Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze momenty tej gry to

początek do końca walki z Posejdonem, pościg za Hermesem i walka z Kronosem

każda powoduje opad szczeny. :D

 

To się zgadzam że pod względem "opadu szczeny" to najlepsze momenty gry, ale uważam że końcówce naprawdę nie można nic zarzucić. Jeśli uważacie inaczej to chętnie posłucham argumentów :)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze momenty tej gry to

początek do końca walki z Posejdonem, pościg za Hermesem i walka z Kronosem

każda powoduje opad szczeny. :D

 

To się zgadzam że pod względem "opadu szczeny" to najlepsze momenty gry, ale uważam że końcówce naprawdę nie można nic zarzucić. Jeśli uważacie inaczej to chętnie posłucham argumentów :)

Ktoś czyta Tobie posty?? Sooorry, no nie mogłem się oprzeć.

 

Nie wiem dlaczego nikt nie wspomina walki z Hades'em. Moment, w którym wyskakuje i rzuca się z mety na Kratosa jest prześwietny. A końcówka jest dokładnie taka jak być powinna, tyle że jest kwestią gustu. Ja osobiście nie mam jej nic do zarzucenia, inni chcieliby by Kratos dalej żył w swym morderczym popędzie ku destrukcji wszystkiego, wszystkich i jego samego. A to jest już koniec...

Kratos is dead...

 

 

Odnośnik do komentarza

GOW III na Tytanie skończony. Gra fajna ale hmmm... sam nie wiem, chyba nie porwała mnie tak samo jak część II.

Mam jednak teraz apetyt na dwie stare części, oraz na przejcie wyzwań :)

 

Jak odblokować platynę w tej grze ?

Odnośnik do komentarza

GOW III na Tytanie skończony. Gra fajna ale hmmm... sam nie wiem, chyba nie porwała mnie tak samo jak część II.

Mam jednak teraz apetyt na dwie stare części, oraz na przejcie wyzwań :)

 

Jak odblokować platynę w tej grze ?

 

Trzeba odblokować wszystkie trofea ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Możliwe, że tym razem seria mogłaby dziać się w zupełnie innych realiach mitologicznych. Ciekawą koncepcje w tej materii miał David Jaffe, który chciał z czasem osadzić serię w nordyckiej mitologii. W tym przypadku byłoby to nawet trochę logiczne,

bo końcówka trójki pokazuje już tylko chaos, i nic więcej, czyli idealny moment na rozpoczęcie nowej ery. Kratos w jakiś tam sposób powróciłby do życia i akcja trwałaby już na kolejną trylogię.

To tylko moje dywagacje, ale podobnie jak Ty, również uważam, że Sony nieprędko zamknie tę markę. Ile można jechać na prequelach? Takim tokiem idzie teraz np. Konami z MGS.

Odnośnik do komentarza

Ja już nie chcę Kratosa. Oby żadne DLC nie ujrzało światła dziennego i oby nikt z was nie miał racji co do nowej odsłony.

 

Owszem, uważam trylogię GoW za najlepszą ever, ale trzeba iść do przodu. Nowe universum, nowy bohater i do dzieła. A Kratos niech w końcu odpocznie bo chłop wyrżnął ileś tam kreatur i bogów w bardzo krótkim czasie. Nawet on miał po prostu dość.

Odnośnik do komentarza

Seria jeszcze się nie wypaliła, a w postaci Kratosa nadal jest spory potencjał. Ja chcę kolejne części. :]

Dokładnie kto jak kto ale Kratos na pewno się nie skończył.

 

Chętnie zobaczyłbym dlc albo kilka nowych części i to jeszcze na Ps3 :P. A co do trójki to Stiq ładnie ma nasrane w głowie jeżeli uważa, że to zamknięta historia. Sam najpierw gadał o dlc, o sporym wyciętym kawałku (pewnie walka z tytanem, wiadomo kim) więc...

 

Poza tym przy całym zachwycie, uwielbieniu do trójki i z całym szacunkiem ale fabuła od połowy gry ssie okrutnie (Pandora, przemiana Kratosa) włącznie z kiepskim wręcz chu.jowym zakończeniem. Zresztą gameplayowo też końcowka trochę zawodzi, brak pier.dolnięcia.

 

Żeby nie było kocham trójkę ale imo to najgorsza część.

 

Z wywieszonym jęzorem przyjmę dlc, że już nie wspomnę o nowej części.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...