Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Z2 warto tylko jeśli dla kogoś priorytetem jest aparat w fonie (no i te giga ramu więcej). Choć osobiście uważam pchanie się w piksele za bezcelowe to jednak sony ma dobrą elektronikę która daje sobie z tym radę.

Od 3 tygodni bawię się Z Ultra. Solidny, bardzo cieńki ale też wielki, w samochodzie z kieszeni nie wyjmiesz bez gimnastyki, zapomnij też o pisaniu esów jedną łapą. Wielki ekran na którym wszelkie homemade wyglądają tak jakbys sąsiadkę przez okno podglądał, wynagradza wszystko. A jak mam luz w robocie to w real racing pocinam na dualu z ps3 przez bt. 

 

Nie wiem jak domyślna klawiatura w Ultra ale SwiftKey ma opcję obsługi jedną ręką, klawiaturka idzie w jedną stronę i jest mniejsza, można ją obsługiwać jedną ręką:

 

4-3-explanation.jpg

 

Wiele klawiatur ma taką opcję. Sprawdź.

Odnośnik do komentarza

Czy ten Onephone One juz jest w sprzedazy, dotykal go ktos? Ostatnie newsy jakie czytalem, to wysylka pierwszych sztuk do ludzi w ramach jakiegos konkursu 'zniszcz swoj stary telefon'.

 

Jestem ciekaw jak ten chinol sie sprawdzi w praktyce, bo cena jak za te parametry swietna.

 

edit: pomylilem nazwe. OnePlus One

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie ładowarki do Motoroli Moto G (której nie ma w zestawie) - zwracać jakoś uwage na to czy ładuje telefon?

Mam dwa adaptery:

- HTC 5V = 1A

- LG 5.1V - 0,7A

i ładowarke Samsunga (od Ace'a 2) 5V - 0,7A.

 

Pierwsze ładowanie zrobiłem na tym adapterze od LG (+ wiaodmo, kabel USB, który był w zestawie do Moto G), naładowało OK, ale widze, że niektórzy cudują i odradzają/polecają jakieś konkretne ładowarki;/.

Jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Ja dotychczas biegałem z HTC. Ale się odkochałem. Trochę zawodziły awaryjnością. 

Teraz przesiadłem się na Sony Xperia Z2. - jak dla mnie niesamowity. 

Mój brat z kolei biega z S4 - lipa jak mało co, problemy z echem w słuchawce itp. Nie kazdy tak ma, ale to stały problem w tych modelach. 

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

G2 w czerwienie ma moja żonka, wszystkie koleżanki się nim zachwycają (kolorem znaczy). Milan... albo laski będziesz rwał albo nowi mięccy koledzy na niego będą lecieć. Daj znać jak przetestujesz wyciągając swego czerwonego w ogródkach piwnych hehehe

 

G2 - fajny ekran, zdjęciomat też niczego sobie, wygodny dinks na tyle obudowy, nakładka producenta też może być, ma kilka fajnych bajerów i nie zamula. Bierz wersje 32GB bo brak slotu na SD przy 16 giga raczej da o sobie znać...

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na IP6 nabyłem Moto G( swoją drogą świetny telefon, chyba nie ma lepszego na rynku w tej cenie, jeśli kogoś interesuje prędkość działania jaka jest wymagana po przejsciu z Appla)

Może mi ktoś polecić coś co będzie mi na pasku pokazywało ile mam nieodebranych smsów czy maili, coś na wzór Appla, możliwie najlżejsza.

 

zly temat :/

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...