Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

sam szukam czegoś w tej cenie - plus, minus.

 

myślałem o ULEFONE POWER i asus zenfon 2 laser?

 

 

 

edit: ok

 

moto g3?

ulefon power?

asus zen 2?

redmi3?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Z allegro zapewne, albo  od nich http://xiaomi.com.pl/produkt/xiaomi-redmi-3-216gb-lte/ za 599, chyba, że znajdę taniej gdzieś. Jakbyś znalazł to daj cynk. (PS. to jednak nie jest oficjalny sklep)

 

Telefon faktycznie potwór. Nie przeszkadza mi jego nazwa. Samsung też niedawno był uważany za chiński bubel, a teraz tworzą plastikowe telefony za 3 koła.

 

Jeszcze tylko myślę jaką wersję wybrać bo z tego co wiem jest s3 i pro

 

 

Edit: ok, chyba lepiej wziąć wersję 3 s, ma czytnik odcisków palców, co raczej mam w doopie, ale ma podobno odrobinę lepszy procek, lepszą grafę i nowszego andka, to z resztą też można samemu zmienić http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-3s-216gb-lte/

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Samsungi to ścierwa , jedyne telefony które mi się psuły lg optimus 880p hd x4 użytkowałem od premiery pare lat temu oddałem Matce i dalej działa bez najmniejszego problemu. Spadł nie raz i nie ma żadnych urazów po za obudową a samsung raz poleciał na ziemie i przestał działać . Stałem przed wyborem flagowca i zdecydowanie nigdy więcej nie wezmę samsung-a , teraz nabyty iphone se ale jako że bardzo spodobał się kobiecie pewnie go oddam a sobie łyknę xperie z5 chociaż chciałbym spróbować tego xiaomi bo cenowo 1/4 xperii ale trochę siara wśród znajomych.

Odnośnik do komentarza

Jak za pół roku pojawi się w oficjalnej dystrybucji i każdy go będzie miał to nie będzie siara

 

tylko, że wtedy raczej nie będzie kosztował 1/4 szajsunga, a 1/2 szajsunga

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Miałem Samsunga. 30 sekund czekałem, żeby się dostać do książki adresowej. Miałem HTC. Po miesiącu popsuł się wyświetlacz. Miałem Motorolę. Pewnego dnia zaczęła dymić, pózniej postanowiła się spalić. Tylko IPhone.

Odnośnik do komentarza

Ale iPhone'a masz od niedawna chyba?

Ja kiedyś w Samsungu, miałem zrypany mikrofon od startu, cicho mnie było słychać, czasem coś przerywało.

W Sony zrobiłem roota, tak, że straciłem klucze zabezpieczające, a przy okazji m. in. aparat zaczął robić brzydsze foty.

Ogquozo przypomniał mi to, w innym poście. Wrzucam foty (nie moje):

http%3A%2F%2Fi327.photobucket.com%2Falbuhttp%3A%2F%2Fi327.photobucket.com%2Falbu

Także ten... tylko iPhone:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kurde, ale może ustalmy o jakich samsungach piszemy, bo ta firma klepie telefony na każdą kieszeń i jak ktoś porównuje grand prime do S7, to trochę zakrzywia rzeczywistość. Co do Z5, to serdecznie odradzam, bo to jest dopiero telefon, który nie jest wart swojej ceny. Do flagowych modeli dużo mu brakuje.

 

Kalinho_PL

Odnośnik do komentarza

mnie zawsze smiesza te jeki nt plastiku z tylu telefonu, bo 3/4 osob i tak swoje super oszkolone / aluminiowe telefony wklada do plastikowego pokrowca

 

Ja teraz taki mam:

 

iphone-6-case-cheap-be-bold-or-italic-ne

 

Nigdy nie przeszkadzal mi "dezajn" Samsunga. Raczej jego "szybkosc reakcji".

Odnośnik do komentarza

Ale iPhone'a masz od niedawna chyba?

Ja kiedyś w Samsungu, miałem zrypany mikrofon od startu, cicho mnie było słychać, czasem coś przerywało.

W Sony zrobiłem roota, tak, że straciłem klucze zabezpieczające, a przy okazji m. in. aparat zaczął robić brzydsze foty.

Ogquozo przypomniał mi to, w innym poście. Wrzucam foty (nie moje):

http%3A%2F%2Fi327.photobucket.com%2Falbuhttp%3A%2F%2Fi327.photobucket.com%2Falbu

Także ten... tylko iPhone:)

 

Ja miałem S4, żona S2, Ojciec S2 i teraz S5, teraz mam Nexusa 6, żona i teściowa miały Moto G (teściowa ma do dziś), Moto G zostało sprzedane znajomemu i lata do dziś, teraz żona ma Moto X Play i kurde każdy działał i działa. Jeszcze wcześniej miałem IP4 i S3. S3 to jedyny telefon który miał problemy, był z wadliwej puli z psującymi się pamięciami, i tam się rzeczywiście coś zepsuło ale wcześniej rozwaliłem go o beton i mimo siatki na ekranie chodziło w nim wszystko łącznie z dotykiem. Od tego czasu noszę wszystkie telefony w jakichś tam etui i w sumie czy są plastikowe czy metalowe to mi wisi. Nie wiem to robicie z tymi telefonami.

 

A ty Grzybiarz zrobiłeś coś czego Sony nie pozwala robić oficjalnie, dało się uniknąć tych strat jakbyś WCZEŚNIEJ o tym poczytał. Rozumiem, że fizycznie ci ten telefon działał potem, więc nie do końca kumam na co narzekasz. Jakbyś nie kombinował tak jak nie kombinujesz z IP to byś pewnie dalej go miał. IP jest spoko ale Jaile to zabawa dużo bardziej skomplikowana i ryzykowna niż rootowanie, emulatorów mało. Jak ktoś jedzie na apkach kilku, dzwoni i smsy wysyła to spoko ale to można też na Xiaomi za 1/3 tej ceny zrobić i kupić do tego tablet do jakichś bardziej skomplikowanych rzeczy, zresztą wiele osób tak tutaj ma (Ty m.in.).

 

Tak patrze na przecieki o IP7 (dziś już niby działający prototyp wypłynął) to jeszcze zabrali port słuchawkowy. No kurde, zabierają wszystko. Jak w Macbooku z tym jednym śmiesznym złączem USB 3.1. Cokolwiek podłączyć chcesz to przejściówka której nie ma w pudełku. Słabo :-( Ile zajmuje port słuchawkowy? Nie dość że telefony koszmarnie drogie, najmniejszy dalej ma pewnie 16gb tylko to jeszcze wszystko mają na swoich standardach i kroją klientów ostro na akcesoriach.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Kroją tych co dają się kroić wiec nie przesadzajmy. Jeżeli ktoś ma ciśnienie na to, że musi posiadać telefon o grubości 3 milimetrów i używać przejściówki aby podłączyć słuchawki to jego sprawa. Tutaj akurat sprawa jest prosta - dla większości i tak szczytem marzeń są chińskie słuchaweczki apple dołączane do pudełka, które nie są warte 5 dolarów a mimo tego będą dalej wmawiać, że są kosmiczne jakościowo i to najlepsze słuchawki jakie mieli. Wyjdą też przehypowane Beatsy na złączu lightning i potem reszta heheszkowych słuchawek, które mają wyglądać i być przeznaczone dla straszne indywidualnych jednostek, które mają problemy emocjonalne, o elektronice nie mają pojęcia ale te nowe designerskie słuchawki z wkładkami z kości słoniowej i skóry nosorożca za 599$ na pewno muszą być lepsze od profesjonalnych in ear monitorów firm, które zajmują się dźwiękiem od ostatnich 40 lat i wypuszczają top tier produkty aż do znudzenia na normalnym złaczu jack.

 

Tak więc każdy będzie na pewno zadowolony, z przejściówek czy bez nich.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...