Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

No jak z placka z mąki i drożdży, posypanego serem robisz filozofie i boli Cię, że ktoś lubi napie.rdolić na niego to co mu się podoba i uwalić łokcie w sosie, to tak, też bym Cię wyśmiał. Forumowa Gesslerowa pizzy, beka.

Ale nie poleca się tak długo trzymać kołka w odbycie, jeszcze zostanie na zawsze i będziesz tak gwiazdorzyć po kres czasu.

Odnośnik do komentarza

Serio używacie tych "sosów" przypominających spermę łysego konia? To chyba głównie polski zwyczaj. Pamiętam, jak dawno temu pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Zamawiam pizzę na wynos, typ pyta się mnie Z JAKIM SOSIKIEM? To mówię, pomidorowym oczywiście, bo myślałem, że chodzi o sos - podkład, czyli coś, co jest na każdej pizzy. Jakie było moje zdziwienie, jak potem odebrałem pudełko z pizzą, zaglądam, a tam prawie każdy centymetr wierzchniej strony polany jest czymś ala keczup. Próbowałem to wytrzeć chusteczką higieniczną, ale się nie dało, więc wy.je.bałem wszystko do kibla 

Ja chyba nigdy nie wywalam jedzenia, nie wiem, szkoda mi :)

A z drugiej strony, "sos" powinieneś mieć w osobnym pojemniku. Są różne sosy, raz dostałem pomidorowy, ale chyba jakaś passata, z prawdziwych pomidorów. Albo w innej pizzerii dostałem czosnkowy, ale z prawdziwego czosnku, a nie woda + śmietana + czosnek granulowany.

Odnośnik do komentarza

 

Ruidok ale chyba nawet te z tygodni w lidlu to w skladzie swinia. A powinien byc osiol. Chyba ze unia zabronila.

Oj rzadko się zdarza z osiołka, nawet w zagłębiach salami tj. południe Francji wszędzie głównie świnka. Zresztą osiołek droższy i jakoś niespecjalnie smaczny.
Mi sie wydawalo zawsze ze jak salami to tylko osiolek. A salami z innego zwierzaka to tylko taja ekspresja jak smalec veganski czy kebab z warzyw.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

10-15 lat temu byłem pierwszy i ostatni raz telepizza i mimo dość młodego wieku zapamiętałem to co zjadłem za najgorszą pizzę jaką kiedykolwiek zjadłem i przyszedł dzień 30 kwietnia 2017ad jak polazłem do pizza hut i zastanawiam się czy większe (pipi) jadłem te kilkanaście lat temu czy dziś. O (pipi)a tragedia, prawie godzina czekania na taki syf to oni powinni mi za to co najmniej 100zł dać. Ziomeczku, idziesz do śmietnika, znajdujesz kawałek pieczywa/guwna, szukasz dalej aż znajdziesz kawałek sera/guwna, łączysz te dwa składniki i masz lepszą pizzę niż w pizza hut i to za darmo

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...