Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

God of War to jedna z najbardziej epickich gier jakie powstały. W tym przypadku przymiotnik ten oznacza szereg wielkich wydarzeń prowadzących do jakiejś konkluzji. Co może być bardziej. W eposach bardzo często było przedstawione życie herosa na tle ważnych dla danej kultury wydarzeń.

Jeśli dla Ciebie druga tytanomachia, prawdopodobne zniszczenie świata greckiego i zabicie bogów nie jest epickie, to zastanawiam się co jest. W porównaniu z tym, to Illiada czy Odyseja wydają się zabawą dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

God of War to jedna z najbardziej epickich gier jakie powstały. W tym przypadku przymiotnik ten oznacza szereg wielkich wydarzeń prowadzących do jakiejś konkluzji. Co może być bardziej. W eposach bardzo często było przedstawione życie herosa na tle ważnych dla danej kultury wydarzeń.

Jeśli dla Ciebie druga tytanomachia, prawdopodobne zniszczenie świata greckiego i zabicie bogów nie jest epickie, to zastanawiam się co jest. W porównaniu z tym, to Illiada czy Odyseja wydają się zabawą dla dzieci.

Dla mnie Illiada i Odyseja to zawsze były bajeczki, w które nie dawałem wiary :ninja:

Odnośnik do komentarza

ja tak samo jak pan zwyrodnialec... nie straszne mi wasze "spoilery" bo przechodzac gre sam bede udczuwał taka przyjemnosc jakbym widzial to po raz pierwszy.

a co do epickosci: to dziwne ze N+ sie myli , myli sie IGN i pisma branzowe i ludzie oceniajacy gre a nasz wojak na tym forum wciaz obstawia ze ta gra nie ma nic z epickosci...

pewnie epickie dla tego pana jest ogladanie filmow na kanapie bo fabula jest bardziej "epicka" niz to co widzi w GOW3... szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza

@grigori - dziekuje za rade kerowniku

 

Zgoda - walka z bogami, walka z przeznaczenie jest podszyta epickoscia. Jednak jesli tak was jaraja podobne klimaty to pewnie czekajac na gow3 zaczytujecie sie w mitologi i wspomnianej iliadzie czy odysei.

 

Powiem wiecej, do worka pod tytulem epickosc moglibysmy smialo wrzucic inne gry - dante inferno - walka z samym szatanem etc, czy serie devil may cry , bioshock i wiele innych jednak tylko gow - mimo ze najbardziej jara nas nniczym nie skrepowana rozwałka i brutalnosc (wyrwac glowe minotaurowi to juz normalka, wyrwac glowe bogowi to juz epickosc) - doczekal sie miana epickosci. To przeciwko czemu ja wystepuje to komentarze po zobaczeniu ss - "widac epickosc". Jeden z drugim tak powie i juz cale forum gdacze w ten sposob.

 

Gow jest epicki bo kretos byl wielkim madafaka - powtorz! rozumiecie?

Odnośnik do komentarza

Jakby co, pojawiło się już zakończenie gry. Można znaleźć na youtube. :ninja:

wielkie dzieki za info

odpuszczam sobie na jakies 2 tygodnie nie tylko ten temat, ale ogolnie wszystkie serwisy zwiazane z grami

hr pokazal jak glupi, a jednoczesnie sprytni potrafia byc ludzie

owszem, spoilery z gow3, chocby i najdokladniejsze i najbardziej zaskakujace nie zepsuja tak tej gry jak info kto jest zabojca w przypadku hr

ale nawet jesli to ma byc 3% przyjemnosci z gry, to nie chce tracic tych trzech procent

Odnośnik do komentarza

Odeślijmy Pana el-shabazz do lektury, tudzież video recenzji GoW III do największych serwisów "growych" świata - GT, IGN, Gamespot itd. i niech wskaże nam choć jedną, w której nie pada słowo: EPIC bądź jego odmiana.

Pewnie panowie z tych serwisów również podchwycili "epickość" z jakiegoś forum i powtarzają ten przymiotnik nie znając jego znaczenia :P

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie rozumiem mianowicie jednej rzeczy ale czytajac wasze posty i biorąc pod uwage ilosc osob "umoczonych" w tej sprawie pewnie nie bedzie problemu zeby mnie oswiecic. Problem jest dziecinnie prosty - co to jest ta epickość?

Gdzie ja widzicie? W czym? W fabule chyba nie skoro niektorzy z was przyznaja chórem ze grac beda dla jatki. No to gdzie? Bo kolosy sa duze? Serio, nie kojaże tego...

 

Zaczęło się od tego, że sam nie potrafiłeś przykleić epickośći do GoW`a - spoko. Dano Ci odpowiedź na Twoje pytanie - a Ty zacząłeś uświadamiać wszystkich w jakim to nie są błędzie. Z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że - GoW nie jest epicki.

Jeśli tylko ja to tak odebrałem to zwracam Ci honor i kończę dyskusję.

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie rozumiem mianowicie jednej rzeczy ale czytajac wasze posty i biorąc pod uwage ilosc osob "umoczonych" w tej sprawie pewnie nie bedzie problemu zeby mnie oswiecic. Problem jest dziecinnie prosty - co to jest ta epickość?

Gdzie ja widzicie? W czym? W fabule chyba nie skoro niektorzy z was przyznaja chórem ze grac beda dla jatki. No to gdzie? Bo kolosy sa duze? Serio, nie kojaże tego...

 

Zaczęło się od tego, że sam nie potrafiłeś przykleić epickośći do GoW`a - spoko. Dano Ci odpowiedź na Twoje pytanie - a Ty zacząłeś uświadamiać wszystkich w jakim to nie są błędzie. Z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że - GoW nie jest epicki.

Jeśli tylko ja to tak odebrałem to zwracam Ci honor i kończę dyskusję.

 

Jak sam widzisz nigdzie nie napisalem ze gow3 nie jest epicki. ten pobrubiony fragment to sa pytania a nie jakies stwierdzenie. to co krytykuje od poczatku (fragment gdzie mowilem o gdakaniu) to sposob ujmowania przez was tej epickosci. Slusznie ktos zauwazyl ze recenzenci mowia o epickosci bo maja do tego prawo poniewaz w gre grali, wiecej powyrywali wszystkie glowy ktore byly do wyrwania, slowem - ukonczyli gre. oni to przezyli, cala FABUŁA jest im znana. Doswiadczyli feelingu. szkoda ze tak pobierznie czytacie to co ktos ma do powiedzienia.

Odnośnik do komentarza

@grigori - dziekuje za rade kerowniku

 

Zgoda - walka z bogami, walka z przeznaczenie jest podszyta epickoscia. Jednak jesli tak was jaraja podobne klimaty to pewnie czekajac na gow3 zaczytujecie sie w mitologi i wspomnianej iliadzie czy odysei.

 

Powiem wiecej, do worka pod tytulem epickosc moglibysmy smialo wrzucic inne gry - dante inferno - walka z samym szatanem etc, czy serie devil may cry , bioshock i wiele innych jednak tylko gow - mimo ze najbardziej jara nas nniczym nie skrepowana rozwałka i brutalnosc (wyrwac glowe minotaurowi to juz normalka, wyrwac glowe bogowi to juz epickosc) - doczekal sie miana epickosci. To przeciwko czemu ja wystepuje to komentarze po zobaczeniu ss - "widac epickosc". Jeden z drugim tak powie i juz cale forum gdacze w ten sposob.

 

Gow jest epicki bo kretos byl wielkim madafaka - powtorz! rozumiecie?

Epickością swoich wypowiedzi przebijasz przygody Kratosa :D:D

Odnośnik do komentarza

Tutuł, który napewno w dniu premiery będzie u mnie w domu. Pięknie jest patrzeć jak PS3 zaczyna rozkręcać się przez duże R.! Co tu dużo mówić exclusiv'y na PS3 pokazują prawdziwe oblicze tej konsoli.

heh - po raz pierwszy od dawna sie z Toba zgodze w 100%, widac to po moim portfelu, coraz wieksza biblioteka exclusivow na PS3. Caly czas sie zastanawialem czy kupic najpier Bad Company 2 czy GOW3, ale chyba wyjdzie na to, ze kupie i to i to.

 

Ja mam ten sam problem, ale pierw kupuje GOW 3, a za jakiś czas sprzedam MW2 i kupie BC 2. Nie mówie już o Heavy Rain.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Nie chce mi sie przebierac w kilogramach tego spolerowego scierwa, wiec spytam:

 

Jak kupie podstawowa wersje, to bede mogl kupic bez problemu wszelkie dodatki ( cyfrowe) ktore maja drozsze wersje w psstore?

Jakie, po ile i czy od razu.

 

pozdro

 

aha, wie ktoś gdzie najlepiej w Poznaniu ja kupic, albo gdzie wyjdzie najtaniej wysylkowo?

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie przebierac w kilogramach tego spolerowego scierwa, wiec spytam:

 

Jak kupie podstawowa wersje, to bede mogl kupic bez problemu wszelkie dodatki ( cyfrowe) ktore maja drozsze wersje w psstore?

Jakie, po ile i czy od razu.

Chodzi Ci o areny, skóry itd. które są dodawane do kolekcjonerek i puszki Pandory?

 

Póki co nie ma żadnych zapowiedzi czy te fanty ukażą się w psstore. Ale jeżeli kiedykolwiek się ukażą te czy inne to kupisz bez problemu.

 

Edit: recenzja GI http://gameinformer.com/games/god_of_war_iii/b/ps3/archive/2010/03/08/kratos-brings-down-the-mountain.aspx

 

ocena

10

 

 

I coś dla el-shabazz ;]

 

Concept:

"Finish the bloody tale of Kratos in an unbelievably epic way."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...