Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Moze troche odlecialem jak pisalem tego posta, ale teraz na trzezwo.

 

Z androidow to jeszcze bym bral na miejscu Tokara cos z serii Nexus. Huawei jest dosyc ok, ale znow cena pewnie przekracza budzet, wiec zostaje Nexus 5x, ktory jest dosyc chwalony. Touch ID, czysty android,pierwszenstwo z aktualizacjami do nowego andka, szybki i aparat jest OK. Nexusy nie zwalniaja, chodza jak rakieta.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co ukrywać że niektóry producenci DODAJĄ funkcje których w czystym Andku nie ma ale sama prędkość jest niemal zawsze mniejsza. Pisałem to tutaj kilka razy ale się ze mnie śmieją ;-) Natomiast przy obecnym sprzęcie niektóre rzeczy można wybaczyć, różnica w prędkości jest ale czasem warto ją poświęcić dla niektórych rzeczy. Multi-window czysty android nie posiada, tak samo wsparcia dla rysika. Jak się człowiek pobawi serią Note to widać, że jeszcze zajmie trochę czasu dogonienie Samsunga czy LG właśnie jeśli chodzi o wsparcie dla kilku okienek i rysika. O ile w telefonie to jest to chyba mniej ważne to już na tablecie przydałoby się kilka okien jak w każdym normalnym systemie operacyjnym. Samo Multi-Windows w nowym Android N jeśli oceniamy jego 2 wersje wstępne wydane do tej pory to... mówiąc bardzo dekilanie - bałagan. Więcej problemów niż korzyści.

 

Ja sam mam teraz Nexusa 6 i jestem zadowolony. Zmienię pewnie na Nexusa albo może na Huawei Mate kolejnego. Nexusa 6P odpuściłem bo nie wnosi zbyt wiele w porównaniu do mojego. Samsung jeśli bym miał wziąć pod uwagę to tylko jakiegoś Note'a ale też nie 4,5 bo też zbyt wiele nie wniosły. 

Odnośnik do komentarza

No bo to jednak produkt firmy od plejstejszon, więc tak jak pan jezus powiedział. Apropos presjtejszonu, to poczułem się jak w domu. Na dzień dobry 7 aktualizacji wszystkiego łącznie ze 2 giga chyba, a na koniec się okazało, że żeby aktualizować do 6.0 to trzeba apkę LG ściągnąć, bo z poziomu telefonu nie da rady. 

 

To będzie długi, szczęśliwy związek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...