Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko czekam na kolejne wieści. Znając życie w niedługiej przyszłości potracimy większość ex. Już niedługo X'klocki pograją u siebie w Uncharted czy Killzone bo na PS3 będą się po prostu słabo sprzedawać gry.

 

Boże daj nam nowy firmware zabezpieczający naszą konsole przed złem. Pójdę jutro do kościoła i wrzucę księciowi nawet dyche do koszyka. Obiecuję.

Odnośnik do komentarza

Ja mam neta 60Mb wiec dla mnie zassanie takiej gry to piardniecie. Ale szczerze z calego serca zycze sobie zeby to byl Fake, a jesli nie to zeby Sony to jakos zablokowało.

 

Chyba ze jakis czarodziej z Sony powiedzial sobie, ci co graja na orginalach juz maja ps3, zachecmy wiec reszte i dajmy im mozliwosc piracenia. PSX bylo, PS2 bylo , i zaraz PS3 dobije do 100m. Potem blokada przy update firmware i konsole sprzedane (Diabelski plan zaiste)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jasne ,że nie....na necie są już ceny tego ;] 170 dolarów ;)

 

170 $ australijskich. Cena na nasz rynek to 110 euro.

 

Wszystko to prawda albo mamy do czynienia z przeogromnym wałkiem finansomywm :D Jeśli wierzyć, że topic z oryginalnego źródła śledziło ponad 100 tys. osób to z wpłatami za preordery nie mieliby problemów :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Cos mi sie wydaje ze 1 Update i pozamiatane, np blokada obslugi USB>8GB

 

No Boże uchowaj. Dyski między poślady sobie mam wtedy wsadzić żeby działały? Z tym że najpierw niech mi wróci już 2 konsola z serwisu którą co niektórzy tu wychwalają pod niebiosa :] Będzie beka jak wykracze z usunięciem USB w kolejnych wersjach konsoli a do padów będą ładowarki xD

 

E: Orson - szybsze niszczenie powiadasz? :) PSX do tej pory działa, PS2 i PSP też a PS3 zaraz pewnie 3 kupie - Slima - może się nie z(pipi)ie...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

nawet jesli to wszystko prawda (brzmi wiarygodnie ale nie takie wałki były) to korzystanie z tego = odcięcie z psnu a tym samym z multi, od trofeów.

 

 

Czyli konsola traci z miejsca 50 % wartosci - jak dla mnie. Nie wyobrażam sobie konsol bez multi, wiele gier kupuję TYLKO pod multi np fifę, cod a i trofea podbijają rajcownośc.

 

Kiedyś piraci kradli a mimo to dostawali produkt 1 do 1 w stosunku do oryginału (powiedzmy, pomijamy dupowatą jakość tłoka i szybsze niszczenie konsol), teraz dostaja pół produkt, takie "papu dla biedoty"

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nawet jesli to wszystko prawda (brzmi wiarygodnie ale nie takie wałki były) to korzystanie z tego = odcięcie z psnu a tym samym z multi, od trofeów.

 

 

Czyli konsola traci z miejsca 50 % wartosci - jak dla mnie. Nie wyobrażam sobie konsol bez multi, wiele gier kupuję TYLKO pod multi np fifę, cod a i trofea podbijają rajcownośc.

 

Kiedyś piraci kradli a mimo to dostawali produkt 1 do 1 w stosunku do oryginału (powiedzmy, pomijamy dupowatą jakość tłoka i szybsze niszczenie konsol), teraz dostaja pół produkt, takie "papu dla biedoty"

 

Za pomocą tego hacka tyle kasy rocznie oszczędzasz, że staje się dla ciebie pierdnięciem kupno drugiej PS3 tylko pod niektóre gry w Multi, a całą resztę jedziesz na konsoli odłączonej od sieci.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

nawet jesli to wszystko prawda (brzmi wiarygodnie ale nie takie wałki były) to korzystanie z tego = odcięcie z psnu a tym samym z multi, od trofeów.

 

 

Czyli konsola traci z miejsca 50 % wartosci - jak dla mnie. Nie wyobrażam sobie konsol bez multi, wiele gier kupuję TYLKO pod multi np fifę, cod a i trofea podbijają rajcownośc.

 

Kiedyś piraci kradli a mimo to dostawali produkt 1 do 1 w stosunku do oryginału (powiedzmy, pomijamy dupowatą jakość tłoka i szybsze niszczenie konsol), teraz dostaja pół produkt, takie "papu dla biedoty"

 

Za pomocą tego hacka tyle kasy rocznie oszczędzasz, że staje się dla ciebie pierdnięciem kupno drugiej PS3 tylko pod niektóre gry w Multi, a całą resztę jedziesz na konsoli odłączonej od sieci.

 

 

ok, ale sa jeszcze trofea :whistling:

 

dużo osób się w to bawi w mniejszym lub większym stopniu

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nawet jesli to wszystko prawda (brzmi wiarygodnie ale nie takie wałki były) to korzystanie z tego = odcięcie z psnu a tym samym z multi, od trofeów.

 

 

Czyli konsola traci z miejsca 50 % wartosci - jak dla mnie. Nie wyobrażam sobie konsol bez multi, wiele gier kupuję TYLKO pod multi np fifę, cod a i trofea podbijają rajcownośc.

 

Kiedyś piraci kradli a mimo to dostawali produkt 1 do 1 w stosunku do oryginału (powiedzmy, pomijamy dupowatą jakość tłoka i szybsze niszczenie konsol), teraz dostaja pół produkt, takie "papu dla biedoty"

 

Za pomocą tego hacka tyle kasy rocznie oszczędzasz, że staje się dla ciebie pierdnięciem kupno drugiej PS3 tylko pod niektóre gry w Multi, a całą resztę jedziesz na konsoli odłączonej od sieci.

 

 

ok, ale sa jeszcze trofea :whistling:

 

dużo osób się w to bawi w mniejszym lub większym stopniu

Teoretycznie -> LG5tool - PS3 PROXY/Update Bypass - synchro i po sprawie.

Odnośnik do komentarza

to nie koniecznie przedłużenie e=-penisa a raczej e-wiagra, która podbija znacznie doznania płynace z tego hobby.

 

Np dla trofeum przeszedłem singla z mw 2 na veteranie i przez to doceniłem te gre dużo bardziej niz gdybym zrobił ją na normalu i odsprzedał

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ani razu nie zagladalem w trofea, nie gram w multi, dema sciagalem tlyko na poczatku, teraz raz na 2 miechy, jak cos ciekawego bedzie, gryz psn zdarzaja sie naprawde dobre raz na 3 miechy.

 

Trofea sa dobre dla niektorych, mnie nie bawi konkurowanie z dzieciakmi ktore maja gry od rodziców, i 12 h dziennie lupia przed tv.

Multi juz mowilem, po prostu nie jara mnie to i nie mam szans z w/w powodów.

Dema, po co mi dema jak moge sciagnac cała grę?

Gry z psn, haha, no chyba zarty przy tych gb do sciagniecia :)

 

Pomysl z druga konsola do multi genialny, dla pewnych graczy :)

 

Wyobrazam sobie jaki jest ruch teraz na torr#%$##ch, sam zaraz ide obejrzec :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Podoba mi sie ten pomysl z aktualizacj tego czegos, Sony zareaguje, podłączasz wieczorem tocos do usb i tada, łatka na swoim miejscu, bedzie zabawnie obserwować jak probuja z tym walczyc, historia pokazała ze słabo wychodzi walka z takim czyms ;]

Odnośnik do komentarza

@Wełna - o 2 konsole o to chodziło pewnie autorowi że jak zrobią UP FW to będzie pozamiatane. Musisz też dla trofików robić synchro, a żeby robić synchro musisz mieć aktualny FW. Teoretycznie synchro da się zrobić za pomocą LG5tool na straym FW ale pograć w multi na tym już niekoniecznie - nie zawsze trybiło po tym jak wprowadzono FW który usuwał Linux'a (przynajmniej mi). Sony czy inny Dev zrobi gry z UP'em nowego FW i po sprawie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Nie rozumiem, jak pamietam swoja stycznosc z tym sprzetem, to przez 2 lata wystarczylo poczekac góra tydzien i wszystko szło po staremu, odkad sprzet mi przestał działać (1000) nie obserwuje już co sie dzieje. Powstrzymano to?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...