Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mi SIII wizualnie srednio podchodzi ale bralem go pod katem zywotnosci systemu, wsparcia i radzenia sobie z najnowszymi grami/apkami. Ze swojej strony rowniez SII polecam, nie wiem co za wstyd miec sprawdzony telefon, ktory ma co ktoras osoba na ulicy. ;>

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

słuchaj, słyszałem że w xperii S jedynym sposobem by go wybudzic z blokady to wcisniecie tego przycisku na gorze, to prawda?

mam chwilowo tipo TO SCIERWO PIER,DOLONE NIE TELEFON, i tam tylko  w taki sposob to mozna zrobic, jest to bardzo niewygodne W TYM YEBANYM PIER,DOLONYM TELEGOW,NIE

Odnośnik do komentarza

Jesteś pewien ze za tyle? W play Przy abonamencie 89 brutto chcieli 560 za telefon. Kupiłem kobiecie galaxy s2 i wziąłem abonament 59zl brutto na rok. Chyba lepiej tak a w kwietniu 2014 zmienię s3 na s5 pewnie. Nie widzę sensu zmiany ja s4 za bardzo. Fullhd w telefonie jest nie potrzebne wg mnie. Nexus jest fajny ale tylko 16gb bez karty to mało troszkę. Wg mnie oczywiście. Skusilbym się na optimus g plus czy cos takiego. Większy ale bardzo ładny skubany i nie ma pentile matrycy.

Odnośnik do komentarza

Przy przedluzaniu umowy Nexus 4 jest za 129zl + abo za 67zl/ 24miesiace, co jest imo dobrym dealem, jak na ten telefon. A pamieci mi wystarczy, obecnie mam karte 8gb i daje rade. Boje sie tylko o to, ze tyl moze sie mocno rysowac, i ze te ekranowe przyciski beda mnie denerwowac.

 

Kurde, ja też przedłużałem i nie chcieli mi dać takich warunków :/ Piszesz o Playu czy innej sieci?

Odnośnik do komentarza

Ale 16 GB karta i brak opcji rozbudowania to dramat. Chociaz z 2 s trony jakos bym to przezyl. Nie lubie sie jednak ograniczac. Ciezki wybor.

 

Ja tam wykorzystuje może z 2 GB pamięci w telefonie (zajęte mam z 10, ale 8 to nandroid backupy :P). Spokojnie bym się zmieścił. Ale to wszystko zależy od potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Nie doczytalem, 67zl jest tylko przez 3 miesiace, pozniej 119zl. Dalem sie nabrac :|

Ty tak na poważnie piszesz teraz? Nie chcę mi się wierzyć, chyba, że zamawiałeś online i tam ci pokazało tylko pierwszą cenę. Ja mam 59 ale po 2 miesiącach, przez nie mam 29.

 

 

Ale 16 GB karta i brak opcji rozbudowania to dramat. Chociaz z 2 s trony jakos bym to przezyl. Nie lubie sie jednak ograniczac. Ciezki wybor.

 

Ja tam wykorzystuje może z 2 GB pamięci w telefonie (zajęte mam z 10, ale 8 to nandroid backupy :P). Spokojnie bym się zmieścił. Ale to wszystko zależy od potrzeb.

 

No widzisz, a ja mam kupę muzy i audiobooków i kilka gier ale widzę że przy 32 bym się zmieścił ze wszystki. Już przy IP4 miałem 32 i chyba mi to wejszło w krew ;-)

Odnośnik do komentarza

 

Nie doczytalem, 67zl jest tylko przez 3 miesiace, pozniej 119zl. Dalem sie nabrac :|

Ty tak na poważnie piszesz teraz? Nie chcę mi się wierzyć, chyba, że zamawiałeś online i tam ci pokazało tylko pierwszą cenę. Ja mam 59 ale po 2 miesiącach, przez nie mam 29.

 

 

Na szczescie nie potwierdzilem zamowienia, ale niesmak pozostal, bo juz sobie wyobrazilem siebie z Nexusem 4. ;/

Odnośnik do komentarza

Z okazji, że nadchodzi SGSIV moje plany zakupu Galaxy SII postanowiłem przerzucić na  III lub III mini, bo spodziewam się, że po premierze IV bardzo stanieją. Który z tych telefonów III czy III mini bardziej polecacie?  A może jakieś odpowiedniki ze stajni Sony, HTC albo Nokia? Najbardziej zależy mi na ekranie AMOLED. Jest piękny....

Odnośnik do komentarza

Nom, Note 2 roz.pierdala mnie swoją zaje.bistością każdego dnia na nowo. Bardzo dobry czas pracy na jednym naładowaniu, śliczny ekran, rysik który bardzo się przydaje i ogólna wygoda użytkowania,  która przebija dla mnie każdy inny telefon. 

Odnośnik do komentarza

s3, jeżeli zastanawiasz sie nad s3 mini to chyba lepiej zakupić s2 niby bebechy stare, ale telefon daje radę do normalnych czynności plus bdb kamera i imo najlepszy rozmiarowo 4.3" <3 lub nexus 4, kamera ponoć słabsza niż w s2 i brak slotu sd ale czysty android i 2gb ramu

 

Acha wracając do nexusa 4 to ponoć za miesiąc (15 maj ) ma byc nexus 4 4g 32gb i key lime pie :) chociaż bardziej skłaniam sie ku wersji ze na google I/O bedzie jednak nexus 5

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

S3 mini nie bierz. Albo kup s2 albo s3, ja lepszego wyboru jesli chodzi o androida nie widze.

 

Dokladnie. mini jest slabsze niz stary s2 ale zeby nie bylo - s2 jest dalej drozszy jesli jest nowy. Za to moxna fajne uzywki trafic, kupilem kobiecie za 815 brutto z faktura uzywke.

Odnośnik do komentarza

Ja od prawie roku jestem użytkownikiem S2, i szczerze powiedziawszy zastanawiam się teraz nad zmianą na IP5. Przejadłem się androidem, wiecznym zwiechami tego systemu. Jest to mój pierwszy smartfon i bardzo się do nich przekonałem, ale tego systemu już zwyczajnie nie chcę. Chociaż z drugiej strony Sony Xperia Z cholernie mnie jara. Podobnie jak Note 2. Z jednej strony chcę telefon, który idealnie będzie mi pasować do małych dłoni, z drugiej podobają mi się gabaryty wyżej wymienionych. Z jednej chcę mocno stabilnego systemu, z drugiej jaram się Soniaczem. Eh, dylematy...

Odnośnik do komentarza

Zwiechy mówisz? Może warto zmienić dystem albo coś odinstalować? Samsungi mają naprawdę bardzo stabilne oprogramowanie, nie wiem co ci się tam pierdzieli. Warto może skonfigurować go od początku? Ja mojej dziewdzynie własnie zakupiłem S2 z którego korzysta mój Ojciec i siostra a ja sam mam S3. ZDARZAJĄ się słabe wersje softu ale dla mnie, ja Jelly Bean KAŻDE urządzenie Samsunga które miałem w rękach działa zayebiście. Wcześniej nie było różowo a mam porównanie bo miałem 2 lata iPhone 4. I szczerze przyznam że nie powróce raczej do iPhone'a - za dużo ograniczeń (przy czym jestem informatykiem z zawodu i z pasji więc mam nieco większe pojęcie niż szary użytkownik).

 

Sprawdź jaki masz soft na telefonie i może będziemy w stanie ci troszkę pomóc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...