Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie bylem i nie do konca wiem jak to jest. 

 

przynosza cale pizze czy po kawalku? donosza szybko czy trzeba czekac?

 

 

e; dobra juz wiem. jak donoszenie faktycznie przebiega sprawnie to spoko opcja. zawsze jem u nich peperoni/famerska wiec bylaby okazja sprobowac innych

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

zjadlem 8 kawalkow, siedzialem gdzies 90min, przebiegalo sprawnie choc sala byla pelna (ale nie kazdy korzystal z festiwalu) - czasem przynosili jak jeszcze nie zdarzylem zjesc poprzedniego, czasem czekalem chwile ale to akurat dobrze bo w takich super szybkim tempie to bym padl - pizze robia wszystkie z menu, mozna odmowic przyjecia kawalka, wtedy czeka sie na kolejna ture

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

bylem na festiwalu. wszystko szlo szybciutko, siedzialem moze max 1,5h a zjadlem 10 kawalkow. typiarka przyniosla mi kolejny mimo ze juz podziekowalem, mowila ze woli mi dac niz wyrzucic XD pech chcial ze akurat ten 11sty byl texas. ten intensywny barbecue to mi prawie poderwal do gardla poprzednie 10 kawalkow. ogolnie bardzo sprawnie to przebiegalo, do tego 2 kubki lemoniady i wyszedlem z tej pizzy hut prawie kulawy. minely dwie godziny a teraz pije miete bo dalej czuje jakbym mial eksplodowac. bardzo polecam, za 30zl mozna sie najesc i napic do bolu. i do tego fajny challenge kto zje wiecej, akurat ja wygralem z moimi ziomkami :D

Odnośnik do komentarza

też bym sie wybral ale nie mam znajomych :(

 

wydaje sie że teraz lepiej to działa, kiedyś czytałem negatywne opinie - siedzi sie 3 godziny i ledwo sie można doprosić paru zimnych kawałków. ale moze to wynika z ilości ruchu i ilości osób biorących udziałw festiwalu w danej chwili.

jak siedzisz sam w knajpie to pewnie dla jednej osoby nie będą co 5 min robić pizzy żeby dać mu kawałek

Odnośnik do komentarza

Ja bylem po raz kolejny calkiem niedawno i tak jak poprzednio wyszlismy wszyscy bardzo zadowoleni, albo raczej nazarci jak swinie. Wiec zadnej roznicy w jakosci nie odczulismy, no moze mniej rodzajow pizzy. Ruchu tez nie bylo jakos mega wielkiego, pol restauracji moze zajetej bylo i generalnie nie bylo kwadransa bysmy ine dostali 1-2 kawalkow z czego pod koniec to nawet nam na sile na talerz dawano, tak jakby nie mogli z tym wracac na kuchnie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

spoczko, fajna okazja sprobowac roznych rodzajow za jednym zamachem. teraz przynajmniej wiem ktore dobre a ktore nie.

 

No ja też poszedłem i przynajmniej wiem, że żadna z tamtych pizz mi gaci nie urwała, w sumie to nawet nie mogę powiedzieć, że któraś mi smakowała, takie neutralne były, do zjedzenia. Zdecydowanie zostaję przy tradycyjnych pizzeriach jak mam ochotę na włoskiego placka.

 

też bym sie wybral ale nie mam znajomych :(

 

 

Yano masz tyle fanów za swoje tuby, że na pewno byś jakiś warszawiaków z forumka namówił.

Odnośnik do komentarza

No ja też poszedłem i przynajmniej wiem, że żadna z tamtych pizz mi gaci nie urwała, w sumie to nawet nie mogę powiedzieć, że któraś mi smakowała, takie neutralne były, do zjedzenia. Zdecydowanie zostaję przy tradycyjnych pizzeriach jak mam ochotę na włoskiego placka.

No jak masz ochotę na włoską pizzę to PH nie jest najlepszym wyborem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...