Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Catherine. Planowałem się za nią zabrać od czasu premiery, ale jakoś zawsze brakowało motywacji. Teraz, po jej pojawieniu się w Plusie nie było już wymówek  :D No i gra daje radę, nawet przy mojej lekkiej awersji do ekstremalnych japońskich dziwactw- dojrzała fabuła i zaskakująco wkręcające (doszło do tego, że bieganie po tych przeklętych klockach przyśniło mi się w nocy) puzzle dają naprawdę przyjemną mieszankę. 

Odnośnik do komentarza

God Of War Ascension.

Jako fan serii (mam w kolekcji 4 poprzednie czesci, bez 1) musialem zagrac w Ascension, niestety gra jest slaba, monotonna i nudna - gram juz jakies 4 godziny i czekam az cos zacznie sie dziac. Gra zrobiona ewidentnie na sile, zmuszam sie do grania i zaluje wywalonej na to kasy, ciekawe jak bedzie dalej bo zdaje sie, ze jestem dopiero w polowie. Marne lokacje, marni przeciwnicy, slabe zagadki i brak fabuly.

Poki co jestem srogo zawiedziony.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie zwykłem pisać w tym temacie, ale czuję że muszę zrehabilitować pewną grę. Kingdoms of Amalur: Reckoning. Rozkręcała się powoli, była najprościej nudna i sztampowa, ale z biegiem czasu nabrała pompatyczności, a także świat trzyma poziom klimatycznie. Gra jest naprawdę duża, misje z biegiem czasu robią się ciekawsze, a nawet pojawiają się kompletnie oryginalne (np. tworzenie listy kolejności dygnitarzy na audiencji królewskiej - misja z lekką łamigłówką i kombinowaniem ;) ), i nie polegają wyłącznie na posiekaniu kogoś. Z biegiem czasu zaczyna się pojawiać dużo elementów i wszystko mimo wszystko trochę przypomina Elder Scrollsa pod tym względem. Na rzeczach pobocznych czas po prostu wsiąka jak woda w gąbkę i to jest w sumie niewygodna rzecz, bo chcesz pograć w coś jeszcze, a tu nagle późna noc na zewnątrz i spać Ci się chce ;) Poza tym jest jakaś szansa, że kiedyś znowu zagram jako inna postać, więc gra ma jakąś chęć replayability. Polecam dać jej szansę, pod warunkiem że jest się cierpliwym. Poza tym lepiej pogłośnić nieco grę, bo sama jest dość cicho ustawiona.

Odnośnik do komentarza

Po ograniu trzeci raz The Last of Us zabrałem się za zaległości z Plusa. Na pierwszą linie poszedł Battlefield 3 online, już sobie przypomniałem dlaczego sprzedałem bardzo szybko wersję pudełkową, BC2>BF3. Następna była Mafia 2 i... po godzinie sobie odpuszczam, jak to wygląda i działa to woła o pomstę. Przecież to jest średniak jak cholera, to nawet przed Uncharted 2 czy wspomnianym TLoU byłby kanał, a nie gra warta zagrania. Dalej, Most Wanted tyle się naczytałem, że nawet nie instaluje. Dalej Spec Ops, pamiętam demo... i nawet nie myślę o ściąganiu tego :)

Został jeszcze X-com, ale na dziś wystarczy mi przeżyć z grami z plusa :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja też gram (próbuje) w Duck Tales. Nie wiem myślałem, że mam skila do platformówek ale tu nie radzę sobie kompletnie na normalu, easy niestety załatwy i zero frajdy. Nie mogę przejść drugiego świata, może inne są łatwiejsze ale nie mam ochoty odpalić zanim jakimś cudem nie przejdę tej Amazonki:(

Odnośnik do komentarza

NFS Most Wanted - Miałem nic nie pisać, ale po prostu się nie da. Pograłem 2 godzinki i jest to jedna z najgorszych i najbardziej zje.banych gier wyścigowych z jakimi miałem kontakt. Non stop coś wyskakuje na ekranie, napisy czego ktoś nie zrobił zasłaniające połowę ekranu choć ch.uj mnie to obchodzi czy model jazdy, totalnie randomowy, niszczący cały fun płynący z gry. HP było tragiczne, z MW przebili samych siebie, aż dziw mnie bierze, że gram w grę od twórców genialnego Burnout'a, po Paradise chyba zmieniła się połowa załogi bo wszystko co było fantastyczne w ostatniej części Burnout'a i było zaserwowane w bardzo dobry sposób tutaj zostało zdewastowane.

RE 5 - Chapter 6.3 i zbliżam się do końca. Wciąż, całkiem przyjemnie się w ten tytuł gra. Fakt, druga połowa gry to kpina, ale początek czy niektóre potyczki z badassami dają radę. I jedyne co irytuje to te nieszczęsne AI Shevy na poziomie zidiociałych ocalałych jednostek z "pierwszego" Dead Rising.

Odnośnik do komentarza

 

Ja też gram (próbuje) w Duck Tales. Nie wiem myślałem, że mam skila do platformówek ale tu nie radzę sobie kompletnie na normalu, easy niestety załatwy i zero frajdy. Nie mogę przejść drugiego świata, może inne są łatwiejsze ale nie mam ochoty odpalić zanim jakimś cudem nie przejdę tej Amazonki:(

 

 

Jak to mawiają "nie łam się, przełam się"  :empathy3:  Przed chwilą skończyłem kopalnię i jak do tej pory Amazonka była najtrudniejsza. Nie chcę skłamać, ale chyba ze 20 razy do niej podchodziłem, zanim udało mi się ją ukończyć. Transylwania i kopalnia to pikuś; oba poziomy pękły za 3-4 razem. Zobaczymy jak będzie dalej. Teraz też gram na normalu, ale ciekaw jestem "harda" i "extrima". Co jak co, ale 100% w tej grze MUSI być  :good2:

Odpuściłem chwilowo Amazonkę i co? I Transylwania pękła za 1 razem, a w kopalni za 1 razem do bosa doszedłem, oczywiście na normalu. Gra bardzo dobra, ale trzeba być mega skupionym przy przechodzeniu, bo niewybacza błędów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...