Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

W KOŃCU Dark Souls. W ciągu dwóch godzin gry przeżyłem więcej emocji niż po całym przejściu niejednej gry. W zasadzie mógłbym siedzieć i grać w to non stop. Jedyne co drażni to spadki klatek animacji, ale wada ta nie ma prawa wpłynąć na odbiór tego arcydzieła. Ta seria będzie moją ulubioną w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio odpaliłem Mortal Kombat po dłuższej przerwie. Wbiłem do Challenge Tower i pozaliczałem górne wyzwania. Zostało jeszcze ostatnie na którym utknąłem, ale jest do przejścia ;) Szkoda, że nie ma szans na platynkę przez ten jeden durny trofik, ale coś tam powinienem powbijać jeszcze.
W między czasie mam zaplanowane ponowne przejście God of War: Ascension, będzie to już piąty raz :ninja: Kapitalny jest ten singiel.

No i gdzieś tam na horyzoncie widnieje powrót do ledwo zaczętego Resident Evil 6 (jest ktoś chętny na coop?) i zaczętego prawie 4 lata temu BioShocka :D

Odnośnik do komentarza

Hitman z PS+ / Hitman na PC - porównuje sobie grafikę ;P, Ustawienia Ultra na PC z 60 FPS a konsola. Co do jakości detaki, widać drobne różnice - głównie w oświetleniu i rozdziałce (ząbki). Gdy się człowiek wkręci w fabułę i unikanie oponentów zupełnie się na grafikę jako taką nie zwraca A więc  fun z gry jest identyczny. Czego mi brakuje to jedynie tejpłynności 60 FPS- ów, co widać na każdym kroku. Najpierw pograłem na konsoli ponad 1h, a później przerzuciłem się na PC, i chyba najpierw tą wersje przejdę a później 2 raz na PS-ie ;>. Gra warta polecenia. Dopiero zaczynam (5 rozdział). Jak czas pozwoli to za tydzień może skończę tą grę, a później przetestuje Katherine  ;).

 

P.S.

Po 2 latach doczekałem sie wydania pełnego Skyrima więc pewnie go zakupie teraz :D, jeszcze nie wiem tylko na jaką platformę PC czy PS3.

Odnośnik do komentarza

God of War wstąpienie.

Naprawdę multi w tej grze daje radę.Myslałem że będzie to jakieś bezsensowne multi wepchane na siłe, a się okazuje że to kwał dobrego szpila  który ogrywam więcej niż singla:-) 

Nie wiem czy już się rozeszło, ale grę można dostać w nowej oficjalnej cenie 130 zł.

Odnośnik do komentarza

Panuje chwila posuchy w premierach które mnie interesują (The Last of Us, GTAV), więc nadrabiam zaległości. Na pierwszy ogień poszedł Bioshock (mój pierwszy fps na obecną generację :) ), jestem pewnie gdzieś w połowie i już teraz wiem, że uderzę w 2 i Infinite (czyli cała seria za jednym zamachem). W kolejce ze starszych gier czekają L.A. Noire, Deus Ex, MGS4, Shadow of the Colossus (przeszedłem na PS2 ale to było dawno i chcę odświeżyć), z nowszych Dead Space 3, DMC no i chciałbym bardzo wreszcie zagłębić się w świat Mass Effect tylko nie wiem czy zdążę przed premierą PS4 :blum1:

Odnośnik do komentarza
Też męczę nowego Hitmana z PS+. Miałem drobne obawy co do mechaniki gry, ale jak się okazało bezpodstawne. Gra się świetnie, fabuła jest ciekawa i zjadliwa, a finezyjne pozbawianie życia oponentów wciąż rajcuje jak cholera. Na profesjonalnym poziomie trudności trzeba sporo kombinować, żeby przejść lokację niezauważonym. Na bank będzie kilkakrotne przechodzenie gry.

Sporo smaczków twórcy udostępnili w tej serii. Miedzy innymi jedna z ikon serii i niejako "maskotka". Sporym zaskoczeniem było spotkanie dwójki psycholi na wakacjach. Wciąż mają zdrowo popier*olone we łbach.
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

PoP Sands of Time z kolekcji HD

Boże jaka ta gra jest słaba i w(pipi)iająca, o masakra

Nie dość, że sterowanie zyebane, nieprecyzyjne jak to w popach bywa to do tego masa wkurzających rzeczy jak scenki co chwilę pokazujące drogę, po walce animacja chowania broni(mega w(pipi)iające), do tego aby pokonać wroga trzeba wbić w niego sztylet czasu. No masakra, mam 10% i nie wiem czy będę dalej grał w ten wytwór.

Wiem, że to gra z 2003 roku i wtedy była OMG super i to było ok, ale teraz mnie to ani trochę nie bawi, a wręcz odwrotnie. :(

Chyba wezmę się za najlepszą część czyli WW. 

Odnośnik do komentarza

Venetica - zapomniany RPG z 2009 r. Grafika, animacja postaci to nedza. Historyjka srednia, walka nedzna, ale mimo to cos w sobie ma, co sprawia, ze gre zaliczylem i lece po platyne. Nie polecam osobom nerwowym, freezy i inne kwiatki na porzadku dziennym, dodatkowo dluuugie doladowywania w przechodzeniu miedzy miejscowkami. Zagrac mozna z braku laku za 40PLN.

 

Pigsy's Perfect 10 - DLC do Enslaved, ktore wreszcie potanialo do zjadliwej ceny (cos kolo 20PLN). Wracam do swiata Enslaved po 3 latach i ciagle zachwyca. Grafika i dizajn na 5+. Animacja postaci nie jest juz tak wspaniala, niestety. Pigsy sie zacina i nie zawsze reaguje na nasze komendy tak jak powinien. Polecam tym, ktorzy lubili Enslaved, reszta moze sobie darowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...