Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

No się zaorałem, ale to przez to jak kobylaste jest g4 w porównaniu z g3. Wygląda jak mały tablet. Zresztą argument z nietrafionym designem pozostaje, gieczwórka wizualnie prezentuje się jak byle jaka słuchawka ze średniej półki. Potrzebuję telefonu, który będzie niwelował moją brzydotę, a nie ją pogłębiał.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Euro, wlazlem przy okazji. Wielkiej różnicy w wielkości między g3 a g4 nie widziałem, miałem oba w ręku. Fakt, g4 jest bardziej kanciaste i ta "skóra" jest odpustowa. Ale są też lepsze bebechy - ramu 3gb i nowszy procek. Nie znam liczb ale powinien w teorii g4 dłużej działać na baterii.

Odnośnik do komentarza

Jak piszę - nie znam liczb ale po prostu te procesory są coraz bardziej oszczędne, więc teoretycznie ta sama pojemność + oszczędniejszy procek = dłuższe działanie. Ale to teoria.

 

Jakaś tak pierwsza strona z gugiela i raczej jest jak piszesz http://www.phonearena.com/news/LG-G4-battery-life-test-nothings-changed-since-the-G3_id68951

Odnośnik do komentarza

Czy są tutaj jacyś zadowoleni posiadacze z5 compact? Z3C to u mnie niestety wieczny problem z odklejaniem się tylnego panelu jak i ekranu. Po prostu ta uszczelka nie wytrzymuje i puszcza. Strasznie mnie to irytuje, bo to już 3 raz mi się zdarzyło i właśnie ciekawi mnie jak tam zachowuje się z5.

 

 

A poza compactami nic dla siebie nie widzę, Windows to lipa, zamknięty ios będzie mnie tylko denerwować, a telefony Samsunga czy lg kompletnie stylem mi nie leżą.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Nie chcę być nieuprzejmy ale po twoich doświadczeniach z Z3C to na Sony bym nie spojrzał. Skoro flagowy produkt wypuszczony nie tak dawno temu ma takie problemy z jakością a samo Sony przycięło fundusze działu mobile, bo od kilku lat przynosi straty to czy spodziewasz się polepszenia jakości kolejnego modelu?

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być nieuprzejmy ale po twoich doświadczeniach z Z3C to na Sony bym nie spojrzał. Skoro flagowy produkt wypuszczony nie tak dawno temu ma takie problemy z jakością a samo Sony przycięło fundusze działu mobile, bo od kilku lat przynosi straty to czy spodziewasz się polepszenia jakości kolejnego modelu?

Jaka jest w tej chwili opinia o Z5 Compact? Z3C regularnie pękały, teraz czytam, że w Z5C też się czasem zdarza, ale chyba problem już nie ma takiej skali jak kiedyś, szczególnie jeśli nosić tel w etui. Bo ten model niestety nadal nie doczekał się żadnej sensownej konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...