Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

czyli sony chce miec kultowe i legendarne gry pamietane przez 20 lat ale sprzedające sie średnio? (jak na swoją kultowosc) :P

 

w sumie mnie to cieszy bo lubie nie-mainstreamowe gry

 

Nie-polityka Sony jak każdej innej firmie działającej na świecie nastawiona jest głównie na zysk,jednak pozwalają na wypuszczania pozycji nie-mainstramowych,które z góry skazane są na gorszą sprzedaż.Bardziej tu chodzi o kreowanie wizerunku niż czysto ekonomiczne profity.

Odnośnik do komentarza
Ja nie mówię że rozumiem politykę Sony, ale znając praktykę mogę jednak sporo rzeczy wywnioskować. Co to byłaby za firma, która zabijałaby każdą kurę znoszącą jajka inne niż złote...?

 

Microsoft? ;) jk.

 

Poza tym zgadzam się z tobą w 100%. Mój post miał raczej na celu zobrazowanie, że nie każdy jest tak wyrozumiały jak Sony ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Powiedzial czlowiek ktorego nie potrafi napisac zdania z duzej litery.

 

Co ma piernik do wiatraka? Nic, dokladnie tylo co twoj post.

 

Nie chce mi sie tutaj porownywac obu gier, bo nie wyjdzie to ICO na zdrowie. Porownywanie gry ktora ma 1000x razy wiecej contentu do gry z prawie zerowa jego iloscia, nie wyjdzie tej drugiej na zdrowie.

 

Mozesz sobie mowic co chcesz i podniecac sie ta gra jak chcesz, ale nie zmienisz faktu ze ICO to gra w ktorej sa MIZERNE ilosci gameplay'u. Bardzo krotka, mala zawartosc 'gry w grze', a mimo to niektorzy uwazaja ja za kultowa. Ja tego nie rozumiem, ale nie mam zamiaru nikogo sie czepiac z tego powodu tak jak ty.

 

Licze na to ze moze wraz z Last Guardian uda mi sie poczuc te 'magie' o ktorej niektorzy tutaj prawia, jednoczesnie wspominam o tym co mnie odrzucilo wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Powiedzial czlowiek ktorego nie potrafi napisac zdania z duzej litery.

 

Co ma piernik do wiatraka? Nic, dokladnie tylo co twoj post.

 

Nie chce mi sie tutaj porownywac obu gier, bo nie wyjdzie to ICO na zdrowie. Porownywanie gry ktora ma 1000x razy wiecej contentu do gry z prawie zerowa jego iloscia, nie wyjdzie tej drugiej na zdrowie.

 

Mozesz sobie mowic co chcesz i podniecac sie ta gra jak chcesz, ale nie zmienisz faktu ze ICO to gra w ktorej sa MIZERNE ilosci gameplay'u. Bardzo krotka, mala zawartosc 'gry w grze', a mimo to niektorzy uwazaja ja za kultowa. Ja tego nie rozumiem, ale nie mam zamiaru nikogo sie czepiac z tego powodu tak jak ty.

 

Licze na to ze moze wraz z Last Guardian uda mi sie poczuc te 'magie' o ktorej niektorzy tutaj prawia, jednoczesnie wspominam o tym co mnie odrzucilo wczesniej.

Ale co Ty mówisz? Może i gra jest krótka, ale przynajmniej przez 98% czasu potrzebnego na jej skończenie uczestniczy się aktywnie w rozgrywce. Z takimi sformułowaniami to do FFów czy innych MGSów.

Odnośnik do komentarza

Co z tego ze przez 98% czasu gry grasz skoro gra trwa 10 godzin?

 

Majac FF'a ktory trwa 50h i 10h z tego to scenki (czy to CGI czy liczone) to i tak masz wiecej 'gry w grze'. Zreszta, to nie miala byc wada tylko porownanie. Niektore gry sa krotkie, inne sa dlugie. Niektore sa krotkie ale maja duze replayability. ICO nalezy do tych krotkich i z praktycznie zerowym replayability.

 

To nie jest wymienianie wad, to jest stwierdzanie faktow.

 

EDIT.

 

Stwierdzilem ze to jest zle sformulowanie z mojej strony. Oczywiscie ICO jest jedna z niewielu gier gdzie masz czysty gameplay nieprzyrwany scenkami i innymi 'bzdurami' (preferencej gustu), niemniej jednak ilosc take gameplay'u jest znikoma z racji tego ze gra jest krotka i oferuej praktycznie zerowe replayability. To brzmi troche lepiej i mniej oskrazycielsko wobec gry.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...