Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jak masz piraty to na co ci multi skoro singli we wszystkich grach nie będziesz nawet w stanie ograć :P

 

ale moment, założmy ze tak:

 

sony apeluje do developerów by gry tworzone "od dziś" wymagały do startu nowego firmwaru, ci zyczenie to spełniają, sony tworzy nowy firmware i koniec tegóż dobrego

 

Na neogafie też z tym wychodzili, ale zaraz szybko zgaszono, że i to łatwo obejść jak już się ma takie możliwości jakie daje ten (pipi)nik.

Odnośnik do komentarza

Jak masz piraty to na co ci multi skoro singli we wszystkich grach nie będziesz nawet w stanie ograć :P

 

ale moment, założmy ze tak:

 

sony apeluje do developerów by gry tworzone "od dziś" wymagały do startu nowego firmwaru, ci zyczenie to spełniają, sony tworzy nowy firmware i koniec tegóż dobrego

 

Na neogafie też z tym wychodzili, ale zaraz szybko zgaszono, że i to łatwo obejść jak już się ma takie możliwości jakie daje ten (pipi)nik.

Jak juz maja ISO i moge je odtworzyc, to zdjecie/wyjecie "nakazu" updatu nie jest dla nich zadnym problemem

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

i pomyslec, ze jednym z powodów, dla których kupiłem ps3 to... brak piratów.

 

mozliwosc piracenia -> duzo gier -> zniechecenie grami + jednoczesna chęć zagrania w cos...

 

mniejsza o to, ciekawi mnie jak zareaguje sony... teoretycznie jesli wiadomo bedzie na jakiej zasadzie dziala ten JB to moze z kolejnym update'em dostaniemy jakas blokade np na uruchamianie kodu programu z usb?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

i pomyslec, ze jednym z powodów, dla których kupiłem ps3 to... brak piratów.

 

mozliwosc piracenia -> duzo gier -> zniechecenie grami + jednoczesna chęć zagrania w cos...

 

mniejsza o to, ciekawi mnie jak zareaguje sony... teoretycznie jesli wiadomo bedzie na jakiej zasadzie dziala ten JB to moze z kolejnym update'em dostaniemy jakas blokade np na uruchamianie kodu programu z usb?

 

Czyli mam rozumieć, że potrzebowałeś odgórnej blokady bo miałeś za słabą psychikę ;) ?

 

To jestem jakimś terminatorem: mogę piracić a nie piracę; mogę mieć 10.000 MSP za 40zł a nie kupuję. Normalnie nadczłowiek :teehee:

Odnośnik do komentarza

nie mialem tylko mam...

ogolnie jesli moge cos miec za darmo, to mam to za darmo...

 

edit// aktualnie mam 2 psp: 1000 i 3000... od jakiegos czasu rozważam sprzedaż 1000 :> moze sie w koncu przełamie

 

a tak serio to mysle, ze nie bede piracic na ps3, bo na dłuższą mete to nie ma sensu.

 

edit2// nie powinien tego blokowac hypervisor?

Odnośnik do komentarza

powiem jeszcze tyle : kiedys grałem na pc, piraciłem ile wlezie az do momentu gdy nie odechciało mi sie niemal zupełnie grac. Niemal bo grałem wPES6 , na ironie oryginalnego

 

 

me hobby sie niemal wtedy wypaliło.

 

a warto miec hobby ,pasje

 

tyle ode mnie, czekam na ruch sony

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

The main features

 

- USB dongle, easy to plug, no need to open de PS3

- Easy to install, with a smooth GUI

- Can be used on all PS3 : Fat, Slim, US, EU, JP ...

- Disable Sony updates, prevent from bricks

- Support for all PS3 type of games (not BD movies, DVD, and other consoles)

- Direct copy from game to HDD, or USB HDD

- Homebrews support

- Easy to update via PC

 

 

http://www.maxconsol...nglish-language

 

[...]Before give details, we just want to confirm : It works.[...]

 

E: Dwa warunki - napęd BD MUSI być sprawny oraz trzeba mieć przynajmniej jeden oryginał. Przypomina trochę sytuację z PSP na początku z tą płytką w napędzie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

nice - i pomyslec, ze w taki banalny sposob. Jezeli Sony szybko czegos z tym nie zrobi to takze widze wzrost sprzedazy PS3... Zaraz pewnie kazdy pirat przerabiajacy konsole w polsce to kupi i sam bedzie oglaszal zmiane firmwaru na allegro. Co gorsze - wszytsko jest latwiejsze niz na Xsinskim no i tyle osob gra w SINGLA :turned:

500GB dysk za 200 zl...

W 3 tygodnie bedzie wiecej korsarzy Sony niz piratow na X'e :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nice - i pomyslec, ze w taki banalny sposob. Jezeli Sony szybko czegos z tym nie zrobi to takze widze wzrost sprzedazy PS3... Zaraz pewnie kazdy pirat przerabiajacy konsole w polsce to kupi i sam bedzie oglaszal zmiane firmwaru na allegro. Co gorsze - wszytsko jest latwiejsze niz na Xsinskim no i tyle osob gra w SINGLA :turned:

500GB dysk za 200 zl...

W 3 tygodnie bedzie wiecej korsarzy Sony niz piratow na X'e :teehee:

 

Normalnie leżę i kwiczę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

własciwie trudno tutaj pisac o złamaniu ps3, bo to tak naprawde tylko troche zmodyfikowany 'sposób' serwisowy.

 

pewnie zaraz sie okaże, że to kontrolowany wyciek majacy na celu podniesienie sprzedaży konsol i tu nagle.. ciach! gry dostaly nowe zabezpieczenia na plycie, psn nie dziala, itd

Dokladnie o tym mowilem

 

Dobman łap i mysl http://psx-scene.com/forums/showthread.php?t=64935 Storna obecnie padla. Maja setki tysiecy odwiedzin

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jak ta przeróbka faktycznie jest nie do wykrycia do Sony za dużo nie zrobi. Mogą zrobić tak jak w przypadku PSP że jakaś tam gra wymaga większego softu, ale kilka dni później hakerzy wydadzą kolejne oprogramowanie i tak w kółko. Grać za darmo kosztem multiplayer'a i trofeów? Wolę chyba jednak płacić za gry i cieszyć się dobrem jakim obdarowuje mnie ta konsola.

 

 

Odnośnik do komentarza

własciwie trudno tutaj pisac o złamaniu ps3, bo to tak naprawde tylko troche zmodyfikowany 'sposób' serwisowy.

 

pewnie zaraz sie okaże, że to kontrolowany wyciek majacy na celu podniesienie sprzedaży konsol i tu nagle.. ciach! gry dostaly nowe zabezpieczenia na plycie, psn nie dziala, itd

 

Zwał jak zwał ale cel ten sam ;].

 

No i fajnie jakby tak się okazało ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...