Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

A o Galaxy Nexusie co sądzisz?

 

Średni IMO. Dość wolny procek, stary GPU, słaby aparat. Duży plus to wygląd, ale jakość wykonania już mniej. Duży ekran, ale AMOLED z pentile, dodatkowo jakaś stara technologia bo biel nie jest biała. Ogólnie dobrze śmiga dzięki temu, że ma na sobie czystego Androida, ale chyba już nie będzie miał więcej aktualizacji. Sporo tego cholerstwa też się psuje z tego co czytam na Twitterze. Ogólnie jeśli bardzo chcesz mieć słuchawkę od Google z czystym Androidem to bierz, ale jeśli tak po prostu rozważasz różne telefony to chyba są lepsze wybory na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza

S2 ma jeden z lepszych wyświetlaczy do dziś (tylko nie ma może najwyższej rozdziałki ale starcza - dodatkowo masz już Andka 4.1.2, masz dobre komponenty, masz wyjmowaną baterię która możesz zmienić, masz karte SD). Wg mnie szkoda tylko że ten telefon tak cenę trzyma ;-) Jest niezły generalnie.

 

EDIT: No i jest też idealna wielkość żeby pisać wygodnie i obsługiwać go jedną ręką :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

No i nadeszła pora na mnie. Czas wymienić stary telefon na coś bardziej przystępnego. Kiedyś miałem przez chwile styczność z galaxy S2 i byłem zachwycony dlatego teraz jestem prawie zdecydowany na Samsunga Galaxy S3 ale w sumie nie zaszkodzi skrobnąć coś tutaj i dopytać się bardziej ogarniętych ludzi :P Interesuje mnie jakiś mocny telefon w przedziale 1,5- 2 tyś zł, Podstawową funkcją(prócz dzwonienia i smsowania) będzie internet(praktycznie codziennie) i gry. Oczywiście jestem pogodzony z przymusem ładowania telefonu niemalże co wieczór. Jak pisałem wcześniej zależy mi na tym żeby telefon był takim moim własnym małym kombajnikiem :D A więc nie wahać się i łykać S3 czy rozważyć jeszcze jakiś inny model?

Odnośnik do komentarza

Jakbym dysponował taką kwotą, co Ty, to nawet bym się nie zastanawiał i brał S3. No może rozważyłbym jeszcze opcję Note2, skoro ma to być telefon do internetu, ze względu na duży ekran. Jednakże z drugiej strony, trzeba się zastanowić, czy wtedy wielkość telefonu nie będzie przeszkodą w codziennym użytkowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli lubisz grzebać w telefonie/soft Samsunga, to śmiało możesz brać SGS3.

Jeśli lubisz HTC Sense, bierz HTC One X+. Jeśli nie, odradzam, bo Sense to niezły zamulacz i sprawiacz problemów, ale niektórzy nie potrafią bez niego żyć.

Jeśli najbardziej cenisz sobie najnowszego Androida oraz pewne i szybkie aktualizacje, to postaraj się zakupić Nexusa 4. Postaraj, bo popyt jest ogromny, a samego sprzętu wiecznie brakuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jest ktoś kto korzysta/korzystał z LG L9 i może napisać coś więcej o tym telefonie? nie obchodzą plotki z sieci tylko własne doświadczenia z tym tel. za cene 900zl można miec nowy fon z dobrą specyfikacją.

 

aktualny telefon: 2 letni htc desire

zakres użytkowania: rozmowa, sms, dużo internetu, prosta gra od czasu do czasu.

 

Muzyki oraz zdjęc telefonem nie robię wiec te parametry mnie nie interesują, dobrze że fon ma hotspot wifi i diode led bo to akurat w mojej pracy się przydaje.

 

Czekam na odp.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...