Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem jeszcze folii która nie psuje choć trochę obrazu. To plastik - z czasem nabiera lekko żółtawego odcienia, mniej lub bardziej ale zawsze. Jak jest case który chroni od upadku to na szkle którego nie nosisz z kluczami nie za wiele widać rys. Noszę tak trzeci telefon i żyje. Próbowałem z 5 folii różnych marek i zawsze jest zmiana w obrazie jakaś. Przynamniej dla mnie

Odnośnik do komentarza

 

Duża popularność i Apple nie wyrabia z produkcją.

 

Za około 2 tygodnie powinno się wszystko wyprostować, produkcja została zwiększona :)

swoją drogą..

SE jest spoko, 5Sa uznaję za najlepszego ajfona, a Special Edition to jego 'nowoczesna' wersja. 

Planuję go kupić w najbliższym czasie :)

W salonach sami nie wiedzą a na infolinii coś wspominają o połowie czerwca :/
Odnośnik do komentarza

Ja szczerze powiedziawszy nie nawidzę folii, tak samo jak wszelkiego rodzai etui, jedynie uznaję wsuwki. Kupując telefon nie chcę go w żaden sposób tuningować, po wyjęciu z wsuwki ma wyglądać tak jak należy. Używając laptopa nie trzymam go w kondomie, denerwują mnie wręcz etui w różnych kształtach, czasem idiotycznych.

Odnośnik do komentarza

Taka prawda, że gorilla glass nawet 4 generacji kiepsko chroni przed wstrząsami i przy kontakcie z betonem czy żwirem pajęczak niemal gwarantowany. Jak mam możliwość dodatkowo zabezpieczyć ekran, to zabezpieczam. Oczywiście nie widzę żadnej różnicy w jakości obrazu ekranu z folią i bez folii. Jak się przykleja folie dodawane na allegro gratis albo sprzedawane za złotówkę to może i pogarsza. Poza tym nie wiem czy wiecie, ale przyklejenie folii na ekran nie jest operacją nieodwracalną.

Odnośnik do komentarza

Nowe, cienkie telefony ze szkla lub alu unibody sa piekne ale beznadziejne w trzymaniu i obsludze dlatego uzywam case i generalnie je bie mnie to calkowicie, czy komus sie on podoba czy bedzie plakal ze ojej jego aluminiowy telefon stracil cale piekno ;((( Ostatnie na czym mi rowniez zalezy to aby ktos patrzyl czy mam IP czy htc i plakal o jejku jaki ladny telefon bez etui. 

Gdybym mial uzytkowac telefon bez case' to rownei dobrze powinienem teraz zrobic kilka naciec pilnikiem i zrobic slide po kostce brukowej aby miec swiety spokoj. Telefon to dla mnie narzedzie pracy a nie bizuteria i tyle razy co mi leci z reki podczas roznych ekstremalnych sytuacji to nie sposob policzyc.

Wiec tak, zgadza sie, nie jestem trendy cool and jazzy i uzytkuje kazdego mobilniaka w jakims casie jak ostatni lamus.

Odnośnik do komentarza

Szkło / folia psuje dizajn urządzenia, ale to pierwsze zwykle pęka przy upadku urządzenia i przyjmuje całą siłę - panel mamy cały. 
Folia... mimo wszystko zabezpiecza przed zarysowaniami. 

Ja zawsze sprzedaję swoje telefony w nietkniętym stanie - coś za coś. 
 

Swoją drogą przy następnym ajfonie planuję w jakimś punkcie GSM założyć to : 
apple-iphone-6-plus-easy-install-skin-pr
bodyguardz-apple-iphone-6-clearskins-det

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Wzialem go ze sklepu Play.

 

Samsung u nas kosztuje 3200 oficjalnie, Xperia podobnie wiec nie wiem skad to zdziwienie na cene.

HTC10 na snapdragonie kosztuje oficjalnie 700 Euro w Europie ale jak zwykle placz o cene za flagowca jak wszystkie kosztuja podobnie.

Najtanszy IPhone 6S 16Gb kosztuje 3200zl w sklepie.

 

Mowimy o cenach oficjalnych a nie drugim rynku januszy w komisach.

 

Gdzie tu te straszne ceny HTC nemo?

Odnośnik do komentarza

Straszne są bo kiedyś za Androidowego flagowca dawałem od 2000 do 2400. Ale idzie klienci są i kupują. Przy czym xperie się nie sprzedają i liczby pokazują, że rynek premium zjada apple i samsung. Więc moim zdaniem jak HTC chce zawalczyć to właśnie obniżając cenę. Ale chyba masz inne zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ceny już od dawna się podniosły więc gdybanie, że jakaś firma powinna mieć taniej bo tak i już jest zupełnie bez sensu. Ja nie wiem czy HTC chce zawalczyc czy nie, wiem, że coś tam się jednak sprzedaje od samej premiery.

To jest flagowiec i klient, jezeli chce kupic flagowca to albo go kupuje albo nie bo i tak wszystko kosztuje po 3k.

Odnośnik do komentarza

Ceny już od dawna się podniosły więc gdybanie, że jakaś firma powinna mieć taniej bo tak i już jest zupełnie bez sensu. Ja nie wiem czy HTC chce zawalczyc czy nie, wiem, że coś tam się jednak sprzedaje od samej premiery.

To jest flagowiec i klient, jezeli chce kupic flagowca to albo go kupuje albo nie bo i tak wszystko kosztuje po 3k.

No nie wiem, sprzedawanie po raz kolejny tego samego smartfona z lepszymi bebechami i to jeszcze za takie pieniadze.. Widac, ze z HTC jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

będe się rozglądął za jakiś miesiąc za nowym telefonem. Budżet to ok 1000 zł. Co mozna w tej cenie kupić nowego? Tel do aplikacji (facebook, instagram, facebook page menager, gmail) + foty

 

Patrz w moje oczy. PATRZ !

 

21SKybC.jpg

 

Poza tym jak foty to na pewno srajfon xDDDDDDD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...