Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tutaj jacyś zadowoleni posiadacze z5 compact? Z3C to u mnie niestety wieczny problem z odklejaniem się tylnego panelu jak i ekranu. Po prostu ta uszczelka nie wytrzymuje i puszcza. Strasznie mnie to irytuje, bo to już 3 raz mi się zdarzyło i właśnie ciekawi mnie jak tam zachowuje się z5.

 

 

Nie zapeszając na razie Ja. W sumie mój pierwszy smart i jestem w pełni zadowolony.

 

Możesz opisać o co dokładnie chodzi z tym 'odklejaniem'?

 

Z3 też się przegrzewa przy dłuższym nagrywaniu i każe robić przerwę aż się schłodzi? Kumpel na to w z2 narzekał.

 

Tak, od razu pokazuje info przy wyborze nagrywania 4k i innych bajerach w aparacie. Szczerze mi się to jeszcze nie zdarzyło żeby się wyłączył. Trochę to dziwne bo np. spokojnie w hearthstone można grać 3h i nic a włączysz nagrywanie w 4k i tel sie pali xd

Odnośnik do komentarza

Ja czekam tylko na te pierwsze zachwyty Tokara, ze kupil od Moniki, ktora zdyszana przybiegla z salonu z telefonem na handelek, plakala jak sprzedawala a potem jeszcze przez 2 tygodnie dzwonila aby go odkupic.

No i sprawdzenie certyfikacji przez zalaniem na 3 metry w wannie, to bedzie wydarzenie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy są tutaj jacyś zadowoleni posiadacze z5 compact? Z3C to u mnie niestety wieczny problem z odklejaniem się tylnego panelu jak i ekranu. Po prostu ta uszczelka nie wytrzymuje i puszcza. Strasznie mnie to irytuje, bo to już 3 raz mi się zdarzyło i właśnie ciekawi mnie jak tam zachowuje się z5.

 

Nie zapeszając na razie Ja. W sumie mój pierwszy smart i jestem w pełni zadowolony.

 

Możesz opisać o co dokładnie chodzi z tym 'odklejaniem'?

Z3 też się przegrzewa przy dłuższym nagrywaniu i każe robić przerwę aż się schłodzi? Kumpel na to w z2 narzekał.

Tak, od razu pokazuje info przy wyborze nagrywania 4k i innych bajerach w aparacie. Szczerze mi się to jeszcze nie zdarzyło żeby się wyłączył. Trochę to dziwne bo np. spokojnie w hearthstone można grać 3h i nic a włączysz nagrywanie w 4k i tel sie pali xd

mAdTVHj.jpg

 

Z przodu i z tyłu jest dookoła uszczelka, która u mnie po prostu szybko się zużywa i klej puszcza.

Odnośnik do komentarza

tokar teoretyk gawędziarz najbardziej zorientowany w telefonikach

 

jeszcze do HTC ma wąty xD. już M7 zjada du,pą te eldżiki

 

Znasz jakiegoś człowieka sukcesu posiadającego htc ? Ja pier :wujaszek: dolę, moderator Square ma jakąś tam mutację One. To jest taki pocałunek śmierci, że się dziwię, że akcje htc jeszcze są na giełdzie.

Odnośnik do komentarza

Tak Tokar, mam M8 i żeby było śmieszniej to pierwotnie chciałem G3, ale w porę się opamiętałem.

 

Jak pisał Bizon, kup już po prostu ten telefon, a nie znowu tu smucisz.

 

@Red

Z2 to dalej bardzo dobry flagowiec, więc nic dziwnego, że działa szybko. Tym bardziej jak ktoś się przesiada ze starych modeli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...