Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no jak pizza nie ma smaku i trzeba ją zaje.bać sosem żeby zabić smak ch.ujowej pizzy to ok, ale tak to nie kumam i nigdy nie zrozumiem jedzenia pizzy z sosem. Pizze je się z oliwą. 

Masz problemy z czytaniem chyba. Nie napisałem nigdzie, że polewam pizzę sosem. Te pozostałe brzegi, na których nie ma praktycznie nic, tylko drobinki sera, są właśnie maczane w sosie i się nie zmarnują, a ja zjem ze smakiem

 

 

@Yakubu:

do tego zawsze sos czosnkowy biore i brzegi sobie w nim maczam

 
Odnośnik do komentarza

w sieciówkach są te pizze dla mnie po prostu za suche, mogę zjeść jeden kawałek bez sosu, ale następne już muszę czymś zalać. Najprawdziwsza pizza to chyba tylko bazylia i pomidory.

 

Dobrą pizze jadłem w K2 nie ma jej w całej Polsce z większych miast jest z Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Łodzi, reszta to jakieś wiochy między Łodzią a Poznaniem. Nie żałują składników, nie jadłem jeszcze pizzy gdzie na jednym kawałku mam 4-5 całych oliwek, zawsze max jedna oliwka skrojona.

Odnośnik do komentarza

No w sieciówkach mają też mrożone ciasto czy nawet spody do pizzy i ciężko żeby to nie było suchę, generalnie dobrą pizze je się bez sosu ewentualnie dodaje ciutkę oliwy, ale jak jest zrobiona z tanich składników i skorupy seropodobnej to normalne, że chce się to zalać sosem i mówię, że to rozumiem ale nie wiem czy to nazywanie tego czegoś pizzą to jest dobry pomysł. 

Odnośnik do komentarza

Mi z sieciowek da grasso jakos podchodzi. Tzn. nie jest wybitna ale nie zapamietalem aby byla taka spier.dolina jak telepizza, pizza station czy oregano (we wro).

 

Musze tez odswiezyc sobie pizze hut na grubym, tlustym spodzie. Na bogato, zwlaszcza ze teraz chyba jest jakas prmocja za 25zl festiwal pizzy.

Odnośnik do komentarza

ale nie zapamietalem aby byla taka spier.dolina

 

no nie wiem, ja kiedyś bywając w łodzi u dziewczyny jadałem w dagrasso i no dało sie zjeść, ale jednak wspomienia nie były dobre, gdy pare miesięcy temu po kilku latach unikania dagrasso postanowiłem zamówić do pracy bo zdychałem z głodu ledwo zdołałem to zjeść a potem do następnego dnia chciało mi sie bełtać, ja nie wiem jak oni to robią

 

Musze tez odswiezyc sobie pizze hut na grubym, tlustym spodzie.

 

też po paru dobrych latach przerwy wybrałem sie niedawno do pizzy hut żeby przypomniec sobie ten tłusty gruby chleb i w sumie nawet było ok. no ale jednak to jest chleb a nie ciasto

 

jak bym miał wybierać ulubioną typową sieciówke to domino's mi smakuje zwłaszcza serowa z serem plesniowym

 

inne sieciówki średnio. zwłaszcza dominium - strasznie nie lubie ich sosu pomidorowego (tego na dole a nie do polewania) wydaje mi sie kwaśny i psuje całą pizze, dlatego w dominium moge zjeść tylko pizze z sosem śmietanowym i boczkiem (w sumie bardzo fajna)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...