Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

To co, kolejny ifon bez portu ładowarki?

 

jak mnie to w(pipi)ia, ale to akurat nie tylko apple, coraz mniejsze baterie, niewymienialne oczywiście, specjalne, droższe wersje delux z mniejszymi wyświetlaczami. Gdzie zmierzasz świecie?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Miałem Samsunga. 30 sekund czekałem, żeby się dostać do książki adresowej. Miałem HTC. Po miesiącu popsuł się wyświetlacz. Miałem Motorolę. Pewnego dnia zaczęła dymić, pózniej postanowiła się spalić. Tylko IPhone.

 

Dlatego kupuje telefony PREMIUM i nie posiadam takich problemow. Obecny posiadacz iPhone 6s i Samsung Galaxy S7 Edge a od wrzesnia IPhone  7 PLUS. 

 

Wyjdą też przehypowane Beatsy na złączu lightning i potem reszta heheszkowych słuchawek, które mają wyglądać i być przeznaczone dla straszne indywidualnych jednostek, które mają problemy emocjonalne, o elektronice nie mają pojęcia ale te nowe designerskie słuchawki z wkładkami z kości słoniowej i skóry nosorożca za 599$ na pewno muszą być lepsze od profesjonalnych in ear monitorów firm, które zajmują się dźwiękiem od ostatnich 40 lat i wypuszczają top tier produkty aż do znudzenia na normalnym złaczu jack.

 

Beatsy nie sa przehajpowane, to jest solidny produkt. Wygladaja slicznie i dzwiek jest bardzo dobry. Wiadomo, ze kazdy wypisuje w internecie negatywne opinie na temat produktu ktorego nie bedzie w stanie kupic.  

 

 

To co, kolejny ifon bez portu ładowarki?

 

jak mnie to w(pipi)ia, ale to akurat nie tylko apple, coraz mniejsze baterie, niewymienialne oczywiście, specjalne, droższe wersje delux z mniejszymi wyświetlaczami. Gdzie zmierzasz świecie?

 

 

iPhone 7 i 7 Plus beda pozbawione gniazda sluchawkowe. Dla mnie na plus, bo glosniki beda graly o wiele lepiej.  

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No brak złącza jack to niepokojąca tendencja. Jakiś LeEco którym się interesowałem nie ma, Moto Z nie ma, IP7 chyba też mieć nie będzie (jeszcze nic nie jest jasne w 100% ale przecieki wszystkie o tym mówią). Źle się dzieje. Jakby OnePlus 3 miał większy ekran (5.7-6.0) to już by u mnie był i miałbym w doopie to nowe twory na parę lat. Smuteczek.


***

To co, kolejny ifon bez portu ładowarki?

 

jak mnie to w(pipi)ia, ale to akurat nie tylko apple, coraz mniejsze baterie, niewymienialne oczywiście, specjalne, droższe wersje delux z mniejszymi wyświetlaczami. Gdzie zmierzasz świecie?

 

 

iPhone 7 i 7 Plus beda pozbawione gniazda sluchawkowe. Dla mnie na plus, bo glosniki beda graly o wiele lepiej.  

 

 

Czemu mają grać lepiej bez złącza słuchawkowego? Używasz GŁOŚNIKÓW w telefonie jakoś często?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Beatsy solidnym produktem XDDD Ja te (pipi) miałem okazje w stanach kupić, jak już były popularne i po 5 miesiącach normalnego użytkowania lewa słuchawka zaczęła przerywać, już pomijam ten frajerski kabel w którym pilot mi często nie zaskakiwał, a on sam chyba ze 100 kosztuje. Teraz leżą w szafie i zawsze się boję jak mam domówkę, czy ktoś ich nie zauważy, bo wstyd jak ch.uj.

Odnośnik do komentarza

Beatsy solidnym produktem XDDD Ja te (pipi) miałem okazje w stanach kupić, jak już były popularne i po 5 miesiącach normalnego użytkowania lewa słuchawka zaczęła przerywać, już pomijam ten frajerski kabel w którym pilot mi często nie zaskakiwał, a on sam chyba ze 100 kosztuje. Teraz leżą w szafie i zawsze się boję jak mam domówkę, czy ktoś ich nie zauważy, bo wstyd jak ch.uj.

Tak, te pierwsze modele byly lipne. Ja mam NAJNOWSZE modele Beats Studio Wireless za prawie 400 euro. Tak jak pisalem, sluchawki maja rok czasu- dzialaja bez problemu i bardzo dobrze graja.

 

Jestem casualem i nie potrzebuje nie wiadomo jakich cudow. Sluchawki maja wygladac premium i grac dobrze.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

 

Beatsy solidnym produktem XDDD Ja te (pipi) miałem okazje w stanach kupić, jak już były popularne i po 5 miesiącach normalnego użytkowania lewa słuchawka zaczęła przerywać, już pomijam ten frajerski kabel w którym pilot mi często nie zaskakiwał, a on sam chyba ze 100 kosztuje. Teraz leżą w szafie i zawsze się boję jak mam domówkę, czy ktoś ich nie zauważy, bo wstyd jak ch.uj.

Tak, te pierwsze modele byly lipne. Ja mam NAJNOWSZE modele Beats Studio Wireless za prawie 400 euro. Tak jak pisalem, sluchawki maja rok czasu- dzialaja bez problemu i bardzo dobrze graja.

 

Jestem casualem i nie potrzebuje nie wiadomo jakich cudow. Sluchawki maja wygladac premium i grac dobrze.

 

Musisz być w (pipi) nadziany (szczere gratulacje swoją drogą - chwiałbym być w niedalekiej przyszłości), że kupujesz plastikowe goowno i jeszcze mówisz, że to wygląda premium i gra dobrze. Sam nie jest audiofilem, ale wiem, żeby celować w Beyerdynamica, Sennheisera, AKG, Audiotechnici, które nie dość, że wyglądają premium to jeszcze brzmią dobrze i przy okazji nie są szajsem dla gimbów.

 

Serio, ale zawsze mnie rusza jak ktoś mówi o Beatsach i je ma. Albo to świadczy o totalnym braku poszanowania kasy rodziców, albo lenistwie, bo wystarczą 2 minuty z google, żeby wiedzieć co i jak

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Baterią nie bije, 3000 czy 3100 mah. I jak chcesz kupić to musisz teraz, za parę dni będzie stop na 5 tygodniu w sprzedaży w Europie (w tym w Polsce). Nie wyrabiają z produkcją.

No ale co z tego jak ma mniejszą baterie jeżeli najwidoczniej mniej jej zżera? 1080p na telefon jest wystarczającą rozdzielczością ale wszyscy pchają się w UHD niedługo 4k i bateria będzie trzymać pół dnia. Na testach bateria dużo lepiej się trzyma niż w edge.

Odnośnik do komentarza

 

Baterią nie bije, 3000 czy 3100 mah. I jak chcesz kupić to musisz teraz, za parę dni będzie stop na 5 tygodniu w sprzedaży w Europie (w tym w Polsce). Nie wyrabiają z produkcją.

No ale co z tego jak ma mniejszą baterie jeżeli najwidoczniej mniej jej zżera? 1080p na telefon jest wystarczającą rozdzielczością ale wszyscy pchają się w UHD niedługo 4k i bateria będzie trzymać pół dnia. Na testach bateria dużo lepiej się trzyma niż w edge.

 

Stary, przejrzyj tematy o OPO 3. Czas z właczonym ekranem 3.5-4.5 godziny czyli tyle ile standardowo taka bateria. Kto ci pisze, że mniej zżera? Jakaś pierwsza lepsza recenzja i masz napisane, że miewa problemy żeby dzień wytrzymać: http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/oneplus-3-1323353/review/6 a tu masz temat na xda ludzi którzy mają ten telefon, rzadko kto wyciąga 4h na włączonym ekranie http://forum.xda-developers.com/oneplus-3/how-to/discussion-battery-life-thread-t3401438/page3 Nie wiem więc skąd masz opinie o super baterii. Ma szybkie ładowanie i tyle z ciekawostek.

 

Fakt - nie wiem ile Edge trzyma. Jak mniej to kurde do piachu z nim. Kiedyś się Samsung z Apple nabijał, że trzeba ciągłe ładować i sam tak zrobił.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

No jest fullhd więc podobne bebechy i trzyma dłużej niż qhd ale nie urywa czerepu. Jest chińska seria Huawei Mate gdzie masz 4000 mAh czy seria Xiaomi Mi Max gdzie jest prawie 5000 mAh. Tam masz niesamowite czasy działania. Opo 1 z całej serii trzymał najlepiej.

 

Jeśli chodzi o opo3 to jeszcze dostępność jest, wystarczy zamówić.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Swietnie, to jest twoja opinia na ten temat tej mark a teraz przepraszam, bo mam duzy dylemat co kupic we wrzesniu :/ iPhone 7 Plus, lub Galaxy Note 7+ pozbyc sie iPhone 6s i S7 Edge.. Ech, co za zycie.

Ja rozumiem, że trollujesz, ale nie spaczaj ludzi, pamiętaj, że forum czytają podatne na wpływy dzieci.

 

Kupiłeś Bitsy za 400 euro? Spoko, przepłaciłeś 399 euro, ale nie mów, że to dobre słuchawki. To nie jest tylko moja opinia o marce. Nie jestem audiofilem, nie potrzebuję najdroższych Grado za 20 k, ale za każdym razem jak coś kupuję z elektroniki robię rozeznanie.

 

Z resztą, sam napisałeś, że nie nie znasz się na dźwięku, a kupujesz słuchawki za 2 koła, lol. I to jeszcze naj(pipi)owsze z (pipi)owszych, które są pierdziwkami za  5 złoty z logo.

 

Wybacz, jak już pisałem, zawsze mnie ponosi w temacie tych gównianych słuchawek, masz prawo je mieć i cieszyć się brakiem przedniej sceny, i w sumie wszystkiego inne.  

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...