jest), pojazdy ładnie odwzorowane (i choć fanem motocykli nie jestem, to nawet fajnie, że w grze jest ich kilka), a dużą zaletą są zmienne pory dnia.

No i to dość subiektywne, ale IMO ta gra wpisuje się doskonale w mit słonecznej Kalifornii. Niemalże czuć ten upał, można pojechać na plażę i obejrzeć zachód słońca nad oceanem, albo ścigać się bulwarami w świetle neonów nawet takimi autami jak S-klasa. Bardzo przyjemnie wspominam czas spędzony z grą.

Odnośnik do komentarza

Warto zakupić FALLOUT3 GOTY + Tekken 6 obie nówki ?

 

W F3 nie grałem ,trochę odstrasza mnie ten świat po ataku atomowym ,gra jest bardziej RPG czy shooterem .To coś ala Borderlands ? No i co ważniejsze czy gra nie zamula po pewnym czasie akcją i fabułą ?

 

Tekken6 -nie miałem jeszcze żadnej "klasycznej" bijatyki na x360 i chciał bym w końcu to nadrobić .Głównie chodzi o singla ,ewentualnie multi bardzo sporadycznie.Ewentualnie jakaś inna bijatyka dla casuala w tym temacie ?.

 

 

Fallout 3 jest fajny ale dość specyficzny. Mi osobiście trochę się nudził ale warto zagrać bo ma niesamowity klimat i niepowtarzalny gameplay, nie jest to jednak typowy erpeg.

A co do bijatyki to sam nie miałem z nimi prawie żadnej styczności ale grałem w soul calibura i powiem, że jest on zarówno przystępny jak i "lekkostrawny".

Liczę, że pomogłem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

DJ hero 1i 2 plus mixer za 299 czy bungle rock band 2 z perkusją za podobną cenę ?

DJ hero zainteresował mnie po recenzji Butchera ale wcześniej miałem styczność tylko z Guitar Hero 2 i 3. Dla mnie i perkusja i mixer to nowość tylko pytanie co daje więcej funu i przy czym masterowanie daje więcej radochy :)

 

Od razu zaznaczam że jestem raczej samotnikiem a na imprezy to raczej wybieram się poza dom :) Do mnie co najwyżej ziomki wpadną zagrać w fife lub tekkena :) Chociaż od grania w sieci bym nie stronił jeżeli są fajne tryby.

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie nad kupnem gry wyscigowej

 

w gre wchodzi: dirt 1,2, forza 3 ultimate edition, wrc, midnight club los angeles

 

w sumie bardizej ciagnie mnie do szutrowych wyscigow poniewaz mam caly czas pgr 4 w ktore od czasu do czasu pogrywam

 

opinie po ograniu dema

 

dirt 1 - elegancko :)

 

dirt 2 - grafika lepsza, natomiast cala ta otoczka tzw "amerykanska" jakos do mnie nie przemawia

 

wrc - moze byc ale chyba wiekszy fun mialem z grania w demo dirt

 

forza 3 - bylem mega zle nastawiony do tej gry ;) bo nie przepadam za symulacjami ale po ogarnieciu jest naprawde fajne :) (w sumie mam jeszcze pgr 4 w ktore sobie gram. wiec sam nie wiem czy warto brac)

 

midnight club - poprzednia czesc byla w porzadku i ta na filmikach prezentuje sie dobrze

 

licze na pomoc osob ktore ograly te tytuly ;) dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...