Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zagrałem w GoW'a III na telebimie przy gawiedzi rozdziawiającej swoje buźki na oścież. Coś niesamowitego!!! Grałem tylko na Normal'u, a wrażenie było niesamowite...Ludzie z zewnątrz wchodzili zobaczyć co się dzieje, zatykali uszy, pytali się co to za film i kiedy został wydany. Jakim cudem Boguś podkłada dubbing pod to coś???

 

Kiedy wytłumaczyłem wszystkim, że to gra oniemieli z wrażenia jeszcze bardziej. Doszedłem do Hefajstosa po walce z Hadesem i skończyłem. Wszystko działo się w rytmie zawołań i pokrzyków: "No zabij go w końcu ku$#@", "O jaaaaaaa!!", "ja pier#$@!!! Ale zaje*&^% gra!!" i inne...

 

Fajnie, baaaardzo fajnieee zagrać w pubie przy zajehuhu nagłośnieniu!!!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj doszedlem w koncu do cerbera i satyrow. Probowalem grac tak jak na yt niestety moj marny skill nie pozwolil mi na szybkie skonczenie tej walki wiec probowalem cos zrobic samemu i...jest banalna metoda na przejscie tego momentu (nie wiem czy dziala na chaos na bank dziala na tytanie)Bierzemy rekawice nemejskie i robimmy non stop unik z trojkatem - cala walke przechodzimy bez straty zdrowia:).

Odnośnik do komentarza

Robilem dwa razy zeby sprawdzic czy to nie przypadek, do plusow jeszcze zalicze to ze robiac unik i trojkat z rekawicami nabijalo powoli rage.

Wazne, tym sposobem robilem od drugiej fazy walki (czyli jak sie pojawil pierwszy satyr, wczesniejsza faza nie sprawiala mi problemu) i co smieszniejsze trzymalem tylko prawa galke wogole nie ruszalem sie lewa (czyli ruch prawa i trojkat)

Mam nadzieje ze dzis pojdzie finalowy i sprobuje swoich sil na chaosie:) tak z ciekawosci zapytam sie duza roznica miedzy chaos a titan?

Odnośnik do komentarza

Robilem dwa razy zeby sprawdzic czy to nie przypadek, do plusow jeszcze zalicze to ze robiac unik i trojkat z rekawicami nabijalo powoli rage.

Wazne, tym sposobem robilem od drugiej fazy walki (czyli jak sie pojawil pierwszy satyr, wczesniejsza faza nie sprawiala mi problemu) i co smieszniejsze trzymalem tylko prawa galke wogole nie ruszalem sie lewa (czyli ruch prawa i trojkat)

Mam nadzieje ze dzis pojdzie finalowy i sprobuje swoich sil na chaosie:) tak z ciekawosci zapytam sie duza roznica miedzy chaos a titan?

 

Taka sama jak w każdej innej części. Czyli przeskok na pewno jest odczuwalny, Kratos zadaje mniejsze obrażenia, natomiast sam jest jeszcze bardziej wrażliwy na ataki.

Odnośnik do komentarza

Później planuję skończyć Chaos No Hurt Run (:whistling:) więc jeśli to o czym piszesz jest skuteczne to przyda się na pewno.

Serio? Dla własnej satysfakcji, czy planujesz dać to jakoś do zweryfikowania widzom (tzn. będziesz to nagrywał jak Shinobier)? Za taki wyczyn to niezłą sławę mógłbyś zdobyć. ;]

Po prostu nie ma wyzwań w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o gry video. Przeszedłem NGB na MN no hurt, NG II na Mentorze, GoW II na Titanie i Bayonett'ę na Hard'zie (najtrudniejsze przedsięwzięcie ze wszystkich), ale nigdy nie myślałem o nagrywaniu. Nie znam się na tym, nie wiem co jest potrzebne.
Odnośnik do komentarza

PAIN jest nie dla mnie. Zbyt wiele nerwów by mnie to kosztowało. Na walkę z klonami jest metoda. Jeśli się przyjrzysz występuje pewien schemat respawnu, jednak należy nim pokierować na początku. Shinobier również rozpykał jedynkę bez magii i upgradów (GoW Collection). Wszystko jest na YT.

 

Chaos NH to plan. Czy wejdzie w życie nie wiem. Przeszedłem już większość gry bez straty energii, ale są pewne motywy, gdzie po prostu nie widzę opcji by nie zostać choć raz trafionym (Endurance Run,

cerber i satyry, ciężka i nieprzewidywalna walka z rannym Hermesem)

. Od razu przypomina mi się Endurance Run w GoWII. No Hurt zajęło mi około 50 minut samej walki, nie wspominając o powtórzeniach. Grałem na PS2, żeby nie denerwować się zwiechami jak to mam miejsce w Collection.

 

Koledzy z Iberiana podsunęli mi kilka pomysłów jeśli chodzi o oprogramowanie do przechwytywania obrazu z konsol, ale nie wiem czy będę miał czas się tym zająć.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem i jestem grą usatysfakcjonowany, grałem titanie, zaciąłem się dwa razy

wtedy kiedy walczymy w labiryncie w jednej z kostek i mamy Pandorę ze sobą (pojawiają się między innymi: satyry, syreny, minotaury) i w walce w Gai z Zeusem).

Przeczytałem tym temacie że nie ma trophy za przejście gry na chaosie, szkoda mniejsza motywacja do grania na tym poziomie trudności. Moim zdaniem na wysokim poziomie stoi także lokalizacja, Kratos dobrze zdubbingowany, zachwycony jestem głosami

Dedala i Hefajstosa

. Przy drugim podejściu przetestują anglojęzyczną wersję.

 

walki z Zeusem jak już ktoś zauważył za dużo

 

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

(pipi)a xbor chowaj ten ogromny SPOILER o zakończaniu

 

 

Ciekawe kto będzie następcą...

 

 

Bo po tym każdy kto nie grał będzie wiedział jak skończy się GoW III

 

 

Pewności nie ma jak się gra naprawdę kończy, bo nie widać na koniec ciała. Może Kratos poleciał sobie na skrzydłach, szukać nowego lądu. :ninja:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest niby spoiler o zakończeniu??

 

Usunąłem, tylko przecież podobno gow III to koniec serii na ps3 więc ciekawi mnie jakie uniwersum i bohatera teraz wymyślą ci sami twórcy, więc nie widzę w tym spoilera, ale niech będzie

 

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

 

W spin-offach czy innych prequelach nie molo już by być tej epickości, w końcu wyrżnął cały olimp

 

 

Ja chętnie bym pograł w coś jeżeli byłoby byłoby na takim samym poziomie wykonania jak gowy ale działo się w sferze mitologi nordyckiej lub hinduskiej, "pogańskiej"

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

 

W spin-offach czy innych prequelach nie molo już by być tej epickości, w końcu wyrżnął cały olimp

 

 

Jak cały?

 

 

Sporo kobiet zostało z bogów - Artemida, Demeter, Hestia, Afrodyta, jeszcze był Dionizos. Nie wspominając o tym, że w grze np zabrakło Dejmosa, a do polskiej wersji jakiś koleś podkładał nawet pod niego głos.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cały który występował w grze,nikomu nie przepuścił, poza tym miał motywacje by zabić Zeusa inni się "napatoczyli", nie miałby motywacji zabijać innych bogow

, jasne motywacje można wymyśleć, ale mogło by to być robione na siłę ale pewnie i tak bym zagrał

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

W Ghost of Sparta (akcja toczy się pomiędzy pierwszą, a drugą częścią) pewnie ktoś z wyżej wymienionej ekipy zostanie zmiażdżony.

 

Ale też chętnie bym zagrał w podobną grę np w mitologii nordyckiej z nowym bohaterem, gdzie chyba ekipa jest nawet lepsza (Odyn, Loki, Thor, Baldur). Może to robić nawet Santa Monica Studio pod szyldem Boga Wojny, w końcu marka wyrobiona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

cały który występował w grze,nikomu nie przepuścił, poza tym miał motywacje by zabić Zeusa inni się "napatoczyli", nie miałby motywacji zabijać innych bogow

, jasne motywacje można wymyśleć, ale mogło by to być robione na siłę ale pewnie i tak bym zagrał

Kratosem nie targa motywacja tylko zaj.ebi.sta rozgrzana do białości nienawiść. Zabić kogokolwiek na swojej drodze to dla niego pryszcz.

 

 

W Ghost of Sparta (akcja toczy się pomiędzy pierwszą, a drugą częścią) pewnie ktoś z wyżej wymienionej ekipy zostanie zmiażdżony.

 

Ale też chętnie bym zagrał w podobną grę np w mitologii nordyckiej z nowym bohaterem, gdzie chyba ekipa jest nawet lepsza (Odyn, Loki, Thor, Baldur). Może to robić nawet Santa Monica Studio pod szyldem Boga Wojny, w końcu marka wyrobiona.

To by zdało egzamin, tyle że nordyckich bogów rozwalałby Thorgal Aegirsson :tongue:. Ale poważnie, słyszałem o takich plotkach lecz sądzę, że powstanie jeszcze nie jedna świetna marka pod szyldem slasherów. Tylko czekać...
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...