Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Sciagnalem z PSN sobie jakas gierke (powiedzmy minisa), ktora moge zainstalowac na PS3 albo PSP. Zainstalowalem ja na PS3. Czy teraz jest mozliwosc zainstalowac ja takze na PSP? Kiedys jak sprawdzalem trojkatem na ikonie z gra byla tam opcja Copy. Teraz nie ma. Copy mozna jedynie wykonac jesli ikona jest jeszcze w powiedzmy bablu. Czy skoro zainstalowalem giere na PS3 nie ma juz mozliwosci ponownej instalacji na PSP (bez ponownego sciagania z PSN)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam pewien problem... Przeniosłem się z ps3 fat 80gb na 320gb slim .... mam Ps plusa wysłałem wszystkie tzw "save data" z wszystkich gier na serwer Sony... zaktualizowałem profil, trofea,wszystko było ok... odpalam na nowej konsoli GT5 w profilu miałem 76% zdobytych trofeów , a tu nagle wpadaja mi od początku te trofea które już zdobyłem ale... nie wszystkie bo zatrzymało sie na 41% wtf??? patrze wszytkie licencje, wyscigi na zloto wszystkie auta jakie mialem na starej konsoli mam na nowej ale trofeów już za to nie!!! czy jak zaktualizuje trophy z serwerem ponownie wroci te 76%??? ps. aktualizacji na razie nie mogę zrobić bo mam problem z netem jak na złość...

Odnośnik do komentarza

Napisz jak to się skończyło. Sam jestem ciekaw jak wygląda parowanie (po datach?). Innymi słowy:

- Czy zastąpił wszystkie nowe (41%), starymi (76%)?

- Czy je pożenił (w GT5 akurat byłoby ciężko sprawdzić, ale możesz np. włączyć jakąs grę, która dorzuci swój zestaw trofeów, a której nie ma w starym set-cie wysłanym na serwery Sony)?

- A jeśli to jak (daty z serwera czy z nowo zdobytych)?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Mi nic nie nadpisał - wątpię aby te nowe softy wprowadziły jakąś nowość - wcześniej wywalał info że nie ma miejsca jeśli było go za mało na nośniku. W sumie dawno nie robiłem backupa xD

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem dokładnie jakie są zapiski w "Warunkach" ale np. w PSS masz zapisek przy grach np. PS3/PSV : up to 2 activated compatibile "Home Consoles" systems and activated compatibile "Portable Console" systems.

Więc Sony rozróżnia PS3 od PSV (i pewnie też PSP).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...