Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm team Ico znowu zabierze nas w niezapomnianą przygodę -Bo jak można mieć co do tego wątpliwości jak na STARYM ( bo rocznym) trailerze czuć więcej klimatu niż we wszystkich(pseudo-hitach razem) a pamiętajmy ,że przez rok można wiele zdziałać ( ot np.: dzieciaka sobie zmajstrować)- tak więc , gra na pewno A) wygląda lepiej B) ma pewnie wprowadzonych wiele zmian do desingu postaci , gameplaya itd. .Na razie Trico wygląda na połączenie ICo z Shadowem , czyżby teraz mielibyśmy poznać siłę przywiązania(przyjaźni) do bestii? Zobaczymy mnie ciekawi jak będą wyglądać pojedynki , również koncepcja z ko-opem wydaje się ciekawa. Poczekamy do E3 , zobaczymy.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Trailer prawdopodobnie wcale nie jest trailerem tylko techdemo z 2007 roku O_____O

Poniżej wklejam więcej "rewelacji"

 

- filmik, który się ukazał w założeniu nigdy nie miał być zwiastunem gry. To tak naprawdę wewnętrzne tech-video zaprezentowane na zamkniętym pokazie od Sony;

- wideo liczy sobie blisko 2 lata i pierwszy raz zostało pokazane w listopadzie 2007 roku w studiach Sony Santa Monica jako część dorocznego GameShare;

- wideo, które widzieliśmy jest skróconą wersją oryginału, który trwa około 5 minut;

- jedna z możliwości kontroli może polegać na schemacie wykorzystania sensorów ruchu w SA do kierowania ruchami bestii i joystick do sterowania bohaterem;

- modele postaci i animacja nie są reprezentatywne z tym co znajdzie się w wersji końcowej;

- oryginalne wideo zawierało informacje o 2009 roku jako dacie wydania gry;

 

ź: http://www.ps3center.net/news/3039/new-tri...roject-details/ tłumaczenie dla forum N+ - Liberal-L1

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

>.< niby ten sam trailer na nowych teksturach, a jednak mnie rozwalil i nie wiem dlaczego ale mialem swieczki w oczach xDDD CZEKAM na ta gre.

 

bylo tam troszke z gameplaya i widzialem tam te same schematy, tą sama animacje postaci ale co tam, bedzie kolejna epicka gra ^^ imo.

btw. cos czuje, ze nasz pupilek zginie pod koniec gry, bo to zbyt sielankowe sie wydaje :/

 

Odnośnik do komentarza
Niesamowita różnica dzisiejszego trailera względem tech dema z wycieku. Graficznie oczywiście. Teraz to jest poziom PS3 i nie mają się czego wstydzić Japończycy.

 

I poprawili wygląd chłopca. :)

wpis, engine dopracowali mocarnie,aż nie spodziewałem się tak dobrze wyglądającego stworka

Odnośnik do komentarza

Ja jednak wierzę, że ta animacja jest prawdziwa. opierając się na Uncharted 2 Among Thieves. Jeśli tam można, to i tutaj też. Poza tym gra jakoś mnie nie zaskakuje, zapowiada się połączenie ICO i SotC. Miałem nadzieję na coś innego, jak to było w przypadku Shadow Of The Colossus względem ICO.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tu jest do nie wierzenia...jak zobaczyłem heavenly sword na filmiku tez nie wierzyłem, a potem jak w HD na TVku zagrałem to JEZZUUUUU.... poprostu team ico pracuje ściśle z Sony tak jak inne teamy co robią exclusive'y więc mają za(pipi)iste pojęcie o PS3 i jak co robić, żeby ostatnie bebechy wyciągnąć z konsoli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...