Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem ostatnio Samsung Galaxy S7 Edge, wiec teraz mam 2 telefony- iPhone 6s i S7 Edge.

 

Wyswietlacz w S7 Edge, to bajka. Super Amoled daje rade i jest o wiele ladniejszy od Retiny w iPhone'ach. Oba dzialaja rownie szybko, aparat jest lepszy w S7. S7 Edge pewniej trzyma mi sie w rece, znow w iP 6s boje sie, ze zaraz telefon mi wyleci z dloni. Teraz tylko czekam na nowego iPhone 7 Plus, zwyklej 7 nie biore, bo pewnie znow pojemnosc baterii bedzie zalosna. Ogolnie 5.5 cala jest jak najbardziej OK. :cool:

 

1hcthi.jpg

 

2s9owvm.jpg

 

352ekp1.jpg

Odnośnik do komentarza

doradzicie cos do 500 zl ?? padla mi  xperaz z3 compact

najwazniejsze to dobry wyswietlacz i zeby nie byl wiekszy od xperi ;) myslalem nad moto G pierwszej generacji?? moze jest cos godnego polecenia moze z tych chinskich firm??

 

Z "Chińskich" do 500 zł to chyba Xiaomi RedMi Note3/RedMi3. Ew. Meizu M2Note/M3Note.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

doradzicie cos do 500 zl ?? padla mi  xperaz z3 compact

najwazniejsze to dobry wyswietlacz i zeby nie byl wiekszy od xperi ;) myslalem nad moto G pierwszej generacji?? moze jest cos godnego polecenia moze z tych chinskich firm??

 

Z "Chińskich" do 500 zł to chyba Xiaomi RedMi Note3/RedMi3. Ew. Meizu M2Note/M3Note.

 

szczerze to nawet nie znam tych firm chinskich i nawet nie mialem okazji trzymac takiego telefonu w dloni tylko slyszalem ze cena do jakosci jest calkiem okey :) 

 

MIlan..dzieki za propozycje LG G1= LG G Swift mam rozumiec ;)

Odnośnik do komentarza

Jasne, ale w moim przypadku typek brał telefony od operatora na nie swoje dane, także ponad kilkanaście telefonów z takich budek, z papierami, było dowodem w postępowaniu karnym.

 

Edit:

Bajzon mnie wyprzedził. Nie ma czegoś takiego jak bezpieczny telefon z budek.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Iphone to 6s jak już bo lepszy czas pracy na baterii. galaxy s6edge sam użytkuje i bateria conajwyżej średnia (ostatnio wyrobiłem magiczne 3h50min SoT i miałem jeszcze 18% baterii). Note bardzo spoko podobnież jak Nexus.  Genetalnie brałbym miedzy 6s (czy jak ten wiekszy się tam nazywa teraz) a Nexusem (czysty android, aktualizacje). Ważnym czynnikiem jest też cena.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...